Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2005., 14:52   #81
Nije valjda i Prečko postalo in

Bit će da je, radi tramvaja. Ali one stare zgrade u Prečkom su stvarno teška katastrofa. Koliko znam tamo ima još i klasičnog grijanja.
verica is offline  
Old 25.02.2005., 15:09   #82
Quote:
verica kaže:
Nije valjda i Prečko postalo in

Bit će da je, radi tramvaja. Ali one stare zgrade u Prečkom su stvarno teška katastrofa. Koliko znam tamo ima još i klasičnog grijanja.
A sto fali Preckom, kao kvartu?
Po meni jedan od boljih, pozicija, povezanost, blizina Hiperkopa , blizina Jaruna...
__________________
username&password :)
platex00 is offline  
Old 25.02.2005., 15:19   #83
Quote:
zlocestoca kaže:
ako se radi o onim černobil-zgradama (s desne strane kad se ide prema centru, paralelne 4- ili 5-katnice okomite na horvacansku) onda je i 45000 puno previse

Neam pojma o kojim se točno zgradama radi, al nisu te, jer su ove kraj okretišta
Al s obzirom da su cijene ovakve kakve jesu…
Sutra ću otić vidit
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Old 25.02.2005., 15:36   #84
Quote:
platex00 kaže:
A sto fali Preckom, kao kvartu?
Po meni jedan od boljih, pozicija, povezanost, blizina Hiperkopa , blizina Jaruna...
Zaboravila si spomenuti shopping centar Prečko

Meni je Prečko grdo, stanovala u njemu nisam da bih znala kakve su mu prednosti i mane, ali ništa od toga nije važno nego to da u Prečkom ima stvarno prastarih i preružnih zgrada, od kojih neke koliko znam čak imaju klasično grijanje. Tako da je PRečko donedavno bilo sinonim za jeftini kvadrat - što se sigurno promijenilo otkad Prečko ima tramvaj.
verica is offline  
Old 25.02.2005., 16:11   #85
vaci, jesi zvala sta od stanova ovdje... mozda naiđeš na nešto

http://www.tjedni-oglasnik.com/pregled.php?pid=77

meni je isto prečko baš bezveze, ali cijene su prestrašne. traže iste cifre kao za jarun, staglišće...

a isto tako i srednjaci (i vrbani, ali oni su ok, u usporedbi). nekad mi se čini da traže više nego što ljudi traže tu gdje sam ja sad (staglišće). sve to zbog blizine jaruna.

poludjeli su svi
__________________
Patience is the companion of wisdom.
Chloe is offline  
Old 25.02.2005., 16:16   #86
Quote:
Chloe kaže:
vaci, jesi zvala sta od stanova ovdje... mozda naiđeš na nešto

http://www.tjedni-oglasnik.com/pregled.php?pid=77

meni je isto prečko baš bezveze, ali cijene su prestrašne. traže iste cifre kao za jarun, staglišće...

a isto tako i srednjaci (i vrbani, ali oni su ok, u usporedbi). nekad mi se čini da traže više nego što ljudi traže tu gdje sam ja sad (staglišće). sve to zbog blizine jaruna.

poludjeli su svi
pratim to redovito
A ovaj datograf za 29 kvadrata novogradnje traži 54 iljade eura. Ono…
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Old 25.02.2005., 16:31   #87
s tom agencijom nemamo dobrih iskustva, btw
__________________
Patience is the companion of wisdom.
Chloe is offline  
Old 25.02.2005., 18:28   #88
Quote:
verica kaže:
Zaboravila si spomenuti shopping centar Prečko

Meni je Prečko grdo, stanovala u njemu nisam da bih znala kakve su mu prednosti i mane, ali ništa od toga nije važno nego to da u Prečkom ima stvarno prastarih i preružnih zgrada, od kojih neke koliko znam čak imaju klasično grijanje. Tako da je PRečko donedavno bilo sinonim za jeftini kvadrat - što se sigurno promijenilo otkad Prečko ima tramvaj.
Meni je Precko bio i ostao ok kvart.
Kazem kao kvart, sto se tice starosti naravno da ima svaceg kao i svugdje.

Sve su to osobni afiniteti, meni nikako u glavu ne idu cijene u centru grada u pretpotopnim mracnim zgradama takodjer bez centralnog....
__________________
username&password :)
platex00 is offline  
Old 25.02.2005., 20:04   #89
Ha, čuj, normalno da su osobni afiniteti. Meni su, recimo, Gajnice OK kvart. Ali sam isto zgrožena cijenom stanova u Gajnicama - do prije godinu, dvije Gajnice su zaista bile povoljne. A sad
verica is offline  
Old 25.02.2005., 20:09   #90
Quote:
verica kaže:
Ha, čuj, normalno da su osobni afiniteti. Meni su, recimo, Gajnice OK kvart. Ali sam isto zgrožena cijenom stanova u Gajnicama - do prije godinu, dvije Gajnice su zaista bile povoljne. A sad
Ma jasno naravno da je to osobna stvar kome se sto svidja.

Gajnice meni prije deset godina nezamislivo da bih tamo zivjela, ma bilo kakav kvart gdje nisu vozili tramvaji.
Pa cak i Precko tada nije dolazilo u obzir jer je gospodjici studentici bilo nezamislivo voziti se u autobusu.
__________________
username&password :)
platex00 is offline  
Old 25.02.2005., 21:14   #91
Quote:
verica kaže:
Nije valjda i Prečko postalo in

Bit će da je, radi tramvaja. Ali one stare zgrade u Prečkom su stvarno teška katastrofa. Koliko znam tamo ima još i klasičnog grijanja.
a cuj, ima stanovitih likova na forumu koji izjavljuju da je precko super kvart s novim zgradama, a centar je pun starudije koju oni ne bi ni stapom

ovo je sad bilo malo na racun jednog lika koji me ganja po forumu jer sam se usudila tvrditi suprotno, nema veze s temom previse

inace se slazem s izjavom da su svi poludjeli sto se tice cijena i stanova. ovo je jako nepovoljno razdoblje za kupnju, ali se bojim da to jos nije najgore
kud to ide, ne zna ni bog ni vrag
Clea is offline  
Old 25.02.2005., 22:51   #92
Quote:
Clea kaže:
a cuj, ima stanovitih likova na forumu koji izjavljuju da je precko super kvart s novim zgradama, a centar je pun starudije koju oni ne bi ni stapom

Da i?
__________________
username&password :)
platex00 is offline  
Old 28.02.2005., 11:52   #93
Quote:
Clea kaže:
inace se slazem s izjavom da su svi poludjeli sto se tice cijena i stanova. ovo je jako nepovoljno razdoblje za kupnju, ali se bojim da to jos nije najgore
kud to ide, ne zna ni bog ni vrag
Citao sam za Budimpestu da su cijene stanova jako rasle priblizavanjem njihovog ulaska u Europu, a kad su konacno usli, da su cijene - opet pale.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Old 28.02.2005., 12:14   #94
Quote:
skeptik kaže:
Citao sam za Budimpestu da su cijene stanova jako rasle priblizavanjem njihovog ulaska u Europu, a kad su konacno usli, da su cijene - opet pale.
Pa šta to znači da će kod nas te cijene rasti još godinama??
Pa imamo mi do EU još godina i godina...
hajdi is offline  
Old 28.02.2005., 16:28   #95
http://www.slatki-dom.hr/
__________________
Patience is the companion of wisdom.
Chloe is offline  
Old 28.02.2005., 16:38   #96
Kako se čini, mi ćemo u EU 2009... A to kako će se cijene na tržištu kretati sljedećih godina nemoguće je predvidjeti - ono što vrijedi drugdje ne vrijedi kod nas i obrnuto...
Murron is offline  
Old 01.03.2005., 08:13   #97
Quote:
Chloe kaže:
http://www.slatki-dom.hr/
Ovo bi trebalo stavit tamo pod agencije. Ali dobar izvor

mešić-com (ne znam jesam ga navela već) prodaje neke stanove, stranica je mislim www.mesic-com.hr al mislim da nije obnavljana dugo.
Ja sam ih zvala pred jedno 3 tjedna, al sve mi se izmišalo u glavi tako da se ne sićam šta su točno rekli
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Old 28.09.2005., 13:11   #98
Dizem malo temu... ak netko ima stogod novo za rec.
Vaci, jes' ti sto kupila?
Zmijica is offline  
Old 28.09.2005., 13:42   #99
...da kupila! Eno je, izrezuje namještaj od kartona (1:100) i kombinira po tlocrtu...

I mene zanima malo jel' netko kupio stari stan u zadnje vrijeme?
vinova lozinka is offline  
Old 28.09.2005., 14:55   #100
vidim da je starogradnja cijenama dostiga novogradnju.

Centar koji je nekad bio OK sada je 2000€/m2... dizastr...
gledam oglase i vidim križanje savske i vukovarske 1900 EUR... ALO!!!!! pa jel se to ikad proda?
prle69 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:47.