Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2011., 01:01   #221
koja je razlika izmedju bluze i kosulje? meni je bluza cakavski za kosulju

ne idem u SHS, idem po snizenjima tanki sako vjerojatno opet ne bi stajao fino kao pravi sako, kupit cu jos kosulja, sta drugo cesto znam stavit maramu ili cvijet bros da podigne obicnu majicu
haljinice rijetko nadjem da su pristojne duzine pa obicno budu malo prekratke ali dok stojim je ok a kad sjednem sam iza stola ili stavim torbu na koljena pa se ne vidi
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 01:07   #222
kosulja ima gumbe i kragnu. bluza je varijacija kosulje bez prije navedenih detalja al to samo ja tako brijem. ne bi se cudila da sam totalno zabrijala.
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 01:46   #223
meni su šulje ono klasični uniseks kruti sistem i nemam niti jednu

bluze volim - za mene su bluze topovi od svile ili imitacija ili drugih padajućih tkanina, bez obzira imaju li gumbe ili ne

npr.
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 18:49   #224
njemci mušku košulju zovu Hemd, a žensku košulju Bluse, i slovo s čitaju ko z i eto Bluze
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 11:15   #225
Može preporuka nekih dućana gdje se može naći mladenačke poslovne odjeće (25 god), najviše me zanimaju suknje do koljena a da izgledaju mladenački.
Tnx
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 17:47   #226
Možda Orsay?

http://world.orsay.com/
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 22:03   #227
kakve cizmice bi isle na suknje i sakoe?
mora biti jako mala peta, ili skroz ravne...
molim vas pomagajte!!

k vragu, ovo ce biti prva zima da nisam u cizmama sa 10-15 cm visokom petom
blue_angel_83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 01:45   #228
Quote:
larlar kaže: Pogledaj post
meni su šulje ono klasični uniseks kruti sistem i nemam niti jednu

bluze volim - za mene su bluze topovi od svile ili imitacija ili drugih padajućih tkanina, bez obzira imaju li gumbe ili ne

npr.
to je bluza, a košulja je košulja (kao muška košulja)
može se reći da je bluza elegantna podverzija košulje
EVS007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 01:46   #229
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Može preporuka nekih dućana gdje se može naći mladenačke poslovne odjeće (25 god), najviše me zanimaju suknje do koljena a da izgledaju mladenački.
Tnx
Sisley, Xnation, Benetton, Naf Naf, Zara
EVS007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 07:30   #230
Jedan od ljepših poslovnih lookova vidjela sam na glumici Vanesi Radman u seriji ''Zakon ljubavi''. Možda je to do glumice, ali te njezine suknje, bluze, kostimići su istovremeno ozbiljni i sexi. Dokaz da žena može biti lijepa/senzualna čak i kad je pokrivena.
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 19:31   #231
pomagajte....nakon 2 godine na poslu gdje nije bilo formalno oblačenja, idem na posao gdje se samo to podrazumijeva...ne znam kako ću sad bez traperica
u tom biznisu looku mi se sviđaju suknje i haljine, a u hlačama sam si baba
kakve cipele???!!! neke slike....u svakom slučaju, help meeeeeeee
iva4567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 22:35   #232
Quote:
iva4567 kaže: Pogledaj post
pomagajte....nakon 2 godine na poslu gdje nije bilo formalno oblačenja, idem na posao gdje se samo to podrazumijeva...ne znam kako ću sad bez traperica
u tom biznisu looku mi se sviđaju suknje i haljine, a u hlačama sam si baba
kakve cipele???!!! neke slike....u svakom slučaju, help meeeeeeee
pa nisi baš bila konkretna

kao prvo, otkud da itko zna kako si građena? što imaš u ormaru? koliko imaš godina? kakav je tvoj stil? mislim ono

najlakše je napisati help....

ajde ovako, fino prevrti nekoliko posljednjih stranica, tamo ima dobrih ideja i počni postati svoje kombinacije u stilu 'kako vam se ovo čini' i sasvim sigurno ćeš dobiti milijun odgovora
moraš se malo potruditi...
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 22:46   #233
evo da i ja malo doprinesem jer iste brige mucim s tim da kod mene nije toliko strogo odredjeno sta oblacit ali opet...

najbolje crne uske suknje (do koljena) sam nasla u new yorkeru, nemaju ih uvijek ali ako redovito trazite naletit cete, jedna je od materijala nekog i ima struk i patent a druga ful elasticna i samo lastiku ima gore u pasici, to mi je odlicno jer su udobne a cim imam suknju osjecam se finije... isto kao cim imam kosulju ili sako pa i na traperice (ne izlizane i super i svakakve nego tamne ciste jednobojne)

kosulja pak ima po svuda... sako je odlicna stvar jer mozes doslovce obuc bijeli t shirt ispod, stavit neki nakit ili maramu ili bros i sako i odmah je oke

mrzim kombinaciju kad su i suknju/hlace i sako od istoga dakle par - kostim, pa to nikad ne nosim, eventualno crna suknja i crni sako ali ne precesto, ali fala bogu pa nije tako strog outfit pa da to moram
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 09:17   #234
ma srećom ja ne moram bit u ničem posebnom i konkretnom, ni uštogljenom. mogu traperice, mogu najobičniju majicu.. uglavnom opuštenost. umjerena ipak.
i totalno mi se uklapa u stil - volim jednostavnost i volim sređenost, da, al ne volim presređenost kad je žena ko u izlogu volim ravnotežu - ak obučem traperice, gore ću neku finiju majicu ili košulju. ak obučem jednostavnu majicu, što kaže lilit, podignem to s nakitom i maramom.. al sad tu neke cipelice i hlače ekstra elegantne i onda košulja i lančići.. baa
također mejkap igra veliku ulogu i dio je te ravnoteže. ak imam jednostavnu majicu volim i neki življi ruž

ove zime ću si nakupovat tunika i suknja i haljina, a na hlače zaboravit malo.. to mi je želja dugo.. a dolje tajice, najlonke i štrample
rado bi ja i sad uskočila u to al bi mi ružno izgledalo na oxfordice koje mrzim al prisliljena sam ih nosit jer neeemam šta drugo za ovo razdoblje prijelazno a da je niske pete (balerinke ne volim i neudobne su mi)
i mislim uzeti neke čizme duboke, do koljena niske pete (visoka sam)
joj jedva čekam šopinggg
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 09:38   #235
ovako, imam 25 godina, dosta košulja u ormaru iako ih ne nosim prečesto, suknje isto imam, crne hlače, par sakoića...i puno haljina koje bi se mogle i na posao obući uz odgovarajuće detalje!

ono što me najviše muči je obuća...visoka sam 173, i kad obučem npr,bijelu košulju i crnu suknju visokog struka izgledam si smiješno ako dolje stavim balerinke, a štikle nosim samo preko 10cm što nije baš prikladno za posao..
iva4567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 12:13   #236
iva 4567 a ovakve cipele? S njima ne možeš pogriješiti.

yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 12:27   #237
tako nešto mi se čini idealno, samo ne znam gdje ih naći
iva4567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 12:36   #238
Ove su iz Office shoes, 299 kn su i imaju takve i bež.Marka je Kitten i udobne su.

yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 12:54   #239
tnx svakako ću ih pogledati!!!
iva4567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 14:00   #240
ove cipele se i meni svidjaju
moram navratit u office... jesu stvarno udobne?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.