Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2016., 01:20   #581
Quote:
infinity6001t kaže: Pogledaj post
eh nemoj tako neće bit para za 3000 stranačkih uhljeba. treba njih sve nahranit, a pretplata je ipak još premala
kad vidim kako ravnatelj ima 43000 kn plaću, glavni urednici (kojih ima bezbroj) imaju 21000 kn, komentatori poput bruke, stjepana baloga ili drage ćosića koji nemaju šta komentirat na hrt-u jer nema sporta, ali i dalje svaki mjesec primaju 20000 kn, pa dopisnici iz stranih zemalja koima hrt plaća život tamo i još im daje 19000 kn plaće. kako je ova država pokvarena.
Ček ček, glavna urednica Drugog Jasna Burić, prima plaću od 21,818.20 kn bruto?! Za što? Ludu kuću, Bitange i princeze i jednu utakmicu tjedno, a Hrvatska nema sportski kanal, a o HD kanalu da ni ne pricamo.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 15:17   #582
neto je to, na zg prirezu i ak nema klincove na sebi, 13.117,09 kn, za funkciju nije ni puno. za program takav kakav jest, je.

a stalni hd ne može ići dokle god se ne postignu svi formalno-pravni i tehničko-tehnološki preduvjeti (bez obzira jel htv il koja druga tv sa svoje strane tehnički spremna možda i sutra krenuti s tim, to je samo jedan kotačić-karika u lancu), čitaj promjena strategije digitalnog emitiranja kao glavni podzakonski akt zek-a iz domene elektroničkih komunikacija, grana televizije, i preraspodjela mux-eva tj. kanala u njima i standarda emitiranja. a to će se vjerojatno odigrati između 2019.-2021. do kad se očekuje prelazak na dvb-t2 standard svih tv-programa...
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 16:42   #583
Ja se uopće ne bih iznenadio ako HRT stalni HD kanal ili kanale pokrene sljedeće godine i npr. HRT 1 ugura u MUX A, a HRT 2 u MUX B, a ne bih se iznenadio ni ako ga ili ako ih ne pokrene ni do 2021. Ja se više neću živcirati oko toga, jednostavno sam se pomirio s time da od njih više ništa ne mogu očekivati. Uništili su HRT 2 (repriza Plesa sa zvijezdama i ostalih domaćih zabavnih emisija i serija izvan ljetne sheme), uništili su sportski program (u zadnje 2 godine ostali bez prava za oko 15 sportskih događaja, Olimpijske igre katastrofalno odrađene-nije mogao proći dan bez neke pogreške, utakmica na Poljudu se komentirala s Prisavlja), najnovije informacije o važnim događajima gledam na N1, umjesto na HRT 4 (za kašnjenje izvanrednih vijesti o vojnom udaru u Turskoj su rekli da im nije bitna brzina, nego točnost, iako je prema Ugovoru s Vladom bitna i brzina).

Na mailove i na Facebooku uvijek daju čudne odgovore.

Prelazak na 16:9 su odgađali zbog premalog broja widescreen televizora, iako je prije 3 godine bila 2013. godina.

Godišnje im se plaća 960 kuna, a za to se ne dobije nikakva usluga. Baš me briga, nek rade što hoće.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 17:51   #584
kako već napisah, ne može tako s hd-om po muxevima, u sadašnjem raporedu, propisima i konstelaciji snaga, jer su onda komercijalci zakinuti (rtl i nova).
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 18:23   #585
Dijay ti si prešao u političare? Tko smeta HRT-u neDvbt emitirati hd?

Poslano sa Lenovo Mobicha
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 23:56   #586
Još nisam, no nikad ne znaš, nikad ne reci nikad.
Ko im brani van zemaljske digitale?
To nitko.
Ali raspravljali smo o multipleksima u u nas još uvijek dominantnom DVB-T-u.



ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 20:28   #587
A ovi distributeri već prodaju Ultra HD televizore a HD kod nas još uvijek daleka utopija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
bojanjurcic72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 20:39   #588
Nitko ionako ne planira na tim televizorima gledati naše programe. Na njima se nema što vidjeti, taman i da je u UHD-u. Netflix ima UHD, to se može gledati.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 20:41   #589
Pročitao sam na stranicama OiV kako planiraju uvođenjem DVB-T2 sustava 2019./2020. uvođenje stalnih HD kanala svih nacionalnih TV kuca. Pretpostavljam da do tada, nista od HD kanala.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 13:18   #590
RH wonderland

Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Pročitao sam na stranicama OiV kako planiraju uvođenjem DVB-T2 sustava 2019./2020. uvođenje stalnih HD kanala svih nacionalnih TV kuca. Pretpostavljam da do tada, nista od HD kanala.

Mislim da je pravi problem u OiV i Hakomu jer oni određuju tržište, komercijalne televizije imaju svoje HD kanale već sada ali ih ne žele staviti u zrak samo zbog visoke cijene emitiranja. Nikad u HR nije bilo problem tehnička nedorečenost sustava (premda ponegdje u nekim udaljenim slabo naseljenim mjestima je i to moguće) nego nedostatak napredne programska-razvojne politike. Dakako takve politike fali i u drugim granama društva, ali to je neka druga tema.
evotv is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 21:53   #591
I u AEM-u skup s njima.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2018., 17:24   #592
HRT dobio dopuštenje od Vijeća za start HRT2 HD



e-mediji.hr
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2018., 10:06   #593
A satelit?
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 23:41   #594
Zna li netko namjeravaju li oni pustiti taj eksperimentalni HRT 2 HD prije početka samog SP-a? Barem da puste za završnicu Roland Garrosa i ovu drugu pripremnu utakmicu reprezentacije.
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 00:08   #595
Navodno 10.6.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 04:45   #596
Quote:
SuperSportski kaže: Pogledaj post
Zna li netko namjeravaju li oni pustiti taj eksperimentalni HRT 2 HD prije početka samog SP-a? Barem da puste za završnicu Roland Garrosa i ovu drugu pripremnu utakmicu reprezentacije.

Koliko sam vidio u objavi AEM-a trazili su/dobili su dozvolu za emitiranje u HD-u tek od 14. lipnja iliti prvog dana SP-a.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 11:08   #597
Mislim da mogu pustiti test signal nekoliko dana prije.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 14:17   #598
Ako se ne varam i ranijih je puta tako bilo, da je test signal krenuo dan-dva prije.

Meni je tragičnije što će se oni sigurno time hvaliti na sva zvona, da u 2018. još uvijek testiraju HD.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 17:46   #599
Jel to i dalje znači da mi sa IPTV Iskon, T.com, Vip i ostali nećemo moći gledati u HD-u?
Komrads is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 17:54   #600
ovisi, bu se vidlo, rekli su slepci..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.