Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2009., 16:11   #21
upravo tako.

evo ja trebam opet mjenjat pakne na prednjem disku (već 2. put) i kad malo bolje razmislim, od kad sam stavio ove diskove i nakon prvog servisa poslije 100 km više nikad niš nisam prčko oko njih.

samo nove pakne otraga svakih cca 8, 9 mjeseci i naprijed svakih 11, 12.
ovo, naravno ovisi o stilu vožnje i konfiguraciji traila...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 20:25   #22
eto, kao što rekoh, već je više ljudi reklo da su problemi sa hidraulikom glupost!! Isto tako su i meni reki da diskovi ne valjaju, pa eto rade. Možda je bilo riječi o nekim jeftinim hidro riješenjima, ili je ipak nestručno rukovanje
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 23:02   #23
hidraulički diskovi da, ali ako su izbor mehanički radije bi uzeo v-brake
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:22   #24
E decki sad bi ja trebao malo pomoci. Jedan frend trazi gdje kupiti Hayes V9 rotore i adapter za 9" i kolko to kosta?
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 07:29   #25
Quote:
alfa 159 kaže: Pogledaj post
hidraulički diskovi da, ali ako su izbor mehanički radije bi uzeo v-brake
zašto , govoriš to iz svog osobnog iskustva ili samo tako

koliko vidim i vlasnici mehaničkih disk kočnica nemaju baš nekih većih problema , možda ti znaš nešto što mi ne znamo
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 09:30   #26
iz vlastitiog iskustva mehanički diskovi su loše rješenje,puno su bolje onda obične v-brake...
ali hidraulički diskovi su super,dobro podnose sve uvjete itd
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 10:57   #27
Quote:
HUNTER (CRO) kaže: Pogledaj post
iz vlastitiog iskustva mehanički diskovi su loše rješenje,puno su bolje onda obične v-brake...
ali hidraulički diskovi su super,dobro podnose sve uvjete itd
Koje mehaničke disk kočnice si ti koristio?
Što je to "obični" v-brake?
pogledaj : ovo ili ovo
pogledaj si i ovo - te ja imam i jako sam zadovoljan. Kako bi onda tek bio sa prethodna dva modela
Sortirao sam po broju reviewa, a ne po ocjenama i izabrao sam istog proizvođaća
Haus_Tw is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 14:27   #28
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
zašto , govoriš to iz svog osobnog iskustva ili samo tako

koliko vidim i vlasnici mehaničkih disk kočnica nemaju baš nekih većih problema , možda ti znaš nešto što mi ne znamo
meh. diskovi da, ali samo ako nije bitna težina, te ako se uzimaju (naj)bolji modeli. recimo avid bb7.

za razliku od hidraulike, mehanika zahtjeva da se s vremena na vrijeme malo dotegne sajla (prvo na bužiru, a kad navoj dođe do kraja, onda i dole na vijku), koji put mehanika zna proizvodit neke čudne vibracije i zvukove, ali ujedno i daje dosta brutalnu snagu kočenja, iako sa ne tako dobrom mogućnošću modulacije sile kao kod hidraulike.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 20:32   #29
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
meh. diskovi da, ali samo ako nije bitna težina, te ako se uzimaju (naj)bolji modeli. recimo avid bb7.

za razliku od hidraulike, mehanika zahtjeva da se s vremena na vrijeme malo dotegne sajla (prvo na bužiru, a kad navoj dođe do kraja, onda i dole na vijku), koji put mehanika zna proizvodit neke čudne vibracije i zvukove, ali ujedno i daje dosta brutalnu snagu kočenja, iako sa ne tako dobrom mogućnošću modulacije sile kao kod hidraulike.
Joj ti zvukovi su me ubijali na početku!! Kad uhvatim oko 28 do 30 km/h počme bzzzrr bzzrr . Ja sam to povezao sa velikim ripnama na kotačima! Podešavanje: ja imam mali imbus komplet (džepni) i samo s njim kliknem par puta, i problem s podešavanjem riješen! Brutalne su, a doziranje sile? Hm, pa da ugrizu u jednom trenu, čak sam jednom skoro sletio s bicikla, kad sam kočio s jednom rukom!! U par navrata sam se vozio samo na prednjem kotaču, ali to su bila panična kočenja kada mi je netko izletio!!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 13:53   #30
Koja je razlika između kočnica shimano br-m416 i br-m415?
Born is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 15:16   #31
416 su lakše i kompaktnije, ostalo isto.
415 su model 2008 (ili 2007/2008), a 416 je 2009 (ili 2008/2009)
__________________
Da Vi niste neki šarlatan? Ljudi iz kompjutera! Tiger Woods Tiger in the woods
Oluja77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 19:19   #32
Imam pitanje. Po čemu se razlikuju mehaničke i hidrauličke disk kočnice i zašto su hidrauličke bolje???
Splatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 19:45   #33
Quote:
Splatt kaže: Pogledaj post
Imam pitanje. Po čemu se razlikuju mehaničke i hidrauličke disk kočnice i zašto su hidrauličke bolje???
jesi pročito koji post ove teme, prie nego što si krenuo postat, čini mi se da je gore sve navedeno
REGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 23:19   #34
Quote:
Oluja77 kaže: Pogledaj post
416 su lakše i kompaktnije, ostalo isto.
415 su model 2008 (ili 2007/2008), a 416 je 2009 (ili 2008/2009)

pozdrav. evo kako ovo pišem kupio sam novi bicikl prije par sati, nisam prošao nit 10km
pošto se tu priča samo o kočnicama, imam pitanje jedno
imam M415 disk kočnice

jel su to kvalitetne kočnice?? kako se općenito održavaju disk kočnice?
netko je rekao u jednom postu da se moraju mjenat pakne na kočnicama?
koliko koštaju takve pakne(jel postoji više kvaliteta pakni?) i jel se mogu montirati samostalno doma ili se to sve zajedno daje serviseru na montažu?

...pakleni patuljak je rekao:
"koji put mehanika zna proizvodit neke čudne vibracije i zvukove"

heheh, ja čim sam počeo vozit bicikl odmah mi čudno zvuči i vibrira prednja kočnica, čak i pri najmanjoj brzini-10-20. wtf??

se to može samostalno podesit doma il da se odem brukat serviseru da mi bajk ne valja nakon 10km vožnje.

p.s. to je Garry Fisher, Wahoo. 4180kn.

nadam se da vas nisam ugnjavio ovim mnogobrojim pitanjima

pozz
El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 23:46   #35
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
zašto , govoriš to iz svog osobnog iskustva ili samo tako

koliko vidim i vlasnici mehaničkih disk kočnica nemaju baš nekih većih problema , možda ti znaš nešto što mi ne znamo
i iz iskustva ali mehanički diskovi se ni po čemu nerazlikuju od obicnih v-brake kocnica koje su dobro podesene,hidraulicki diskovi su bolji i neklize toliko kada je mokro,a mehanicki sve isto kao i v-brake jedino kada bi uzimao a da ti je estetika bitna onda da
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 23:51   #36
Quote:
El Nino9 kaže: Pogledaj post
pozdrav. evo kako ovo pišem kupio sam novi bicikl prije par sati, nisam prošao nit 10km
pošto se tu priča samo o kočnicama, imam pitanje jedno
imam M415 disk kočnice

jel su to kvalitetne kočnice?? kako se općenito održavaju disk kočnice?
netko je rekao u jednom postu da se moraju mjenat pakne na kočnicama?
koliko koštaju takve pakne(jel postoji više kvaliteta pakni?) i jel se mogu montirati samostalno doma ili se to sve zajedno daje serviseru na montažu?

...pakleni patuljak je rekao:
"koji put mehanika zna proizvodit neke čudne vibracije i zvukove"

heheh, ja čim sam počeo vozit bicikl odmah mi čudno zvuči i vibrira prednja kočnica, čak i pri najmanjoj brzini-10-20. wtf??

se to može samostalno podesit doma il da se odem brukat serviseru da mi bajk ne valja nakon 10km vožnje.

p.s. to je Garry Fisher, Wahoo. 4180kn.

nadam se da vas nisam ugnjavio ovim mnogobrojim pitanjima

pozz
kočnice ti nisu sad vrhunska kvaliteta ali su dobre,oko diska neces imat vecih briga jedino mjenjat pakne ali i to tek nakon dugoo vremena,zato nebrini,osim ako se jako puno vozis onda ces ih prije promijeniti, inace sve to oko diska mozes i doma podesiti ali posto vidim da si napisao da si ga tek kupio,oni bi ti trebali postelat to besplatno jel je bicikl pod garancijom, a ako slucajno nece onda ces moc i sam,nije nikakav problem..jedino malo pojasni ove vibracije sta spominjes.To ti se desava tijekom voznje,prilikom kocenja ili?
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 09:29   #37
dok kočim sa prednjom-čujem vibracije i tiše zvukove- "bzzz bzzz"

na biciklu mi JE napravljen nulti servis, tako je barem rečeno.

p.s. koliko koštaju pakne za disk kočnice i jel postoji više vrsta kvaliteta pakni?
kao naprimjer kod v-kočnica, postoji više vrsta gumica za kupit, od 20kn pa do 100kn
El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 13:15   #38
Quote:
El Nino9 kaže: Pogledaj post
dok kočim sa prednjom-čujem vibracije i tiše zvukove- "bzzz bzzz"

na biciklu mi JE napravljen nulti servis, tako je barem rečeno.

p.s. koliko koštaju pakne za disk kočnice i jel postoji više vrsta kvaliteta pakni?
kao naprimjer kod v-kočnica, postoji više vrsta gumica za kupit, od 20kn pa do 100kn
nisam siguran koliko koštaju ali nisu skupe,kod tebe najvjerovatnije nije problem u paknama dali su istrošene ili nevaljaju nego u necem drugom,to moras sam malo pogledat dok se vozis, tocno na kojem dijelu se to događa i malo odgonetnut razlog tj pogledat,ovako napamet tesko je reci
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 13:56   #39
Quote:
alfa 159 kaže: Pogledaj post
i iz iskustva ali mehanički diskovi se ni po čemu nerazlikuju od obicnih v-brake kocnica koje su dobro podesene,hidraulicki diskovi su bolji i neklize toliko kada je mokro,a mehanicki sve isto kao i v-brake jedino kada bi uzimao a da ti je estetika bitna onda da
ne baš , disk kočnice bilo da ih stišće sila koja je prenešena sajlom ili pak uljem su bolje od v. brake kočnica samo zato što ne "rade" po obodu kotača koji je blizu zamlje i postoji mogućnos da se zamaže blatom i drugom prljavštinom , ukoliko voziš bicikl koji neće po blatu disk ti stvarno nije potreban
prenos sile sajlom ili uljem je razlika što ulje nije stlačivo , a sajla je rastezljiva , te se rastezanjem raštela, te je potrerbno češće štelanje , sve , baš sve iole kvalitetne kočnice bile v-brake , disk mehanički ili hidraulički su dobre ako je pravilno izabrana namjena i ako su kvalitetno napravljeni
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 18:28   #40
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
ne baš , disk kočnice bilo da ih stišće sila koja je prenešena sajlom ili pak uljem su bolje od v. brake kočnica samo zato što ne "rade" po obodu kotača koji je blizu zamlje i postoji mogućnos da se zamaže blatom i drugom prljavštinom , ukoliko voziš bicikl koji neće po blatu disk ti stvarno nije potreban
prenos sile sajlom ili uljem je razlika što ulje nije stlačivo , a sajla je rastezljiva , te se rastezanjem raštela, te je potrerbno češće štelanje , sve , baš sve iole kvalitetne kočnice bile v-brake , disk mehanički ili hidraulički su dobre ako je pravilno izabrana namjena i ako su kvalitetno napravljeni
mehanicki diskovi se nemogu mjeriti sa hidraulickima, hidraulicni su sasvim nesto drugo,iako,priznajem ja sam vidio i sasvim dobrih mehanickih diskova. Vecina koja kupuje malo jeftinije bicikle misli da je to dobro jel je gore disk, a i meni je lijepse ali znam da ja to nebi kupio.
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:36.