Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2016., 17:11   #161
Quote:
quo vadis kaže: Pogledaj post
pa evo upravo sam naletio na to na 24sata! je li to moguce?!

mislim ako je na 24sata, pa ne bi reklamirali lazne proizvode ili?

http://www.24sata.hr/news/pilule-za-...trziste-472558

http://hr.getfitstartsmart.com/
naravno da će 24sata reklamirati sve od čega dobe prihod. ovakvi članci su marketinške sfere
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 20:34   #162
I jeli netko imao iskustva s tabletama PGC500TM?
vz79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 13:40   #163
pozz ekipa,,narucila sam si pg 500 complex pijem ga tjedan dana hranim se bez ugljikohidrata znaci prakticki sam i na dijeti i nista se ne dogada ;-( katastrofaaa nadam se da ce otici koja kilica a ako ne da ce mi vratit barem novce nazad ( u sto sumljam)
__________________
zaraxyx
zaraxyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 22:30   #164
Koristio sam pgc500 mjesec dan i izgubio sam oko 6kg, nadao sam se da ce biti malo vise, možda sam trebao i prehranu malo prilagodit.
__________________
Sve što volimo, to i dijelimo!
Yacek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 02:43   #165
ja i dalje ne vjerujem da ljudi puse ove tablete za mrsavljenje .. ovo je u rangu ne znam cega.. prodaja magle .,. os kupit maglu? ajd dobro, budite i dalje naivni
marko19576 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 13:08   #166
jel tko ima iskustava sa pgc500tm?
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 13:44   #167
Cambogia 500 Complex

Quote:
biankoneri kaže: Pogledaj post
jel tko ima iskustava sa pgc500tm?
Ja ih uzimam mjesec dana,za sada sam uspio skinuti 4 kg,s tim da ne pazim što jedem ali primjećujem da sam manje gladan i tražime puno vode...iskreno bio sam skeptićan jer im je cijena 285 kn...ali izgleda da ipak djeluju sad ću još jednu kuru uzeti...
malariva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 20:45   #168
Quote:
malariva kaže: Pogledaj post
Ja ih uzimam mjesec dana,za sada sam uspio skinuti 4 kg,s tim da ne pazim što jedem ali primjećujem da sam manje gladan i tražime puno vode...iskreno bio sam skeptićan jer im je cijena 285 kn...ali izgleda da ipak djeluju sad ću još jednu kuru uzeti...
šta bi bilo da paziš na prehranu i da malo treniraš?ja sam malo skeptičan u vezi tih tbl ali su mi ove zapele za oko
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 18:59   #169
Quote:
marko19576 kaže: Pogledaj post
ja i dalje ne vjerujem da ljudi puse ove tablete za mrsavljenje .. ovo je u rangu ne znam cega.. prodaja magle .,. os kupit maglu? ajd dobro, budite i dalje naivni
Ni ja!
As Of Now is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 13:30   #170
Da... ni ja ne kužim zašto ljudi traže čarobnu pilulu.. Uglavnom se sve svodi na fiziku ... ako dodaš previše goriva višak se nataloži. A ako unosiš manje nego što ti organizam troši za život onda se troše nakupljene zalihe. I onda netko veli: ne jedem niš a debljam se... pa kako je moguće od male enrgije napravit zalihu velike enregije? Dakle taj koji tvrdi da se deblja a 'niš' ne jede laže ili si je lošom i jednoličnom prehranom totalno usporio metabolizam. Nesmije se samo naglo prestat jest, već postepeno smanjit kalorije (smanit masti, smajit ugljikohidrate, povečat unos proteina (da se očuva mišićna masa). Kad se primijeti da nemam više napretka u mršavljenju onda još smanjit kalorije (manje ugljikohidata, manje masti). Nesmije se dozvolit da se stalno jede isto jer se organizam prilagodi i uspori se metabolizam. Zato je na dijetama i skidanju masnoća potrebno imat 'cheat meal' da se ponekad šokira organizam (navikao na manje kalorija) i da se time opet ubrza metabolizam. I nemojte u istom obroku miješat proteine+ugljihohidrate+masti, već jest odvojeno (masti+proteini ili proteini+ugljikohidrati). Izbacite kao prvo šećer (i onaj iz kave).
Raven81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 19:31   #171
*Arnica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 18:52   #172
Ako nekome treba adipex,nek se javi u inbox...
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 13:15   #173
Preporuka svima: nikad ne uzimajte u obzir preporuke tipova kao što su Ereos ili Yacek, tj bilo koga sa manje od 50 postova
__________________
"The government means industry, if you know what I mean." - Jacque Fresco
segregator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 16:01   #174
Ako neko zna gdje nabaviti adipex .....nek se javi u pp
giggles is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 10:31   #175
Quote:
segregator kaže: Pogledaj post
Preporuka svima: nikad ne uzimajte u obzir preporuke tipova kao što su Ereos ili Yacek, tj bilo koga sa manje od 50 postova
Kome to uopće treba napominjati, taj je i zaslužio da ga oderu.
pikzibner7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 17:27   #176
Quote:
malariva kaže: Pogledaj post
Ja ih uzimam mjesec dana,za sada sam uspio skinuti 4 kg,s tim da ne pazim što jedem ali primjećujem da sam manje gladan i tražime puno vode...iskreno bio sam skeptićan jer im je cijena 285 kn...ali izgleda da ipak djeluju sad ću još jednu kuru uzeti...
evo, ja sam se dao nagovoriti i kupio PGC 500 za sebe i ženu
pijemo ih 20-ak dana, ja sam skinuo 2 kg bez ikakvih odricanja, žena nula bodova, ali...
....žena je prije imala grdnih problema sa probavom, ali od kad uzima pgc, probava joj se popravila, nije sad da sere ko grlica, ali je probava redovita pa je ona jako zadovoljna
i ja sam primjetio da sam manje gladan, ali zato često žedan
žena hoče da naručim ponovo, a ženu treba slušati
bez hodanja nema mršavljenja i zato počinjemo sa hodanjem, svaki dan jedan krug pa bumo vidjeli
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 08:29   #177
Ne znam da li te tablete imaju negativnih nuspojava ali ako su vas motivirale na vise kretanja onda su bar nesto pomogle.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 00:02   #178
Adipex, gdje nabaviti?

Može info i na pm, hvala
chokopralina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 18:32   #179
Gdje nabaviti Adipex?
malabee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 07:46   #180
Halo, ekipa.
Znaci u menopauzi sam vec pola godine, operacija i odstranjivanje materniceci jaknika u sijecnju
Na hormonskoj sam terapiji, ali ne prestajem se debljati!!! Sa lijepih 62 kg na 70 sada. Neki savjet ilo pomoc? Dijete mi ne pomazu uopce, znaci prije op.sam hladno skidala kile u 2-3 tjedna je eventualni visak otisao bez problema. Sada... pakao. I to vecinom gornjo dio tijela. A o gladi da ne pricam. Inace sam jela prilicno puno, a sada mi se i spetit udvostrucio
Btw, 38 godina imam. Do operacije bila prilicno utrenirana. Sada, nazalost, imam neka ogranicenja u vezi vjezbanja jos neko vrijeme. Heeelp.
Bodenma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.