Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2015., 21:12   #261
TNX Mare
wilwarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 00:24   #262
Quote:
In one kaže: Pogledaj post
imate iskustva s ovim?
http://www.dresslink.com/womens-casu...ource=flashbuy
0.01$ + shiping
Stigla mi je...

Uglavnom, za 8cm je kraća nego piše (što nije malo), ostalo nisam mjerila. Dakle, moja je 70cm a u tablici je 78cm. Ispod je neka sjajna, fuj sjajna (ne znam kako da to opišem) postava koja je duga 60cm.

Ja imam problema sa svime zbog grudi, ali ona mi je široka i kratka, baš je nekako zdepasta.

Ta ništa, poslužit će kao neka ne baš dobra majica.
tropics is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 12:08   #263
Ima li neko link suknje na ebayu sto je naprijed malo iznad koljena a nazad malo ispod
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 15:40   #264


ima li netko provjeren link za ovakve obicne midi suknje ?
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 18:37   #265
Quote:
tropics kaže: Pogledaj post
Ta ništa, poslužit će kao neka ne baš dobra majica.
Ne bas dobra majica,ma ja cu riknut
Ove dane mi je stigla roba narucena i sa dresslinka i sa ebaya i alija,i mogu reci da sa dresslinkom sam ostala dosta razocarana u vezi kvalitete materijala tj on nije mozda proziran i dobro je sve sasiveno al....nista nije pamuk,sve sintetika,i to se bas vidi.Od sad na dalje cu narucivati samo na flashbuy. A sa ebaya sam bas gledala na feedback selector komentare i sam feedback sellera,i full sam zadovoljna! I na aliju takodjer sam si uzela majicu i pazila sam na feedback i na komentare-i takodjer sam full zadovoljna
Budem stavila na recenzijama
little plavusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 23:04   #266
Quote:
little plavusha kaže: Pogledaj post
mislis kao na popuste i to ili dal je roba opcenito jeftinija?malo oft, sorry jaooo, sjecam se ljepih vremena kad je dolar bio 5.4, prije godinu dana
ali kibiciram jednu torbicu vec par tjedana, vidim da se na krpicama prodaju, dal sa njom nesto nije u redu? to je ova torbica


Link please
andreja28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 23:17   #267
Link s Dresslinka za torbu: http://www.dresslink.com/european-st...g-p-18042.html
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 07:46   #268
Da li je netko naručivao majice ovog tipa? Zanima me jesu jako tanke i prozirne?

Znam da za te novce ne mogu očekivati neku ekstra super kvalitetu, ali ono, da barem izdrži sezonu

http://www.ebay.com/itm/121405014368...%3AMEBIDX%3AIT
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 08:12   #269
Ja sam isto narucila ovu torbu sa resicama sa dresslinka-cemo vidjet kad dodje ��
little plavusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 08:24   #270
I ovu haljinu?

http://www.ebay.com/itm/Women-Denim-...item339f74a290
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 08:42   #271
i mene zanima traper haljina!

Netko je prije koji dan tražio kariranu košulju... sad naletjela na ovu. ima dobre ocjene.

I ove imaju super ocjenu, jedino nisu karirane, ali sigurno će link nekome poslužiti.
jež is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 18:39   #272
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Jao, predivna je haljina! Nisam do sad kupovala robu preko ebaya, samo đinđe, ali ako ima tko feedback za ovo, diiiivna je!
__________________
Pčelarica :)
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 22:44   #273
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Imam ja, naručila je prije par mjeseci s ovog linka

Kvaliteta puno bolja od ičega što sam naručila iz Kine, veličina realna. Naručila sam 8-icu, na mojih 167 cm dođe do koljena. Jedino je malo šira u struku, al kad se stavi remen odlično izgleda.
__________________
Nije važno odakle sam sve dok znadeš kuda putujem
deralo me sedam mora, gorka kora, ljute nevolje
to što brodi ne mogu da prevale čovjek umije, meni se dušo od tebe ne rastaje...
P.Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 23:26   #274
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Da li je netko naručivao majice ovog tipa? Zanima me jesu jako tanke i prozirne?

Znam da za te novce ne mogu očekivati neku ekstra super kvalitetu, ali ono, da barem izdrži sezonu

http://www.ebay.com/itm/121405014368...%3AMEBIDX%3AIT
Ja imam dvije, od dva različita sellera. U jednoj kao da cak ima pamuka. Ok su, nisu neugodne za nositi. Jedino je pri tiskanju slike, uzorak ostao i na unutarnjoj strani leđa majice (nisu računali na izrez ). Nažalost link više nemam. Dobar dio mi je nestao iz history, nemam pojma kako ni zašto.
uppsala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 06:44   #275
Quote:
P.Candy kaže: Pogledaj post
Imam ja, naručila je prije par mjeseci s ovog linka

Kvaliteta puno bolja od ičega što sam naručila iz Kine, veličina realna. Naručila sam 8-icu, na mojih 167 cm dođe do koljena. Jedino je malo šira u struku, al kad se stavi remen odlično izgleda.
Reci mi, molim te, gdje dođe struk haljine... visoko, niže ili po sredini tj, tamo di smo najuže? Ako me kužiš što hoću pitati.
Pitam jer meni ne stoje stvari rezane višlje od tog središnjeg dijela.
jež is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 17:50   #276
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Ja imam tu haljinu već cca 2 godine, meni je super, dosta je tanka ali odlična za ljeto. Lijepo je šivana, ništa ne apšisa. Sellera nemam sejvanog, predugo je vremena prošlo. Mislim da su mjere bile ok, inače nosim M ali sam haljinu uzela XL da ju mogu zakopčati bez problema.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 00:07   #277
ima li tko recenziju (dobru) za kakav poncho? ali ne ove boho deke koje se sad nose nego, primjerice one sa krznom oko vrata...?
__________________
...da usne tvoje poljubim, i nježno da te zagrlim, da ti priznam ljubavi, da si moje sve...<3<3<3
carrie_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 22:23   #278
jel netko narucio onda na kraju one tulipane ili neko drugo umjetno cvijece? ja sam sad stvarno pretrazila citav grad ( bar sve sta mi je palo na pamet ) u svi jako jako lose izgledaju.. tako da se moram odlucit na narudzbu pa ako netko ima provjereni link..


edit: narucila!
http://www.ebay.com/itm/271741778508...%3AMEBIDX%3AIT

pa cemo vidit..

Zadnje uređivanje buba-e : 22.03.2015. at 23:16.
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 22:31   #279
Quote:
jež kaže: Pogledaj post
Reci mi, molim te, gdje dođe struk haljine... visoko, niže ili po sredini tj, tamo di smo najuže? Ako me kužiš što hoću pitati.
Pitam jer meni ne stoje stvari rezane višlje od tog središnjeg dijela.
Meni dođe nisko, a remenom ga mogu podignit.
__________________
Nije važno odakle sam sve dok znadeš kuda putujem
deralo me sedam mora, gorka kora, ljute nevolje
to što brodi ne mogu da prevale čovjek umije, meni se dušo od tebe ne rastaje...
P.Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 05:50   #280
Znam da je prije godinu, dvije ebay bio pun linkova za ovakve naocale a sad ne mogu pronac nijedan link ima tko slucajno?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.