Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2005., 22:03   #81
oboje ne.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Old 15.11.2005., 22:34   #82
Quote:
amerix kaže:
1.da
ako je krivo neka me neko ispravi
Evo da te ispravim. Može se samo ako je na toj liniji s koje bi se spaja aktivirana ADSL usluga.
fulja is offline  
Old 15.11.2005., 22:47   #83
Quote:
girra kaže:
Mutavac... uglavnom, nisi trebao taj cd stavljat.. Ako ne znas sam onda zovi ove bisere u T-Comu da ti to rijese.
mutavac??? što fali CDu? samo treba znati koji dio se koristi...
treba mu samo dio s kojim se instalira PPPOE i dio kojim instalira USB DSL modem... i to je to.. treba znati što.. ali CD nije loš... samo je loše izveden...
horny but sensitive is offline  
Old 16.11.2005., 14:14   #84
ovako... da li ja mogu da kada mi dodju instalirat dsl... da se ne spajaju odmah jer kada se spoje krece mi flat od dva mjeseca a onda ce me sjebat naveliko jer, ako mi dodju spojit dsl 29.11 onda cu imati jedan dan flat i jos 30 dana... znaju stvarno sjebat ljude... ja bih da meni oni ne spoje se na internet... jel to mogu???....
Ivory is offline  
Old 16.11.2005., 19:42   #85
Quote:
Ivory kaže:
ovako... da li ja mogu da kada mi dodju instalirat dsl... da se ne spajaju odmah jer kada se spoje krece mi flat od dva mjeseca a onda ce me sjebat naveliko jer, ako mi dodju spojit dsl 29.11 onda cu imati jedan dan flat i jos 30 dana... znaju stvarno sjebat ljude... ja bih da meni oni ne spoje se na internet... jel to mogu???....
ovo i mene zanima
Prvo sam mislila da ja ktiviram kad hoću.ali onda mislim... pa kad oni to instaliraju valjda će probat ić na net..
pumpkin pie is offline  
Old 16.11.2005., 20:12   #86
Quote:
Ivory kaže:
ovako... da li ja mogu da kada mi dodju instalirat dsl... da se ne spajaju odmah jer kada se spoje krece mi flat od dva mjeseca a onda ce me sjebat naveliko jer, ako mi dodju spojit dsl 29.11 onda cu imati jedan dan flat i jos 30 dana... znaju stvarno sjebat ljude... ja bih da meni oni ne spoje se na internet... jel to mogu???....
Tip se spaja na svoj account.
MilkyWay is offline  
Old 16.11.2005., 21:15   #87
.... da da jer on "nesmije znat nasu lozinku i sranja..." ali sto mene zanima.... znaci to se broji preko mog akounta a ne preko telefonske linije.... mislim ono kad se spoji prvi put.... jebiga to cu ih morat nazvat... no sto me jos zanima.....

meni je dosla lozinka i korisnicko ime... jos 07.11. kada sam podnio zahtjev 02.11. sad me zanima da li cu ja sudjelovat u onoj akciji dvd-a??? dal ga dobijem besplatno... jer ja jos nisam nikakav ugovor sa njima potpisao.. jel tako??? i jos jedno pitanje... da li ja mogu odustat kada mi lik dodje to instalirat??? ono da mu kazem ne mogu sada jer zato zbog toga sto??? eto hvala

jebate sad procita na forumu... onaj jel to sad ta akcija ukljucuje i dva mjeseca flata + dvd-e ili samo dvd-e... i da li cu ja onda dobiti dvd-e ili flat.. jer ja sam se prijavio prije dva tjedna dok je jos trajao flat akcija...???
Ivory is offline  
Old 17.11.2005., 02:39   #88
Quote:
pumpkin pie kaže:
2 pitanja:
1. Da li se može taj modem za ADSL uzeti i spojiti naneki drugi komp,a da i dalje surfam pod svojim akauntom (ako npr idem na put)
2. Da li se ugovor može zamrznuti u slučaju da mi crkne komp ili ako moram ići na duži put (pa da ne plaća tih 100 kn bezveze)?
za prvo ne znam..tj mislim da ako sam te skužila ti bi bio recimo u puli i htio bi se spajti na svoj acount...to možeš ali ne preko adsla....adsl..je vezan za fixni telefonski broj i naplaćuje se u toj kombinaciji

a možeš zamrznuti adsl na najviše tri mjeseca i ne plaćaš ponovno uključenje....isto kao i fiksnu liniju koju možeš zamrznuti na tri mjeseca ali ne moraš jedno i drugo zamrznuti.....
mora doći vlasnik fiksne linije u t-comov centar i potpisati zahtjev za zamrzavanjem
__________________
nije dozvoljeno reklamirati u potpisu
angelina1 is offline  
Old 17.11.2005., 02:40   #89
Quote:
pumpkin pie kaže:
ovo i mene zanima
Prvo sam mislila da ja ktiviram kad hoću.ali onda mislim... pa kad oni to instaliraju valjda će probat ić na net..
spajaju se na net sa svojim laptopom..i ne moraš nužno uključitikad oni postave adsl
__________________
nije dozvoljeno reklamirati u potpisu
angelina1 is offline  
Old 17.11.2005., 08:28   #90
Ivory, ti podaci o paketu su vezani uz tvoj account. Ako meni piše da sam se prvi puta spojio taj isti dan navečer, onda se nisam spojio ujutro... Kaj cviliš? Ne budeš propal za 100Kn.
MilkyWay is offline  
Old 17.11.2005., 13:56   #91
ali bi mi propalo 16 dana FLAT-a sto je veoma bitno... a pogotovo ako oni dodju pa me sjebu zadnji dan u mjesewcu.... onda cu ih poslat u tri pičke materine i necu im ni dati da mi stave dsl.... 56k
Ivory is offline  
Old 18.11.2005., 01:01   #92
razmišlja li t-com o uvođenju neke nove tarife za korisnike kojima nije dostupan adsl?

kolegica mi živi u selu u kojem nema šanse da se ispune uvijeti o 15 potpisa ni u cijelom selu, a pogotovo ne o ulici ili kvartu

koliko je poznato razvoj mreže se financira iz pretplate SVIH korisnika, pa su prema tome oni koji nemaju pristup, niti će ga u skorije vrijeme imati, ozbiljno zakinuti...
 
Old 18.11.2005., 08:16   #93
Da to je ona spika o X kilometara od centrale. Nažalost i u mojem kraju ima sela i to podosta koja teoretski ne mogu imati ADSL.
MilkyWay is offline  
Old 18.11.2005., 16:16   #94
Jel se nekom desilo da vam postave ADSL,a onda uzmu sve natrag radi "greške u sistemu"??

"Uz beskrajnu ispriku i duboki naklon molimo vas da predate modem i ostalo našem monteru,dok se GREŠKA U SISTEMU ne ispravi.Vi ćete svoj ADSL dobiti drugi tjedan."



I čovjek odnio sve...
pumpkin pie is offline  
Old 18.11.2005., 22:57   #95
jebali majku... ja im ne bih dao... ako si potpisao ugovor... vjerojatno su nekom prije "obecali" pa nisu imali dosta.. ajme.... ja sada doznao da u Zadarskoj zupaniji nema modema te se moraju cekat a nama su trebali najkasnije do kraja mjeseca donijet modem... ej koliko treba da se nabavi modem za neku zupaniju???
Ivory is offline  
Old 19.11.2005., 00:49   #96
Quote:
pumpkin pie kaže:
Jel se nekom desilo da vam postave ADSL,a onda uzmu sve natrag radi "greške u sistemu"??
"Uz beskrajnu ispriku i duboki naklon molimo vas da predate modem i ostalo našem monteru,dok se GREŠKA U SISTEMU ne ispravi.Vi ćete svoj ADSL dobiti drugi tjedan."
I čovjek odnio sve...
Huh, baš nezgodno...
MilkyWay is offline  
Old 19.11.2005., 10:52   #97
Quote:
Ivory kaže:
vjerojatno su nekom prije "obecali" pa nisu imali dosta.. ajme....
Ovo i ja kažem.


Ma u početku im nisam htjel dati,ali mije bilo žao montera.Čovjek je popušio svu sramotu i pojeo govno,a ni krov ni dužan...

Navodno će mi doći sljedeći tjedan.
Vidjet ćemo.
pumpkin pie is offline  
Old 19.11.2005., 13:55   #98
Quote:
angelina1 kaže:
za prvo ne znam..tj mislim da ako sam te skužila ti bi bio recimo u puli i htio bi se spajti na svoj acount...to možeš ali ne preko adsla....adsl..je vezan za fixni telefonski broj i naplaćuje se u toj kombinaciji
Odakle ti ovo? To nije točno. Ja se sa svojim accountom od doma mogu spojit s bilo kojeg mjesta ako je tamo aktivirana dsl usluga.
fulja is offline  
Old 21.11.2005., 09:15   #99
Quote:
Ivory kaže:
.... da da jer on "nesmije znat nasu lozinku i sranja..." ali sto mene zanima.... znaci to se broji preko mog akounta a ne preko telefonske linije.... mislim ono kad se spoji prvi put.... jebiga to cu ih morat nazvat... no sto me jos zanima.....

meni je dosla lozinka i korisnicko ime... jos 07.11. kada sam podnio zahtjev 02.11. sad me zanima da li cu ja sudjelovat u onoj akciji dvd-a??? dal ga dobijem besplatno... jer ja jos nisam nikakav ugovor sa njima potpisao.. jel tako??? i jos jedno pitanje... da li ja mogu odustat kada mi lik dodje to instalirat??? ono da mu kazem ne mogu sada jer zato zbog toga sto??? eto hvala

jebate sad procita na forumu... onaj jel to sad ta akcija ukljucuje i dva mjeseca flata + dvd-e ili samo dvd-e... i da li cu ja onda dobiti dvd-e ili flat.. jer ja sam se prijavio prije dva tjedna dok je jos trajao flat akcija...???

Frend je dao zahtjev u 9 mjesecu, da bi mu poslali obavijest 15.11. da je postao maxadsl korisnik. Naravno još mu se nije nitko javio za priključak. U svezi glede akcije tip na 08009000 mu je rekao "misli" da ne sudjeluje u akciji DVD-a što znači ziher ne bu dobil DVD nego sam flat 2 mjeseca. Naravno da ni to nije 2 mjeseca nego od datuma priključenja do kraja mjeseca. (pinki gamad)
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Old 22.11.2005., 23:18   #100
Quote:
Mr. Wolf kaže:
Frend je dao zahtjev u 9 mjesecu, da bi mu poslali obavijest 15.11. da je postao maxadsl korisnik. Naravno još mu se nije nitko javio za priključak. U svezi glede akcije tip na 08009000 mu je rekao "misli" da ne sudjeluje u akciji DVD-a što znači ziher ne bu dobil DVD nego sam flat 2 mjeseca. Naravno da ni to nije 2 mjeseca nego od datuma priključenja do kraja mjeseca. (pinki gamad)
od kakvog priključenja?
meni su bili doma rozi dečki u subotu (dva smotana do boli, vidi se da su do jučer bili poštari), donili spliter i modem, al' mi još nije došlo pismo sa korisničkim imenom i lozinkom! zvala sam na info broj i rekli su mi da će mi se javiti jučer. nisu. danas mi se nije dalo zvati!
valjda mi vrijedi taj besplatni flat od kada se prvi put spojim na net preko svog accounta!

inače, došli su pet dana nakon što sam faksom poslala zahtjev! pohvalno!
__________________
Dali vuku da ovce čuva...
Principessa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.