Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 06:28   #6061
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
Moram pohvaliti MONTON
https://monton.andmorefashion.com/

paket je došao u roku 5 dana, savršeno zapakiran u velikoj kutiji, uredno posložena roba sa vješalicama :klap:
Kakve su im velicine? Htela bi nekaj naruciti ....bila u P&C da probam cisto da vidim velicine no zena mi veli da nikad cula a ja nisam mogla sama naci
__________________
Brusim pilu
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 12:41   #6062
Za dostavu kakvu imaju, tj. cijenu, i bolje im je

In European Union up to 1 week, starting from
€ 16.95
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 12:23   #6063
Cure, kako saljete povrat robe? Vidim na stranici HP-a da ima vise opcija povrata, najpovoljnijom mi se cini M paket (75kn za Spanjolsku). Mogu li track-at taj paket?

Tezina je cca 1kg, vracam u Mango Outlet.
green_eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 18:08   #6064
Koje stranice salju iz eu u rvatsku a da imaju sportsku odjecu i obucu i da imaju i za klince i za odrasle, da li ima takvih

evo npr. naletio sam na http://www.office.co.uk/ i ne vidim da salju u lipu nasu, i sad da nebi lutao bespucima interneta i nailazio na stvari koje mi se svidaju pa se ljutio kad vidim da nemogu naruciti me zanima ako znate slicne stranice i oje bi to sve bile, za asos i sportsdirect znam, zanimaju me manje poznate
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 18:14   #6065
Office shoes imas i u Cro, imaju i online stranicu!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 18:30   #6066
ovo nije office šuz, ovo gore je samo ofis, i nije ni blizu cijenom sa onime sta se na ovoj gore stranici moze naci, mozda je nekima svejedno dali za patike 600 kn ili 400 ali meni nije i ne razmisljam na taj nacin, zato i pitam za stranice koje nisu nase i za ducane koji nisu nasi, hvala
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 00:08   #6067
Onda se ispricavam 😁 po logu mi se cinilo kao da je to isto.. ne znam sto bih mogla preporučiti osim asosa i sports directa..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 00:18   #6068
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
ovo nije office šuz, ovo gore je samo ofis, i nije ni blizu cijenom sa onime sta se na ovoj gore stranici moze naci, mozda je nekima svejedno dali za patike 600 kn ili 400 ali meni nije i ne razmisljam na taj nacin, zato i pitam za stranice koje nisu nase i za ducane koji nisu nasi, hvala
Lilywhites?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 08:39   #6069
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
Onda se ispricavam 😁 po logu mi se cinilo kao da je to isto.. ne znam sto bih mogla preporučiti osim asosa i sports directa..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
pa e, a upravo to i trazim, valjda ima nesto slicno, ili bolje
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Lilywhites?
isto sto i sportsdirect, ali identicno
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 08:43   #6070
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post

isto sto i sportsdirect, ali identicno
Aaaa a zato je meni uvijek bila slična ponuda na te dvije stranice

burton.co.uk
blue-tomato.com
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 11:31   #6071
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
Koje stranice salju iz eu u rvatsku a da imaju sportsku odjecu i obucu i da imaju i za klince i za odrasle, da li ima takvih

evo npr. naletio sam na http://www.office.co.uk/ i ne vidim da salju u lipu nasu, i sad da nebi lutao bespucima interneta i nailazio na stvari koje mi se svidaju pa se ljutio kad vidim da nemogu naruciti me zanima ako znate slicne stranice i oje bi to sve bile, za asos i sportsdirect znam, zanimaju me manje poznate
sportsshoes.com(shipping 10 funti, ali imaju dobre cijene pa se isplati kupiti recimo 2 para tenisica), možda i yoox.com (trenutačno je -20% na neke artikle, znaju imati i free shipping)
Il pianista is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 11:41   #6072
Osim ta dva možeš pogledati i na shoeholics (dobiješ code 15% za prvu kupovinu, shipping je mislim oko 7gbp), nešto imaš i na the hut, all solle (mislim da je shipp free ak se ne varam) i house of fraser (shipp je 6 gbp)
Il pianista is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 05:05   #6073
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
Kakve su im velicine? Htela bi nekaj naruciti ....bila u P&C da probam cisto da vidim velicine no zena mi veli da nikad cula a ja nisam mogla sama naci
jao....ma imaju u P&C, pa tamo sam ih i skužila
CC one west, gornji kat, sa lijeve strane, 2 hangera blizu ograde (kako bezveze opis, ali nadam se da je relativno jasno )

mrvu su komotniji, 34 mi je taman, 36 veliko, inače nosim 34/36,kako kad
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 11:16   #6074
Što se pisalo za Zalando? Ne dostavljaju u Hr?
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 18:02   #6075
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Ajde stavi svoju sliku da vidimo kakve su
Uzela na kraju u champagne boji, jer nisu imali mog broja, baš sada vidim da opet imaju na zalihi u roza...

https://infashionshop.hr/catalogsearch/result/?q=aisha

nenna80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 08:56   #6076
Jel moguće da Miss Selfridge ne dostavlja u Hrvatsku? Gore mi stoji automatski Croatia, ali kad idem upisati adresu na checkoutu uopće mi ne ponudi da upišem zemlju, a kad upišem adresu i Zagreb, stavi da sam u Kini. wtf
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 05:27   #6077
Bok cure
Jel kupovala koja od vas na matchesfashion.com ? Na scamadviseru je high trusted, al su neke cijene markiranih stvari stvarno nerealno niske . Iskustva?

I još jedno pitanje, jel se desilo kojoj od vas da vam ne stigne paket s topshop-a? Jednostavno se nije pojavio. Standardna dostava je bila pa nisam dobila tracking. Ni oni , ni ja ne znamo gdje je paket. Sto sad?
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 09:00   #6078
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
Bok cure
Jel kupovala koja od vas na matchesfashion.com ? Na scamadviseru je high trusted, al su neke cijene markiranih stvari stvarno nerealno niske . Iskustva?

I još jedno pitanje, jel se desilo kojoj od vas da vam ne stigne paket s topshop-a? Jednostavno se nije pojavio. Standardna dostava je bila pa nisam dobila tracking. Ni oni , ni ja ne znamo gdje je paket. Sto sad?
Joj meni nikad nije dosao paket sa Topshopa, javila im se za refund pa su mi vratili novce od artikla ali ne i od postarine
Spotty Dots is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 09:36   #6079
Quote:
Spotty Dots kaže: Pogledaj post
Joj meni nikad nije dosao paket sa Topshopa, javila im se za refund pa su mi vratili novce od artikla ali ne i od postarine
A poštarina je 8 funti?
Tako je i kod RI. Platiš 8 funti, a trackinga nema.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 09:41   #6080
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
A poštarina je 8 funti?
Tako je i kod RI. Platiš 8 funti, a trackinga nema.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
Dap, tako negdje oko 8 funti vise se ni ne sjecam..malo me izivciralo sto mi nisu vratili al eto, zivim i dalje
Spotty Dots is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.