Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2015., 04:13   #41
Lijepo izgleda ova koza iza, sigurno plus makar ni na g3 poklopac uopce nije problem samo malo skripav. Ako se osteti lako ga je zamjeniti. Velik problem su rubovi oko ekrana, a to mi izgleda isto, dok su na samsungu ubacili metal i tu je razlika. Ovaj rub na g3 se uzasno lako udubi, sj*be na vise nacina, i onda to ne izgleda premium. Pa sam i dalje skeptik jos sto se tice izrade, da su bar isli na note 4 izradu.

Sto se tice kamere i g3 je odlican, ali ovo ce izgleda rasturati. Na brzaka sam pogledao usporedbu par slika i iznad svih je bio, ukljucujuci i samsunga, hmm.
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 09:08   #42
Quote:
Flash1987 kaže: Pogledaj post
Bas me zanima koja ce cijena biti. Nadam se manje od konkurencije jer je ovo moje sljedeci mob.
Navodno 500 funti s plastičnim poklopcem baterije, 525 s kožnim.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 10:36   #43
Uff. Pa nije to tak jeftino kak sam mislio. Kostat ce preko 5 hiljada kuna.

Mislim da vrijedi bolje pricekat dok mu cijena bar malo ne padne. Tolko je kostao lg g flex2 kada je izasao, a sada se novi moze naci u oglasu za 2600.

Jedino kaj me muci u vezi moba je baterija. No kakva god bila ova moja ljubav na prvi pogled je puno jaca nego bilo kakva mana
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 17:49   #44
Jbt, sto vise gledam G4 to vise slinim na njega. IMHO, uvjerljivo (za sad, do prvih opseznijih testova/reviewsa) najbolji mob ove godine. Ima izmjenjivu bateriju (koja 100% sigurno traje dulje nego ona na dva glavna konkurenta), ima MicroSD (nije mi bitan ni najmanje ali ponekad dobro dodje kada USB nije pri ruci), izrada mu je prilicno dobra (i do sad su je svi pohvalili), ekran je odlican, dimenzije su optimalne, UI je bolesno fluidan i vidljivo brzi od GS6, a tu je i velicanstvena kamera

LG G4 Camera Samples

LG G4 vs Galaxy S6: Camera Comparison & Samples

LG G4 JPG by trungdt2013, on Flickr

Neka se baterija pokaze dobra i neka nista ne useru sa nekim glupostima (recimo spor nand, los signal a la GS6, bad voice quality itd.) i ovo je deffo moj new phone.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!

Zadnje uređivanje RC Da Kookee : 02.05.2015. at 18:01.
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 20:36   #45
joj kad bi se još bar mogao u lipnju naći na njuškalu zapakiran za do 3 500 HRK
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 21:10   #46
Bizon isto ima fotke: LG G4 camera samples: Can this replace your DSLR?
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 05:15   #47
Izgleda da će cijena G4 je ipak nešto veća nego kod G3 kada je stigao u prodaju. G3 je koštao cca. 500 € prošle godine, a osnovni model LG G4 cca. 200 € više. LG G4 vijesti, datum izlaska i cijena
sun-club is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 22:06   #48
Quote:
Flash1987 kaže: Pogledaj post
Uff. Pa nije to tak jeftino kak sam mislio. Kostat ce preko 5 hiljada kuna.

Mislim da vrijedi bolje pricekat dok mu cijena bar malo ne padne. Tolko je kostao lg g flex2 kada je izasao, a sada se novi moze naci u oglasu za 2600.

Jedino kaj me muci u vezi moba je baterija. No kakva god bila ova moja ljubav na prvi pogled je puno jaca nego bilo kakva mana
Nadam se...
Ali ipak nevjerojatno lg g flex 2 je izašao u veljači a već sad početkom svibnja kod nas na njuškalu se nađe za 2600 HRK
ali ipak ima već dosat da je lg g3 izasao i tek se sad može naći na njuškalu za oko 2 500 HRK
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 23:17   #49
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Ali ipak nevjerojatno lg g flex 2 je izašao u veljači a već sad početkom svibnja kod nas na njuškalu se nađe za 2600 HRK...
On je promasaj (ponajvise zahvaljujuci S810), zato mu cijena i pada tako.

Novi review:

Quote:
The screen is just delicious enough to make you want to lick the pixels.
Quote:
Interestingly enough, while the G4 ships with a 3,000 milliamp-hour (mAh) battery, I noticed the T-Mobile model has a smaller 2,900 mAh one. The battery lasts an entire day and then some if you enable the power-saving mode. Disappointingly, the G4 doesn't have any sort of rapid battery-charging feature.
LG's leather G4 is the swiss army knife of smartphones with a killer camera
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 23:34   #50
Fotic je ok, al daleko je to jos do dslra..
Bar po njihovim rijecima, povlace paralelu sa dslrom...

Al kaj je da je, mob je bomba..
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 23:38   #51
Ma lol, pa normalno da je daleko. Povlace paralelu cisto marketinga radi. Mocno zvuci to "DSLR replacement" itd. pa se mase na to loze. Nece ni jedan mob tako skoro primirisat ni jednom DSLRu jer dimenzije odnosno nedostatak istih itekako igra ulogu. That said, kamera na G4 je prefkn sick
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 07:18   #52
Kamera je po meni jedina veca prednost ovog LG-a.
Snapdragon 808 je cak slabiji od SD805,dizajn se nije previse izmjenio i jos uvijek je plasticnjak.izmjenjiva baterija vise nije prednost ako se gledaju trendovi.S6,M9,IP6,Z4,dakle kod svih top modela je neizmjenjiva...
G4 nije vodootporan,koliko je brz i fluidan saznat cemo tek kad se natrpa sa 70-80 aplikacija,dosta je poskupio u odnosu na G3.
Te kozne pozadine nisu svima zanimljive niti je to nesto posebno inovativno...
Meni osobno nezanimljiv uredjaj jer nije sve u kameri,a zna se i da LG uvijek nesto zbrlja.
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 08:58   #53
Vidjet ćemo kada izađu detaljnije (Anandtech) i recenzije temeljene na svakodnevnoj uporabi (MKBHD).
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 10:52   #54
Da li netko zna kada LG G4 dolazi u prodaju kod nas i po kojoj cijeni?
Frank Martin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 11:45   #55
Osobna optimistična prognoza: 6. mjesec, realistična prognoza 8.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 01:37   #56
Stiga mi danas newsletter sa alzashopa, dostupan za preorder ocekivan datum 29. svibnja. Cijena 584€ i 620€ za kozni.
marinnn is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 07:44   #57
To je skroz dobra cijena.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 08:00   #58
još pričekat božićne akcije kod operatera
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 23:35   #59

I video review (textualni je iznad) PhoneArene: LG G4 Review

Dok je Samsung ciljao na iPhone, LG se prisuljao i, IMHO, overall slozio najbolji mobitel ove godine. Opet najvise nude za razliku od konkurencije. Najbolja kamera, najbolji IPS ekran, odlicna izrada, MicroSD, izmjenjiva baterija... LG UX 4.0, po svemu sudeci, radi bez imalo laga, multitasking je vrlo brz i bez nepotrebnih reloadanja appsa obzirom na kolicinu RAMa, a nema ni pregrijavanja. Baterija je podjednaka kao na G3 sto je nista ground breaking ali sasvim ok.

Jos dvije fotke:

LG G4 Zakim Bridge Light Trails by mav217, on Flickr

LG G4 Boston at Night by mav217, on Flickr
__________________
BOOMSHAKALAKA!!

Zadnje uređivanje RC Da Kookee : 05.05.2015. at 23:47.
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 10:42   #60
Fisher sa Pocketnow rijesio review: LG G4 Review: Sticking With What Works
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.