Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2008., 12:49   #41
Ja ne pratim feedove unaprijed (jer volim se iznenaditi kad se nešto dogodi na ekranu), ali kad prođe recimo cijeli tjedan, onda odem i pročitam što se još na feedovima događalo i pročitam sve ono što se nije vidjelo...
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 20:27   #42
SUTRA!!!
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 13:14   #43
sto mislite hoce li biti kojih streamova sa istocne obale da odgledamo premijeru oko 02,a ne da cekam onaj na TVU koji nece biti prije 5 ?
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 13:40   #44
Ja imam link s istočne obale koje inače stream-a BB... trenutno puštaju BB 6, ali noćas u 2 bi trebao krenuti BB10

Link: http://watch.videobrother.com/
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 13:41   #45
Yup, bit će stream večeras... evo sad baš gledam BB6 na streamu i ispod ide obavijest: Join us Sunday, July 13th for the premiere of BB10!!
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 13:56   #46

jedva cekam onda.....ako uopste budem stigao kuci do 2
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 14:45   #47
E hvala puno na linku

Ja sam mislio gledam stream sa TVUa, al je to zapadna obala, a dok ja dočekam da to krene već će se pojavit torrent sa istočne

Oće tak onda svaku epizodu?
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 17:22   #48
Naišao sam na ovaj sajt: http://www.justtvnuts.com/

Tu će isto bit BB ali dolje ide vijest da će biti east coast streamovi puno serija tipa GA, DH, CSI, SUR etc etc... Al cijeli sajt je o BB-u tak dane znam šta da mislim
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 02:12   #49
Na ovome koji sam ti ja dao bi trebala ići svaka epizoda live...
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 02:48   #50
Najs

A sad odoh gledat premijeru
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 03:30   #51
Malo im je slika loša, al nema veze

Jako zanimljiv cast Puuuno bolji od BB9



EDIT: Hmmm, nije još ni 3 a već je gotovo To su prednosti kad gledaš preko Kanade, ne mora sve u sekundu završit

Nego, jesam ja jedini kom je taj Jessie stravično čudan? Tako je retardirano građen Ima sve te ogromne mišiće, a glavu mu ni ne vidiš Izgleda ko Popeye

Deda mi je najjači
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 04:00   #52
Koja je fantazija ovaj sajt sto je dao Mikey....jbte skinulo mi je samo 140 MB :cubo: a slika je malcice kocila al za Big Brother mi je bilo sasvim dovoljno

slazem se.....mnoogo zanimljiv cast.....moram da prizna da ja nijesam ni planirao da gledam ovog ljeta big brother dok nijesam vidio cast....mislim da bi trebalo bit mnogo dobro.

inace izmedju ovo dvoje....jesse bih volio da ispadne....mene renny bas faca mislim da bi mogla da ih nervira sve u kuci dugo vremena a meni je to izuzetno zabavno za gledati

i bas me znaima koliko ce trajati ovaj mini savez koji je odmah stvoren....ako bude kao iskustvo iz 8-me sezone nece zadugo
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 04:13   #53
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Nego, jesam ja jedini kom je taj Jessie stravično čudan? Tako je retardirano građen Ima sve te ogromne mišiće, a glavu mu ni ne vidiš Izgleda ko Popeye

Deda mi je najjači
a i ti si gledoa preko kanadskog streama meni jesse nije toliko cudan koliko iritantan. i stvanro bih volio da ispadne.
za dedicu predvidjam da ce postati ono sto je archuletta postao u idolu u pocetku uzasno simpatican a onda kasnije uzasno iritantan

/me fascinated by april em zbog bolestne urednosti (podsjeca na monka ) em izgleda poprilicno dobro
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 14:14   #54
Pa ček, kak si gledao preko CBSa? Jesi ti išao na ovaj sajt koji je Mikey dao ili? Global je kanadska mreža, ne...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 14:31   #55
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Pa ček, kak si gledao preko CBSa? Jesi ti išao na ovaj sajt koji je Mikey dao ili? Global je kanadska mreža, ne...
sad si me natjerao da procitam oba moja posta ponovo da nijesam napisao nesto sto nijesam mislio jer nijesam bio pri sebi bas sinoc
al nijesam.....napisao sam da sam gledao sa onog streama koji je MIkey ostavio (global ) i onda sam napisao da si i ti gledao odatle jer si spomenuo da je milina bila gledat na kanadskom streamu
a na onom sajtu koji si ti ostaivo je isao cbs stream
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 16:59   #56
Malo sam i ja zujao Nisam vidio da si napisao: a I ti si gledao preko... Ja sam pročitao tu rečenicu kao pitanje: A ti si gledao preko kanadskog streama?



Nego, proučio sam sad ovaj sajt koji sam našao... Oni imaju svoj odabir serija koje emitiraju u primetimeu... U 2 će biti American Gladiators, u 3 recap Molea, a u 4 nova epizoda Molea... Dakle idu i NBC i CBS i ABC... Možda bude SYTYCD u srijedu

EDIT: Neće bit SYTYCD, poklapa se vrijeme sa BBem
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 20:16   #57
Evo moj komentar... kopiran s jednog am. foruma.. lol da ne pišem sad ponovo sve.. haha

Okay.. my time to comment...

First of all, I think this is the best I've seen Julie Chen look EVER! She was HOT! And Kenny, yeah, you did miss "but first"... I actually always think of Kenny when she says that... LOL

I loved the competition. But yeah, you should never win something so huge.. especially not on the first day... Memphis is a fool..

Renny annoyed the hell out of me. My God! So telling people that all the doors are locked was funny because.....? And her laugh?? It was like "choking meats alien laugh" laugh.

And Jessie was ridiculous as well. Going to bed in the BB house so early? Seriously?

Like I said earlier here, Dan's comment about sinning and then going to church later and just going to confession was kinda silly. I mean, that's not exactly how you should be thinking when you are a Catholic. I mean, yeah, we all sin and go to confession afterwards, but I don't think we should be saying: I can sin as much as I want, but I know God will forgive me... It just seems so wrong... And coming from a Catholic teacher is even worse...

But if he can suspend talking about religion, I could actually see him as a good villain.

I do like Brian so far. Don't see why everyone is hating him. I also like Angie from little I saw her. And Steven was okay too... but I think people can tell he's gay.

Jerry seems like a nice man. But making an alliance on day one? Has there ever been an alliance made on day one that actually lasted? LOL And he says that he knows the game so well...

I hope he proves that he can really play the game, by seeing through Brian and Dan's alliance. It was so obvious when Brian told him not to nominate Dan. Also, the X thing... Really, Jerry? REALLY?! Oh and because Jerry is such a nice man, I don't see him reaching the finals... Who would take him to the finals? It's a suicide...

Anyways, so far...

Like (I won't say Love, cause I don't LOVE anyone yet): Angie, Brian, Steven

Dislike: Renny, Jessie, Memphis, April

Indifferent to: everyone else...
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 20:21   #58
Ja sam gledajući epizodu primjetio, ni sam ne znam kako, da se tijekom nominacija Stevenu majica, na kojoj se pisao Pure Gravy, zgužvala tako da je pisalo GAY Čudi me da nije odmah kad je ušao u kuću počeo vrištat: uuuh, I'm so gay, look at me, I'm a faaaag. I'm the biggest faaag like everrrr.... I'm so fiercccce
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 20:57   #59
Hvala Bogu... dosad je valjda svaki gay u BB-u bio takav...
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 01:50   #60
Prati netko šta se na feedovima događa?

Ja sam pročitao što se sve dogodilo.. zanimljivo je bilo...



Jerry je saznao da je Brian u savezu s Danom i Olliejem i da mu je Brian lagao.
Ollie i April su se spetljali i odmah se tamo pipkali i mazili i ljubili...
Na POV-u, Jerry je osvojio POV i UPOTRIJEBIO ga. Jerry je spasio Jessieja i nominirao Briana.
Cijela kuća želi izbaciti Briana.
Steven/Dan/Brian imaju savez.
Keesha/Libra/April imaju savez, ali i Ollie je tu, koji je sad s April.
Navodno je prije nego su feedsi počeli raditi bila svađa.
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.