Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2014., 00:50   #21
Quote:
buditedobro kaže: Pogledaj post
Ne shvaćaš što znači kvota. Škole imaju zadan broj učenika ponavljača koje moraju primiti ako ima interesa.
Privatne škole taj zadani broj nemaju, dakle one nemaju zadane kvote (a ne "ne ulaze u kvote").
aha, ok
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 14:37   #22
Quote:
simple mind kaže: Pogledaj post
žena (ili možda ipak sin ) je pitala za promjenu škole.
preporučiti strukovnu školu nekome tko je pao 1. razred gimnazije nije moraliziranje, nego najobičniji savjet.
uostalom, otkad se na forumu tako striktno držimo postavljenog pitanja?


XIII. Gimnazija
Lijep pozdrav svima,znam da je već postavljena ova tema no nije aktivna tako da sam napravio novu temu,sa koliko se bodova moze upasti,ja po novome sistemu imam 68,50 bodova,dali je to dovoljno za upad?

eto, offtopic: a jesi li ti mama ili, ipak, sin koji se želi upisati u XIII.?
Ako je i dijete, sve je isto, sve vrijedi, jedino djetetu roditelj mora potpisati suglasnost za upis, pa i e-upis.
buditedobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 00:31   #23
Quote:
simple mind kaže: Pogledaj post
žena (ili možda ipak sin ) je pitala za promjenu škole.
preporučiti strukovnu školu nekome tko je pao 1. razred gimnazije nije moraliziranje, nego najobičniji savjet.
uostalom, otkad se na forumu tako striktno držimo postavljenog pitanja?


XIII. Gimnazija
Lijep pozdrav svima,znam da je već postavljena ova tema no nije aktivna tako da sam napravio novu temu,sa koliko se bodova moze upasti,ja po novome sistemu imam 68,50 bodova,dali je to dovoljno za upad?

eto, offtopic: a jesi li ti mama ili, ipak, sin koji se želi upisati u XIII.?
Oboje,mali malo ceprka po forumu da vidi dali gdje bi mogao ici,molim vas da ovo vise ne radite,bezobrazno je,hvala.

Eto,drugi koji imaju isto pitanje,kontaktira se carnet te se ponovo pokrece upis u srednju.
memesever is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.