Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2015., 19:51   #21
mislim da su zlobnice i ta paula i ona prva što je bila...
i ne, nisam zadovoljna pobjednicom
modra is offline  
Old 22.03.2015., 10:51   #22
gledam sad reprizu...
ijoj, teta vera je neka krašna osoba

moji favoriti su (bili), dakle, vera i ona druga teta (jasna valjda).. one su mi se stvarno najbolje obukle...


ne znam, ne sviđa mi se paulin stil, mlada je, zgodna i slatka i mislim da može obuć šta hoće i mogla je to puuno bolje odradit.. al eto, drugima je očito super, pobijedila je i.. ok
modra is offline  
Old 22.03.2015., 13:38   #23
Nisam vidjela veru ali ono sto su obukle jasna i ona u pon mi nije bilo za vecernji izlazak. Mislim,moglo je proci pod puno razlicitih tema,ne samo na tu. A to mi je bezveze.
Paula se bas obukla za van, pa mi je zato ipak draze da je ona pobijedila

Tema je bila presiroka, trebala bi biti "disko", "kazaliste" i sl. Jer razni izlasci traze razlicite nacine oblacenja.
Al za to bi trebale biti kandidatkinje slicnih godina onda
Snow Fairy is offline  
Old 22.03.2015., 15:18   #24
pa dobro, ove su i rekle da je njima izlazak večera s prijateljicama (jasna) i kazalište (vera)... meni skroz ok za te prigode i za njihove godine... neće se on sad u minice
najviše stila mi imaju!
ona bucka je bezvezna, prejednostavno
a danijelu je obukla frendica tea

i kad smo kod toga, tih pratnji koje povedu, to bi ja zabranila bome! eto, samo primjer s danijelom - pa ona nije ništa sama izabrala osim naušnica
to mi je totalno bez veze.
modra is offline  
Old 22.03.2015., 19:54   #25
Meni super emisija.
I Borut mi je fora.

Slažem se sa modrom da bi zabranila te pratnje, a dodala bi još da bi i zabranila da kandidatkinje ostanu u kući
Ja baš nebi voljela da netko ostane i prčka po mojoj kući, ako mi nije frendica.
dalilka is offline  
Old 22.03.2015., 19:58   #26
Pgledala sam 10-ak minuta i odustala.

Bez veze emisija. Dobro, ja sam inače jedna od malog broja ženskih koje ne vole šopingirati i koje kupuju odjeću i obuću samo onda kad im baš treba nešto novo, a novčeke koje zaradim ću radije potrošiti na neki izlet, neku dobru knjigu i slično, nego na krpice. Valjda mi zato ni ovakva emisija nije zanimljiva.
Isa Bell is offline  
Old 22.03.2015., 20:26   #27
Ja sam isto takva osoba,al bas zato mi je fora gledati kako drugi kupuju, i kakvi su komentari
Snow Fairy is offline  
Old 22.03.2015., 21:49   #28
Quote:
dalilka kaže: Pogledaj post
Meni super emisija.
I Borut mi je fora.

Slažem se sa modrom da bi zabranila te pratnje, a dodala bi još da bi i zabranila da kandidatkinje ostanu u kući
Ja baš nebi voljela da netko ostane i prčka po mojoj kući, ako mi nije frendica.
Ni meni se nimalo ne sviđa to ostajanje u kući
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Old 23.03.2015., 13:06   #29
Gledala 10 minuta.
Ajme strave,ajme užasa,ajme Boruta...
Dlapek is offline  
Old 23.03.2015., 17:09   #30
Gledala sam prošli tjedan. Cool je emisija i sve ženske su mi bile simpa.

Gledam i sad i ova nova ekipa mi je mutna, nisu mi nešto
Roksolana is offline  
Old 23.03.2015., 17:40   #31
Nisam pogledala ni jednu emisiju, ali nemam pojma zašto (valjda da bih čula takav biser ) čula sam kako starija žena objašnjava mlađoj nešto u stilu: Mi nismo jedna drugoj konkurencija, oni nama jesu, mi njima jesmo, ti meni jesi i ja jesam tebi, ali mi si nismo konkurecija.
Free M. is offline  
Old 23.03.2015., 17:45   #32
Ajme, ovo mi je baš loše. Na kraju žena izabere da će se sama našminkati, kupi šminku, ali ode frizeru samo na peglanje, a pritom ima užasan izrast. Ovo će biti grozno.
BitterSweet is offline  
Old 23.03.2015., 17:45   #33
i ja gledam prvi put

znam da bi bilo pametno promijeniti program, ali ne mogu

p.s. koji istancan ukus 1900 kn
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Old 23.03.2015., 19:49   #34
I ona Zrinka je iz krv nije voda....i iz vz5
Jesam gledala sam krv nije voda dok sam po noci imala napadaje zuci pa nisam imala u ta doba nist drugo za gledat...priznajem...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 24.03.2015., 11:09   #35
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
I ona Zrinka je iz krv nije voda....i iz vz5
Jesam gledala sam krv nije voda dok sam po noci imala napadaje zuci pa nisam imala u ta doba nist drugo za gledat...priznajem...
Sjećam je se i ja iz Večere.

Čudne kćerke od jučerašnje kandidatkinje,niti joj vidiš
lice,niti je razumiješ.
Znala sam da će se mama utegnuti u nešto onakvo,i navijala da joj
ostane dovoljno vremena nakon kupovine da pofarba onaj izrast.
mavita is online now  
Old 24.03.2015., 13:14   #36
Jel se natjecu kandidati samo iz Zgb?
melps is offline  
Old 24.03.2015., 13:41   #37
Quote:
melps kaže: Pogledaj post
Jel se natjecu kandidati samo iz Zgb?
Zasad da. Možda će poslije ici Slavonija, Istra i Dalmacija.
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Old 25.03.2015., 15:54   #38
Borut najjaci :3
Ona Jasminka (ili kako se vec zove) jao kak je zivcena. Vidi se da je djevica po horoskopu. Ma rijetko koja je opustena i jos gledaju da kupe ono sto je moderno umjesto ono sto im se sviđa..
I da sam ja tamo definitivno ne bih voljela da mi prckaju po ormaru i stvarima. I ja sam ocekivala potpuno drugaciji oblik serije, tipa da ih sve istovremeno puste u jedan ducan na 5 minuta, i tokom tih minuta trebaju naci odjecu. Plati se naknadno. Opcenito razni izazovi...
Celestle is offline  
Old 25.03.2015., 18:34   #39
Gledala sam danas Tamaru, ovu mladu mamu. Mislim da zensku nije briga hoce postat kraljica vec si je kupila ono sto joj treba dva para traperica.. Visoke pete si nije uzela, normalno jer ce ove ravne cizmice nosit vise. Ai muz je dobio par traperica
Ova duge kose je bas zlobna i glumata naocigled..prekenjava se, bas fuj.
A bome ni one stare nisu nista bolje.
Hase87 is offline  
Old 25.03.2015., 18:37   #40
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
pa dobro, ove su i rekle da je njima izlazak večera s prijateljicama (jasna) i kazalište (vera)... meni skroz ok za te prigode i za njihove godine... neće se on sad u minice
najviše stila mi imaju!
ona bucka je bezvezna, prejednostavno
a danijelu je obukla frendica tea

i kad smo kod toga, tih pratnji koje povedu, to bi ja zabranila bome! eto, samo primjer s danijelom - pa ona nije ništa sama izabrala osim naušnica
to mi je totalno bez veze.
Nausnice su bile ocajne.. Ta zenska zivi u susjedstvu, bas sam ju neki dan vidjela u onim hlacama koje je uzela
Hase87 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.