Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2014., 12:05   #1
Sony Xperia Z3

http://blogs.sonymobile.com/2014/08/...xperiadetails/

Vjerojatno kako su poceli izbacivati nove modele svakih pola godine,i sudeci po ovom videu da danas predstavljaju Xperiu Z3.

Sta mislite ce biti nekih velikih novosti u odnosu na Z1/Z2?
njuskalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 19:53   #2


Specifikacije:
- 5.2" FHD IPS LCD
- 3 GB RAM-a
- 16/32 GB interne memorije + micro SD
- S801
- 20.7 MP + 2.2 MP
- 3100 mAh baterija
- IP 58
- Android 4.4.4
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 00:17   #3
Fisherov kratak overview.
Svidja mi se dizajn, posebno debljina.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!

Zadnje uređivanje RC Da Kookee : 04.09.2014. at 01:17. Reason: debiljina ->debljina
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 22:31   #4
Meni je odlična specifikacijama i svime. Općenito preferiram sony mobitele, još me nisu razočarali, tako da i vjerujem da će ova Xperia biti odlična.

natipkano sa samsunga s3 :Đ
__________________
The truth is you don't know what's going to happen tomorrow. Life is a crazy ride, and nothing is guaranteed.
lexi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 08:26   #5
Uzimam samo zbog problema sa XPERIA Z2 iako mi to nije bilo u planu zbog minimalne nadogradnje. Nadam se da su bolje riješili pokopac preko USB/SIM kartice kji je na XPERIA Z2 smeće. Opet trebam mijenjati SIM karticu pošto koristi nano SIM.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 14:47   #6
Sjetili su se staviti stereo zvonjavu prilikom dolaznog poziva. Ali sam primijetio da donji zvučnik ima jači zvuk od gornjek pri dolaznom pozivu. I to je gornji upola tiši. Ajde bar oba zvučnika zvone.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 14:40   #7
Ne slazem se s gore navedenim tvrdnjama... dakle Z1 je malo unaprijeden Z.
Z2 je puno bolji, a cini se da je Z3 otprilike bolji od Z2, koliko je Z2 bolji od Z/Z1

Citao specifikacije, i svemirski brod od mobitela, ali se postavlja jedno jednostavno pitanje, tko to treba?
Realno koliko je Z3 brzi i bolji i sve nesto u realnom zivotu od xperie Z koja je zapravo osnovni model?

10%...sumnjam da je i toliko.

Dakle samo prestiz i luksuz.
Angelbyu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 19:41   #8
XPERIA Z3 je nadograđena XPERIA Z2. I to sve što nije valjalo na Z2 sada na Z3 valja. Svi znamo koje je mane imao Z2: grijao se usljed ćega su stakla pucala najčešće zadnje staklo, loš mikrofon, signal je prekidao na par sekundi prilikom prebacivanja sa 3G na 2G ili 4G na 3G (zbog ovoga sam ga stalno držao na samo 3G) i poklopac preko micro SD utora/micro USB priključka je loše izveden jer je dugačak. Neke stvari su na Z2 kasnije riješene ali taj signal...... Ovih i sličnih problema na Z3 uopče nema. Dakle Z3 je popravljeni Z2 uz male nadogradnje. U realnom životu Z3 nije ništa brži od Z2 ali bolji je jer nema grešaka.
Zbog problema koje ima Z2 ja bi uvijek išao na Z3 ili bi se žrtvovao za jeftiniji Z3 Compact. Oni koji žele riskirat i manje platit uređaj uzet će Z2. Ja jednostavno ne želim stalno nosit uređaj na servis. Servis mi je već dao novi Z2 i on je završio na servisu; sada zbog poklopca preko USB-a jer ispada opet samo nakon mjesec dana što sam samostalno promijenio taj poklopac.

Zadnje uređivanje tomo100brt : 03.10.2014. at 19:57.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 00:55   #9
Z3 vs N5, ne vidim neke razlike u brzini, batka je odlicna, power save opcije ugasene, kamera, zapravo odlicna, ak se malo poigra s njom, ergonomija, skoro pa odlicna, ekran tipicno IPSevski. Jedino zaslon nije kalibriran kak spada, pa vuce malo na hladniju boju, plavkasto, al i to se da rijesit. Zesca glupost je sim card i ona mala ladica, koma.. Iznenadjen sam sa Sonyem skroz... Z3 se prakticki nis ne grije..
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 09:59   #10
Baterija odlicna, na 38% upaljena stamina..
http://i59.tinypic.com/11hat81.png
http://i60.tinypic.com/aag9wi.png
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 16:17   #11
Ovaj mob je pao u zaborav, pisite dojmove iskustva s doticnim.

Inace ponosni vlasnik sam Z3 i mogu rec da je baterija brutalna, izvucem bez frke 3dana sa 7h SOT.
Ne sjecam se kad me koji android razveselil ko z3 po pitanju baterije...
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 18:51   #12
Pao je u zaborav zbog šestomjesečne politike o izbacivanju flagshipa. Napredak u odnosu Z2 je mizeran(ako izuzmemo bateriju). Većina je ljudi zadovoljna sa starijim modelima ove serije.
Sa Z4 bi trebali doći devetomjesečni ciklus, ali i značajniji upgrade(novi senzor, 5.5" QHD, S805, 4GB RAM-a)
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 19:49   #13
Z4 dolazi sa s810 SoC...

Ma znam da je napredak spram Z2 minimalan, al eto odlucio se za sonya, zadnji put sam imao xperia s (prije 2-3god).. Mora se priznat, kaj je da je, sony ima odlicnu bateriju..
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 17:04   #14
Pozzzz

Kupio sam z3, prije sam imao htc one m7...

Na zalost nisam imao srece, u roku od 10 dana mi je puknuo ekran.

Izvadio sam ga iz jakne, nije bilo ništa drugo u džepu osim njega, i primjetio sam da mi je puknuo ekran.

Nisam jedini sa takvim problemom, na XDA ima barem 6 tema o tome.

Jako sam razocaran, jer je mobilel radio odlicno, i trajao mi je 2-3 dana sa stamina mod-om.

Nadam se da cete vi drugi imati više sreće.
Karojba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 17:08   #15
Sony Xperia Z3

Ekipa, jel znate ako je Z3 iz Tele 2 zakljucan?

EDIT: - Zakljucan je, provjerio sam osobno...
__________________
...Try it, than talk about it...

Zadnje uređivanje Juventino85 : 29.10.2014. at 17:57.
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 08:20   #16
Quote:
Karojba kaže: Pogledaj post
Pozzzz

Kupio sam z3, prije sam imao htc one m7...

Na zalost nisam imao srece, u roku od 10 dana mi je puknuo ekran.

Izvadio sam ga iz jakne, nije bilo ništa drugo u džepu osim njega, i primjetio sam da mi je puknuo ekran.

Nisam jedini sa takvim problemom, na XDA ima barem 6 tema o tome.

Jako sam razocaran, jer je mobilel radio odlicno, i trajao mi je 2-3 dana sa stamina mod-om.

Nadam se da cete vi drugi imati više sreće.
Meni nije pukao, a svakodnevno ga držim u džepu hlača. Čak mi je par puta skliznuo sa stola i nema niti ogrebotinu. Mogu shvatiti pucanje zadnjeg ili prednjeg stakla, ali pucanje ekrana mi nije nikako jasno.

Zadnje uređivanje tomo100brt : 30.10.2014. at 08:37.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 09:38   #17
Ne znam gdje ću pisati o SmartWatch 2 pa pošto sam ga spojio sa XPERIA Z3 postavit ću ovdje pitanje. Ako smatrate da mu nije ovdje mjesto slobodno prebacite post.
Imam problem sa Weather smart extension 1.0.27 na SmartWatch-u 2. Naime nakon zadnjeg updatea mi više ne ažurira vrijeme. Stavio sam ažuriranje na 30 minuta ali ništa se ne događa ni u aplikciji ni na widgetu. Čak sam reinstalirao Weather smart extension, a nakon toga sam i resetirao SmartWatch 2 ali ništa. Ima li netko od vas ovaj problem?
Za informaciju i prijatelj mi ima isti problem sa Weather smart extension 1.0.27 na svom SmartWatch 2 tako da mislim da je ovo neki bug. Što mislite?

Zadnje uređivanje tomo100brt : 02.11.2014. at 09:54.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 09:20   #18
Evo, nisu mi priznali puknut ekran pod garanciju.

Poravak puknutog ekrana kosta 1300kn, malo too much.

A zanimljiva stvar prvi operater koji mi se je javio mi je rekao da je popravak 1200kn, a drugi put kad sam zvao za potvrdit popravak je rekao 1300kn... na upit zasto je došlo vise govori mi da u prijasnjem pozivu nisu bile uračunate ruke.
Karojba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 15:25   #19
1300kn? Neki dan sam zvao za "prvu" Xperiu Z i odgovor je bio 1800kn.

Svasta...
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 19:05   #20
Quote:
Karojba kaže: Pogledaj post
Evo, nisu mi priznali puknut ekran pod garanciju.

Poravak puknutog ekrana kosta 1300kn, malo too much.

A zanimljiva stvar prvi operater koji mi se je javio mi je rekao da je popravak 1200kn, a drugi put kad sam zvao za potvrdit popravak je rekao 1300kn... na upit zasto je došlo vise govori mi da u prijasnjem pozivu nisu bile uračunate ruke.
Je li ti mobitel pao prije tog na pod? Ne mogu vjerovati da tako lako prihvaćaš odbijenu garanciju ako ima toliko postova o tom da ljudima puca staklo bez ikakvog razloga . Žali se, prigovaraj na službenoj sony stranici, pošalji slike s raznoraznih foruma i izganjaj da ti to priznaju, pa nećeš valjda platit 1300 kn zbog njihove krivice (ako nema dokaza da si ga ti oštetio)
MRelec4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.