Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Internet

Internet Forum.hr i svi ostali

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2004., 01:58   #1
[domaći web portali] Index.hr

Jel' je to samo meni čini ili su momci s indexa blago zagazili u nešto što ni na kraju pameti ne bih nazvao 'novinarstvom' kamoli 'nezavisnim novinarstvom'?

Prvo ona prebacivanja s Severinom gdje su pratili svaki njen korak i svaku njenu izjavu u nadi da će naći nešto čime će ju pribiti na križ. Nemilice bi oprali svakog tko je stao u njenu korist ( Lokas je zaslužio, ali ne uz onoliku količinu žući i gorčine ).

Sad ova Afera Žužul gdje pozamašnu količinu moralnog kredita ( jerbo Žuža smrdi od glave do pete ) brzo troše jeftinim prozivkama tipa 'Žužule, lažeš', 'Žužule odlazi' i on line anketama koje je u 24 sata ispunilo spektakularno mnoštvo od 1000 ljudi.


Imam dojam da svaku stvar spuste na nivo osobnog sukoba - najniže što ju novinar može spustiti.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 02:07   #2
Quote:
kozz kaže: Sad ova Afera Žužul gdje pozamašnu količinu moralnog kredita ( jerbo Žuža smrdi od glave do pete ) brzo troše jeftinim prozivkama tipa 'Žužule, lažeš', 'Žužule odlazi' ...
Ako možeš barem zamisliti nekakav drugi način da bi se bilo koga smijeni sa bilo koje političke funkcije - bio bih ti zahvalan da mi taj način barem ukratko izložiš.

Hvala. :vuk
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 11:23   #3
...trenutno sam još uvijek postrani što se tiče sukoba...ALI - ne može se smijeniti nekog samo na osnovi "Žužul laže"..Što bi se, :vuče, trebalo desiti sa Indexom - ako se dokaže da Žužul nije kriv? Mislim da Index igra igru Ferala - ili si s nama ili si protiv nas - odnsono - mi jedini govorimo istinu - svi ostali lažu...

..mislim...daj bože da je istina - jerbo Žužula ne mogu kronično podnijeti (a i ovo tužakanje sudu mi je stvarno i podsjeća me na vremena od pre desetak godina), ali neke stvari (pogotov optužbe protiv ministra) treba ipak malo jače provjeriti, a ne napisati i onda nakon demantija reči da laže...Ili bude ko sa Severinom - mi smo samo napisali - a ostali se raspisali...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 15:04   #4
ma govnad i jedni i drugi.
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 16:20   #5
Kozz

Zaboravio si njihovu namještenu aferu sa Thompsonom i njihovu podvalu kako je ona odvratna pjesma njegovo djelo....što nema veze sa zdravom pameću...
__________________
Ako ti je dosadno i nešto ti fali...
Radio 24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 20:16   #6
Re: Kozz

Quote:
Radio 24 kaže:
Zaboravio si njihovu namještenu aferu sa Thompsonom i njihovu podvalu kako je ona odvratna pjesma njegovo djelo....što nema veze sa zdravom pameću...
Uf, a tko je onda na onoj snimci pjeva? Ja? Kozz? Ti?
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 21:47   #7
Re: Kozz

Quote:
Radio 24 kaže:
Zaboravio si njihovu namještenu aferu sa Thompsonom i njihovu podvalu kako je ona odvratna pjesma njegovo djelo....što nema veze sa zdravom pameću...
...normalno da to nije njegovo dijelo...Thompson NIJE napisao tu pjesmu...

Quote:
robybaggio kaže:
Uf, a tko je onda na onoj snimci pjeva? Ja? Kozz? Ti?
...on je samo pjeva...što je neusporedivo...Dakle - strogo gledajući radio 24 je u pravu... Mislim stvarno, optuživat tako velikog umjetnika, rodoljuba,...čovjeka sa velikim Č kao što je Thompson da je napisao takvu pjesmu je skoro pa blasfemija...On piše samo ljubavne pjesme, pjesme za kontempliranje u prirodi i sl. dok mu ove ostale u usta stavljaju ostaci komunističkog režima koji žele zatrti sve sveto i Hrvatsko...Pa, zar niste vidjeli Račana kako mu kradomice daje tekstove takve i sličnih pjesama...


__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 21:54   #8
ma htjedoh još jučer nekog pitati...
u novinama se pojavilo (u vezi vibora) da se on javio na forum hrt
zar nije bio na forumu indexa? ne kužim ... da li je index hrteov?
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 22:08   #9
Re: Re: Kozz

Quote:
robybaggio kaže:
Uf, a tko je onda na onoj snimci pjeva? Ja? Kozz? Ti?
Nisam ja, majke mi!

Nagovorili su me!!

Bio sam pijan!!!
.
.
.
.
.
.
Zapravo, ja se ničeg ne sjećam.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 22:11   #10
Quote:
MUCICA kaže:
ma htjedoh još jučer nekog pitati...
u novinama se pojavilo (u vezi vibora) da se on javio na forum hrt
zar nije bio na forumu indexa? ne kužim ... da li je index hrteov?
Tko je Vibor? Ovaj balavac iz Ministarstva vanjskih poslova koji je vodio blog o tome kak ništ ne radi i (doslovno) drka qurac?

Možda se radilo o emisiji 'Forum' na HRT-u?!?!

__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 22:14   #11
Quote:
kozz kaže:
Tko je Vibor?

Možda se radilo o emisiji 'Forum' na HRT-u?!?!

ma no, o sinu Silvije Luks koji radi u američkom veleposlanstvu....a što je pisao blog i pljuvao po svom poslu....
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 22:16   #12
Editirao sam gornji post

Kasno paljenje, sori.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 22:19   #13
Quote:
kozz kaže:
Editirao sam gornji post

Kasno paljenje, sori.
ok, ali u večernjem piše da se on javio na forum hrt, a on se ustvari javio na indexov forum....pa mi to nije jasno.... da li je index hrteov, ili su novinari totalne neznalice.....
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 22:28   #14
Quote:
MUCICA kaže:
ok, ali u večernjem piše da se on javio na forum hrt, a on se ustvari javio na indexov forum....pa mi to nije jasno.... da li je index hrteov, ili su novinari totalne neznalice.....
...mislim ipak ovo drugo - da su novinari totalni neznalice - ali to si ti rekao/la...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 22:39   #15
Quote:
mirrorball kaže:
...mislim ipak ovo drugo - da su novinari totalni neznalice - ali to si ti rekao/la...
ja rekao/la.... a oni napisali ili iz neznanja ili iz nečeg drugog ne znam...
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 23:30   #16
Quote:
:vuk kaže:
Ako možeš barem zamisliti nekakav drugi način da bi se bilo koga smijeni sa bilo koje političke funkcije - bio bih ti zahvalan da mi taj način barem ukratko izložiš.

Hvala. :vuk
dokazati nedjelo činjenicama a ne senzacionalizmom. preprozirno , jedini da ih braniš ...
-STAnCE- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 12:09   #17
Quote:
Freek kaže:
ma govnad i jedni i drugi.
Prije bi rekao muljaju jedni, muljaju drugi
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 13:21   #18
Evo nesto na temu....http://www.index.hr/clanak.aspx?id=233004
Infernis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 14:31   #19
Odgovor

Dakle kad sam rekao ono o namještenoj aferi onda stojim iza toga. Naime mi u Dalmaciji znamo za pjesmu davno prije Indexa i uvjeravam vas da je index malo vremenski zaostaje bar što se tiče pjesme "Jasenovac..." . Zato što je ta pjesma snimljena i izdana a snimio ju je pokojni pjevač Joško Tomičić. (2000.g ako se ne varam). Tad index.hr ili Matija Babić ili bilo tko drugi nije reagirao. Zašto...prosudite sami. Ma nitko nije reagirao. Drugo po dalmatinskim kafićima upravo ta verzija je bila stalna pojava, stalni glazbeni inventar. Ni tad nitko nije reagirao. Kao treće sam A.Stanković je upravo tu verziju sa J.Tomičićem pustio Igoru Zidiću itd....Dakle zaključak kad se pjesma izda vani tj.komercijalizira onda nitko ne reagira. Kad Thompson to otpjeva na koncertima koje on nije organizira, e onda je to već zločin. Po meni malo puno licemjerno.

Hvala na razumijevanju...
__________________
Ako ti je dosadno i nešto ti fali...
Radio 24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 23:35   #20
pa pola članaka što oni pišu su licemjerni i neprofesionalno napisani pogotovo kad je o politici riječ i bez obzira što privlače pozornost surfera sa severinom tompsonom mirkom filipovićem i ostalom žutarijom imaju od mene
-STAnCE- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.