Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2009., 19:56   #1
[HRT] Jedrima oko svijeta

Ponukan nedostatkom dobrih dokumentaraca na nacionalnoj televiziji i, vec standardno lošeg, programa domace produkcije, te frustriran raznim zatupljujucim stvarima koje nam prikazuje televizija kojoj placamo pristojno veliku pristojbu, došao sam do ideje da pokrenem peticiju za repriziranje dokumentarnog serijala "Jedrima oko svijeta". Serijala koji je ocaravao avanturistickim i istražteljskim duhom, te serijala koji je apsolutni biser domace produkcije...

Gospodo s HRT-a, proprckajte katkad po vašoj arhivi. Naici cete na puno zanimljivih stvari. Prestanite reprizirati glupe filmove i showbiz senzacionalisticke tricarije te nam dajte nešto što ne vrijeca našu inteligenciju...

http://www.petitionspot.com/petitions/jedrimaokosvijeta

Zadnje uređivanje Štrikalica : 18.03.2009. at 12:45.
wanikiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 20:18   #2
pa javi na HRT ili službeni forum HRT-a forum.hrt.hr

sumnjam da oni gledaju ovaj forum!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 20:27   #3
ovo je samo promocija peticije...

forum na htr-ovoj stranici je mrtav... pisalo se tamo nešto o tom dokumentarcu... daaavno...
wanikiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 03:36   #4
jeli istina da kreće kompletan serijal na nekoj digitalnoj televiziji, ako je istina bilo bi dobro da neko to snima , nigdje nema za nabaviti kompletan serijal a to je nesto najbolje sta sam gledao
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 16:02   #5
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
jeli istina da kreće kompletan serijal na nekoj digitalnoj televiziji, ako je istina bilo bi dobro da neko to snima , nigdje nema za nabaviti kompletan serijal a to je nesto najbolje sta sam gledao
bilo bi odlično kad bi HTV reprizirao serijal....glavno da je puno sapunjara C produkcije.
__________________
bolje živjeti sto godina kao bogataš nego sedam dana kao siromah
adebisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 16:54   #6
To sam zadnji put krenuo snimati i skoro podivljao kad su prekinuli negdje u Indoneziji. Da stvar bude još i gora, i do tad su davali u neredovitim terminima koje su prekidale utakmice ili tenis. Istina, imam snimljene neke epizode (mislim od Trinidada do Indonezije kad su prekinuli) i potpisujem peticiju.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 17:52   #7
Ja sam za.
Dalekoumnoživač is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 19:17   #8
Ja sam za.
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 04:50   #9
ekipa dali iko slucajmo ima Jedrima oko svijeta iz 1992 gotovo mi je ovo nemoguce naci a htio bi tako imati kompletan serijal
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 22:34   #10
Potpisujem sa srcem.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 13:15   #11
Opet ću pokušat, jedrima oko svijeta iz 1992 dali neko ima makar vhs rip bilo šta, znam da je na internetu prije 6-7 godina kruzila snimka serija ima li netko??
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 22:50   #12
Oooooo, da.
__________________
Pomaknite dupe i glava će ga slijediti.
Ollantay is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 15:55   #13
nema niko uffff
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 16:50   #14
pokusaj opet , dali netko ima mozda kakvu VHS snimku?
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 01:14   #15
kako nasili HRT da napokon nam pusti ovaj serijal (((
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 12:30   #16
Ka da ga nije dosta puštao...već mi ga je dosta
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 19:55   #17
Unhappy

Nažalost, mislim da je cjeloviti materijal serijala "Jedrima oko svijeta" nepovratno izgubljen. Negdje sam mislim pročitao komentar g. Mladena Šuteja koji je bio blago rečeno ogorčen, jer je u pokušaju da dođe do te arhivske građe od HRT-a dobio neslužbeni odgovor da mu ga ne mogu duplicirati zbog toga što dobar dio serijala nedostaje i da ne znaju gdje je. To je tako kad pristup arhivi HRT-a imaju svi i svak i naravno da ne postoji evidencija tko je i kada iz arhive matrijal iznio i u koje svrhe.

Ako je tome doista tako...napravljena je neprocijenjiva šteta jer je uz "Tajne Jadrana", serijal "Jedrima oko svijeta" jedan od naših najuspješnijih tv dokumentaraca.

Možda bi pokušaj da se HRT služba za korisnike zaspe hrpama mail-ova/fakseva itd. urodio nekim plodom. Treba pokušati.
jadrant is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 10:40   #18
wtf? jel ovo istina? nemoguće da nema nigdje?
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 12:29   #19
Mislim da je Šutej u knjizi "Po oceanima" ili " Na rubovima svijeta", ne sjećam se više, pisao o tome da su na HTV-u izgubili/ukrali materijal..

Užas.
__________________
Krepat ma ne molat
Mr.No. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 18:57   #20
A valjda neko od nasljednika pokojnog Saletta ima nešto. Stvarno nevjerojatno koji diletanti tamo rade. ako je istina
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:29.