Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2014., 10:06   #1
Cestovne utrke (zbirna tema)

Počinje 23.8. ekipnim kronometrom, završava 14.9. pojedinačnim. 40 kategoriziranih uspona i kronometar i u 10-toj etapi s usponom, IMHO, postavljaju samo jedno pitanje: Chris Froome ili Nairo Quintana?
Nadam se da neće biti ozljeda i odustajanja kao na ovogodišnjem TDF-u. Možda mala prednost za Froomeya zbog jače ekipe?
Nažalost, ove godine neće biti hrvatskih vozača, Kišerlovski navodno prelazi u Saxo, pa ga zato ne vode, a Đurasek je svoje odradio odlično na TDF-u.
__________________
Rule #72 // Legs speak louder than words.

Zadnje uređivanje Jenny TimeLord : 21.08.2014. at 10:13.
Jenny TimeLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 12:29   #2
Froome ne zna vozit bicikl Opet bu pal!

Quintana. Al nije ni contador za bacit, ko zna u kakvom je stanju.

Otkud to da Kiš prelazi su Tinkoff??
kišobranimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 13:09   #3
Quote:
Jenny TimeLord kaže: Pogledaj post
Počinje 23.8. ekipnim kronometrom, završava 14.9. pojedinačnim. 40 kategoriziranih uspona i kronometar i u 10-toj etapi s usponom, IMHO, postavljaju samo jedno pitanje: Chris Froome ili Nairo Quintana?
Nadam se da neće biti ozljeda i odustajanja kao na ovogodišnjem TDF-u. Možda mala prednost za Froomeya zbog jače ekipe?
Nažalost, ove godine neće biti hrvatskih vozača, Kišerlovski navodno prelazi u Saxo, pa ga zato ne vode, a Đurasek je svoje odradio odlično na TDF-u.
ima neko da ne prelazi u Tinkoff?
__________________
Sur la Plaque
hrvoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 13:12   #4
Quote:
hrvoe kaže: Pogledaj post
ima neko da ne prelazi u Tinkoff?
Šlekovi
kišobranimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 13:41   #5
Quote:
kišobranimir kaže: Pogledaj post
Froome ne zna vozit bicikl Opet bu pal!

Quintana. Al nije ni contador za bacit, ko zna u kakvom je stanju.

Otkud to da Kiš prelazi su Tinkoff??
Što se Contija tiče, mislim da je nakon ozljede ipak malo prerano za pobjedu u GC, no to je samo mišljenje, nije mi kristalna kugla rekla

Za Kiša sam negdje čitala o navodnom preslaku, ne sjećam se više, zato sam i napisala da navodno prelazi u Tinkoff-Saxo.
__________________
Rule #72 // Legs speak louder than words.
Jenny TimeLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 13:49   #6
Quote:
hrvoe kaže: Pogledaj post
ima neko da ne prelazi u Tinkoff?
Ima se para, ima se s čim...
Ako je istina da Kiše prelazi k njima, meni se to čini dobrim potezom. Tako će Basso biti pomoćnik Kišu na Giru, a Majka Contiju na Touru.

Kreuziger može na Vueltu, samo se bojim da bi on ipak mogao dobiti prednost na Giru jer je već osvojio Magliu biancu.
__________________
Rule #72 // Legs speak louder than words.
Jenny TimeLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 08:17   #7
Sutra počinje sa 12,6km TTT. Orica Greenedge?
Osim očitih favorita Froomeya i Quintane, treba obratiti pažnju i na još jednog momka koji je kao i Quintana 90. godište - Fabio Aru.
__________________
Rule #72 // Legs speak louder than words.
Jenny TimeLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 11:11   #8
Quote:
Jenny TimeLord kaže: Pogledaj post
Sutra počinje sa 12,6km TTT. Orica Greenedge?
Ja mećem na OPQS. Tony Martin FTW, ovi ostali debeli će ionako u zavjetrini se vozit...

Mada Trek s Cancellarom i Vandewalleom ne djeluje slabo, kratka je staza, pitanje koliko mogu ovi ostali pratit...

BTW:
http://www.cyclingnews.com/news/chri...ortisol-levels
kišobranimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 16:36   #9
Quote:
kišobranimir kaže: Pogledaj post
Froome ne zna vozit bicikl Opet bu pal!
http://www.cyclingnews.com/news/froo...e-vuelta-crash

Evo, još nije ni Vuelta počela...
kišobranimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 13:56   #10
Mene iznenadio Movistar na TTT-u. Sky zaostao 27 sekundi, no ekipa oko Froomeya je ipak skupljena da u planinama budu podrška.
Offtopic: Veliki Jens 'shut up legs' Voigt se oprostio od pro toura
__________________
Rule #72 // Legs speak louder than words.
Jenny TimeLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 18:53   #11
Trek muze zadnje atome medijske snage Jensija, prije nego ode u mirovinu, pitam se što će kad prestane vozit, osobno bih volio da Goran Vlaović aka Sean Kelly malo odmori od Eurosporta, jest lik bio šampion i super vozač klasika, ali je dosadan ko proljev kad priča, sva sreća ovaj drugi može mljet u nedogled.
Nisam stigao pratit ove dvije etape, jel imaju opet poeziju usred prijenosa?
kišobranimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 09:13   #12
Quote:
kišobranimir kaže: Pogledaj post
Sean Kelly malo odmori od Eurosporta, jest lik bio šampion i super vozač klasika...
Ne samo klasika, osvojio je i Vueltu jednom i Paric-Nice, koliko ono puta, sedam?

Quote:
kišobranimir kaže: Pogledaj post
Nisam stigao pratit ove dvije etape, jel imaju opet poeziju usred prijenosa?
Ja gledam na njemačkom Eurosportu (ne znam njemački) i gledala sam samo TTT, jer obično odmah nakon posla odem na vožnju
__________________
Rule #72 // Legs speak louder than words.
Jenny TimeLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 10:23   #13
Quote:
kišobranimir kaže: Pogledaj post
Trek muze zadnje atome medijske snage Jensija, prije nego ode u mirovinu, pitam se što će kad prestane vozit, osobno bih volio da Goran Vlaović aka Sean Kelly malo odmori od Eurosporta, jest lik bio šampion i super vozač klasika, ali je dosadan ko proljev kad priča, sva sreća ovaj drugi može mljet u nedogled.
Nisam stigao pratit ove dvije etape, jel imaju opet poeziju usred prijenosa?
Hahhah ..da ..ja mislim da nikad nije započeo rečenicu bez - yes well....
deltabrakes is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 09:01   #14
Gledam rezultate, jer nisam gledala prijenos (predivno vrijeme za vožnju) i vidim da ih je Valverde sve oprao
A Quintana je skoro svu prednost koji su napravili u TTT-u pred konkurentima jako brzo potrošio. U nedjelju slijedi zabavna etapa i nekako imam feeling da će Froome biti La Roja.
__________________
Rule #72 // Legs speak louder than words.
Jenny TimeLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 10:00   #15
Gledao sam etapu.

Valverde je zadnjih nekoliko km vukao , Quintana je bio iza, u jednom trenutku kad su krenuli napadi, on je samo digao tempo, reko bi čovjek da bu zgorio, ali nije, jednostavno Quintana nije mogao pratit ili nije htio, Froome i Contador su poletili za Valverdeom, ali frajer je izdržao, kad je odgovorio na podizanje tempa, jednostavno je odpeglao tako do kraja! Baš mi je drago, doduše vjerujem da će do kraja Vuelte se okrenuti odnosi snaga i da je Quintana vjerojatno tempirao formu za sredinu/kraj Vuelte. Contador ako je ozdravio, sve je moguće.

Mislim da Froome ne može osvojiti ovo, čini mi se da ako nema kompletnu dominaciju na terenu, onda ne zna odvozit, a i past će prije il kasnije Ako se mene pita, Froome nikad više neće osvojiti grand tour, prošo Sky s kolačima

Gledajući zadnje dvije godine, meni se čini da će Quintana na kraju pobijediti, mlad je, ali zato pametno vozi, tj Movistar dobro upravlja trkama, nije brzoplet, tajming mu je dobar, ma sve.
kišobranimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 08:43   #16
Ja gotovo uopće ne uspijevam pratiti prijenose, no sutra je prognoza kiša pa ću odgledati ITT.
__________________
Rule #72 // Legs speak louder than words.
Jenny TimeLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:08   #17
Ouch
http://www.steephill.tv/players/yout...qgIy5I&yr=2014
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 09:05   #18
Odgledala sam ITT. Pobjednik očekivan, odličan Uran2 koji je već pokazao da na ITT-u ovakvog tipa dobro vozi. Valverde me i dalje pozitivno iznenađuje, a Froome negativno. Na Contadora ozljeda očito nije ostavila traga. Sad nas čeka još hrpa teških etapa i voljela bi da se izjednačenost nastavi. Šteta za pad Quintane.
__________________
Rule #72 // Legs speak louder than words.
Jenny TimeLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 09:34   #19
El Pistolero se vratio u stilu, šteta što je odustao na Touru bio bi opasna konkurencija Nibaliju.

A Valverde je iznaneđenje sezone , nakon toura odlicne vožnje i na Vuelti a to nije lagano, rijetki su koji uspiju tako povezati dva Grand toura.

Pitanje ako netko zna, dali sada svi voze elektronske grupe ili ima onih koji su ostali vjerni staroj mehanici i sajlama.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 10:53   #20
Cancellara vozi mehaničku grupu, ali on nije relevantan u glavnom poretku..
kišobranimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:49.