Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2008., 18:15   #1
OBN televizija

Ne vidim razloga zasto ovaj topic ne bi trebao postojati jer 70% sadržaja OBN-a dolazi iz hrvatske, bio to hrvatski sadrzaj ili pojedine americke serije ili emsije.
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 19:48   #2
pa to je kopija nove tv
nema puno za komentirat
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 20:21   #3
Mozda je kopija nove tv ali zato ima bar nesto sporta(NBA, europski nogomet, wimbeldon........)

OBN je meni puno bolji od nove
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 20:48   #4
Na OBN-u (RTL) : Mjenjam ženu,Sanja,Zabranjena ljubav (uskoro),Hollywooodske priče,Princ iz Bel Aira,CSI,Život na sjeveru,Odred za čistoću... a sa HRT-a : Stargate,Bitange i princeze,Nedjeljno popodne, Milijunaš (preuzeta izmjenjena verzija), a sa nove tv : Red Carpet, Nikita, Will & Grace, Lude sedamdesete,Crtići: Medvjedići dobra srca, Jagodica Bobica,Spužva Bob skockani (nisam siguran jeli on na rtl-u ili na novoj...)...
Službena stranica OBN-a http://obn.ba
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 20:52   #5
OBN je odlican... nadje se stvarno dobrih filmova navecer, a i vrhunski sportovi im nisu strani, za razliku od nasih tv kuca...
ElisaDay is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 20:53   #6
Voditelji OBN-a :



Mimo Sahinpašić


Irena Barbarić


Aida Spahić


Mato Đoković


Adrijana Kurtijaš


Feđa Fatahagić


Dejana Rosuljaš


Vjekoslav Kramer


Vinko Štefanac


Maja Munda
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 20:56   #7

Milica Blagojević


Mirza Vilić


Saša Martić


Emerik Gudelj


Selma Krifica
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 20:58   #8
OBN je bolji od RTL-a i Nove TV! Iako imaju loše prijevode, glupe (ali zgodne) voditeljice...imaju najbolje svjetske serije, odlične filmove svaku večer (22h), vrhunski sport (NBA,Wibledon...), super crtiće (Avatar,Spužva Bob...) i još mnogo toga dobroga
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 20:59   #9
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
Na OBN-u (RTL) : Mjenjam ženu,Sanja,Zabranjena ljubav (uskoro),Hollywooodske priče,Princ iz Bel Aira,CSI,Život na sjeveru,Odred za čistoću... a sa HRT-a : Stargate,Bitange i princeze,Nedjeljno popodne, Milijunaš (preuzeta izmjenjena verzija), a sa nove tv : Red Carpet, Nikita, Will & Grace, Lude sedamdesete,Crtići: Medvjedići dobra srca, Jagodica Bobica,Spužva Bob skockani (nisam siguran jeli on na rtl-u ili na novoj...)...
Službena stranica OBN-a http://obn.ba
Ne uzimaju oni to od HRT-a ili RTL-a.

Oni ne uzimaju naše Nedjeljno popodne, već rade svoje. Kao i Red Carpet. Rade svoj. RTL nema Život na sjeveru. Oni su samo potpisali suradnju s RTL-om zbog preuzimanja domaće produkcije.
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 21:10   #10
Flin stone, mislim da nije tako, jer kako je moguće da toliko sadržaja iz hrvatske ima i na OBN-u? zaboravio sam jos spomenuti prijasnje emisije kao Punk'd i slicno, al sjetimo se Story super nova talents, kako je moguće da je ostala riječ "nova" u imenu bh showa? kasnije su stavili "OBN multi talents"...mislim ti si obicno u pravu, al stvarno mi ovo smrdi...
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 21:57   #11
Nisam znao da je Vinko Štefanac voditelj tamo kod njih. Koju emisiju vodi?

A što se tiće OBN-a; mislim da je OK, ima dobrih serija (skoro sve kopije, al jbg), super su mi zbog NBA-a. Ali ja nažalost ne hvatam OBN.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 21:58   #12
halliwell moze jedno osobno pitanje? kojoj generaciji pripadas? svi stariji od 20g a koji se barem malo interesiraju za televiziju u BiH znaju da je ćaleta (nekadašnji vlasnik nove tv) vlasnik i obn-a, tako da je u vrijeme story super nove donio "licencu" i napravio show program unutar kojeg su kandidati isli na takmicenja svojim kolegama u zagreb, a ovi iz zagreba u sarajevo.. pa čak je i ona urška iz slovenije sa neznamkojetelevizije (isto vlasnik bio caleta) dolazila sa vinkom kao komentator. obn kupuje svoja prava, dakle prava za teritorij BiH, prije su uzimali prijevode sa nove (dok je caleta bio vlasnik obje televizije, logicno, da se ne bi dvaput radio isti posao). Kasnije su sami poceli prevoditi, a otkupljuju ono sto je gledano i sto mogu priustiti s obzirom da su komercijalna televizija. Milijunaš su kupili licencu a ne uzeli sa hrta. Ne vidim zašto ne bi i uzeli ime emisije Red Carpet, druga država, drugačija emisija. Hoćemol optužit i američke televizije što im se neke emisije, eto kao slučajno, zovu Red Carpet da su pođonili s nove tv?? Nećemo Imaju pravo kreirati programsku shemu kako god im odgovara, pa makar to znacilo reprize Sanje sa rtla, ali Sanja ima dosta veliku gledanost, zasto ne kupiti ono sto publika zeli.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 22:37   #13
To preuzimanje iz Hrvatske je dosta opravdano, ali direktni kopiranje, kao što je emisija Red Carpet mi je malo ljigavo. Kao da se ne može napraviti showbizz emisija na razne naćine, a oni uzeli preuzimati sve rubrike, spiku...Kad gledaš, smiješno izgleda, pogotovo nakon hrvatskog, koji je također jadan (po mome skromnom mišljenju), tu prije svega mislim da odabir ''faca'' koje se neprestano vrte.
Rui is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 17:25   #14
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
halliwell moze jedno osobno pitanje? kojoj generaciji pripadas? svi stariji od 20g a koji se barem malo interesiraju za televiziju u BiH znaju da je ćaleta (nekadašnji vlasnik nove tv) vlasnik i obn-a, tako da je u vrijeme story super nove donio "licencu" i napravio show program unutar kojeg su kandidati isli na takmicenja svojim kolegama u zagreb, a ovi iz zagreba u sarajevo.. pa čak je i ona urška iz slovenije sa neznamkojetelevizije (isto vlasnik bio caleta) dolazila sa vinkom kao komentator. obn kupuje svoja prava, dakle prava za teritorij BiH, prije su uzimali prijevode sa nove (dok je caleta bio vlasnik obje televizije, logicno, da se ne bi dvaput radio isti posao). Kasnije su sami poceli prevoditi, a otkupljuju ono sto je gledano i sto mogu priustiti s obzirom da su komercijalna televizija. Milijunaš su kupili licencu a ne uzeli sa hrta. Ne vidim zašto ne bi i uzeli ime emisije Red Carpet, druga država, drugačija emisija. Hoćemol optužit i američke televizije što im se neke emisije, eto kao slučajno, zovu Red Carpet da su pođonili s nove tv?? Nećemo Imaju pravo kreirati programsku shemu kako god im odgovara, pa makar to znacilo reprize Sanje sa rtla, ali Sanja ima dosta veliku gledanost, zasto ne kupiti ono sto publika zeli.
92' sam godiste i znam sve to, ali samo kazem da je pretjerano koliko sadrzaja ima iz hrvatske! glupo mi je da jedna tv kuca iz druge drzave gleda koliko je sadrzaj iz susjedne hrvatske bio gledan pa tek onda otkupe! evo RC je gledan, Milijunaš isto i sve ostalo...
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 20:16   #15



Dovoljno je na obn televiziji pogledati emisiju mislim da se zove bosanski lonac ili tako nesto.......gdje ova dvojica (ne znam kako bi ih nazvao) vode tu emisiju, mislim cak da su njih dvojica u vezi. da ti se zivot zgadi i televizija i sve
__________________
TKO NIJE NAUCIO GLEDATI NEBO U POTOKU, NE ZNA STO SU RIBE NA DRVECU............
__________________________________________
svaka životna situacija događa se s razlogom
Antonio00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 21:03   #16
Vinko Stefanac vodi "Super milijunaš"
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 21:13   #17
jedino sto valja je NBA ostalo nije vrijedno spomena..kombinacija rtla i nove.
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 21:37   #18
mislim da su bolji od nove tv u jednoj stvari - vise nego pristojni termini za serije/filmove/... i minimalna odstupanja od programske sheme, sve pocinje tocno u minut
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 12:23   #19
De šta vam je, OBN je jača televizija od RTL-a i Nove zajedno, bolji terimni zaserije i više sporta.

Ja sam na Novoj od početka te televizije gledao samo skijanje, i ono malo engleske lige, neznam kako ih nije bruka otkupit 3 utakmice.
RTL prenosi repku u gostima, sad će prenosit i naredne kvalifikacije, ali osim toga ništa...

OBN ima NBA, talijansku ligu, KUP Uefa, Wimbledon...
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 12:35   #20
OBN nije loš tv kanal (zajedno sa FTV-om najbolji u BiH), ali opet sa druge strane nije niti ništa posebno. Iako je to svojevrsni miks RTL-a i Nove TV, RTL i Nova su daleko kvalitetniji od OBN-a ...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.