Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2015., 21:17   #61
Evo, stigla touchplus zaštita. "fizičke" tipke na zaštiti rade do sad bez zamjerke. Vidi se kako su izvedene, lagano se sjena nazire kako idu kontakti. Simulira za svaku tipku dodir u dvije točke na ekranu, ali je tako riješeno da bez obzira koliko ga pokušavao prevariti s dva prsta, uredno skuži kad diram te točke na ekranu, a kad sam stvarno stisnuo neku tipku na zaštiti.

Sama zaštita bi mogla biti malo preciznije napravljena po ekranu, cca pola milimetra je manja od tvorničke koja je došla na mobitelu, što je problem jedino kod postavljanja. Zaštita je tvrđa i deblja od obične i stvarno djeluje robusno. Došla je propisno zapakirana u zaštitnu vrećicu u kakvu se monitori pakiraju, pa sve skupa u kombinaciji tvrda spužva karton, pa to u kuverti s balončićima. Na mobitelu je dosta vidljiva, ali ne smeta normalnoj upotrebi. Kad se bočno gleda je uočljivo koliko je debela, ali je rub lagano zaobljen, pa se pod prstima i ne osjeti toliko. Sutra tek trebam testirati kako će se ponašati na suncu.

Ukupan dojam: zgodna stvarčica, ali samo za tipke van ekrana se ne isplati dati toliku lovu, pogotovo jer mobitel ima mogućnost skrivanja istih (koja se aktivira kao nekakav easter egg). Međutim, djeluje toliko robusna da mi se čini da će dugo trajati i štititi mobitel bolje od obične.


P.S. Skidanje zaštite koja je došla na ekranu je popriličan izazov koji je završio ranom ispod nokta. Preporučam korištenje trzalice ili sličnog predmeta kojeg je moguće podvući pod zaštitu, a da ne ogrebe ekran.
MrBlc is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 22:47   #62
Quote:
MrBlc kaže: Pogledaj post
P.S. Skidanje zaštite koja je došla na ekranu je popriličan izazov koji je završio ranom ispod nokta. Preporučam korištenje trzalice ili sličnog predmeta kojeg je moguće podvući pod zaštitu, a da ne ogrebe ekran.
Znači na svakom huawei P8 postoji tvornička zaštita na ekranu? Molim te reci mi da to je istina , obraduj me

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
ljiljanalji is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 22:51   #63
ljiljanalji - ne citiraj cijelu plathu teksta ako postavljaš komentar samo na jedan maleni dio. editirala sam, zaboravila upisati u razlog editiranja
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 23:20   #64
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
ljiljanalji - ne citiraj cijelu plathu teksta ako postavljaš komentar samo na jedan maleni dio. editirala sam, zaboravila upisati u razlog editiranja
Duba, hvala na info. Jako teško mi je pohvatati sva pravila foruma, što se više trudim, više grešaka pravim

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
ljiljanalji is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 01:46   #65
Nije to (samo) pravilo foruma već netiquette koji postoji odavna. Vidi pod "citiranje":
http://www.hr-netiquette.org/pravila/#forumi
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 21:31   #66
Quote:
ljiljanalji kaže: Pogledaj post
Znači na svakom huawei P8 postoji tvornička zaštita na ekranu? Molim te reci mi da to je istina , obraduj me

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Na mom je došla. Provjeri, stavi nokat između senzora i zvučnika i kreni prstom prema dolje. Ako osjetiš rub, to je rub zaštite. Kad skineš zaštitu, prednji dio mobitela ima samo rupu za zvučnik, ostatak stakla je savršeno ravan. Ne bi ni ja na prvu skužio da nije bilo zrna prašine.
MrBlc is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 21:35   #67
Ima i na mom
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 22:32   #68
Quote:
MrBlc kaže: Pogledaj post
Na mom je došla. Provjeri, stavi nokat između senzora i zvučnika i kreni prstom prema dolje. Ako osjetiš rub, to je rub zaštite. Kad skineš zaštitu, prednji dio mobitela ima samo rupu za zvučnik, ostatak stakla je savršeno ravan. Ne bi ni ja na prvu skužio da nije bilo zrna prašine.
Ne shvatih da li je folija navučena preko senzora i orednje kamere?

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
ljiljanalji is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 09:13   #69
Imao sam 2 huaweia (doduse nijedan nije bio iz naslova) ali oba su imala tvornicku foliju na sebi. I to toliko precizno zaljepljenu da sam to skuzio tek kad sam rub digitizera pogledao pod povecalom.
I da - nije bilo izrezano nista za senzore i kameru jer je bila tanka i ona "clear" tako da nije smetala.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 16:11   #70
Ova folija je kao ekran sam nema sanse skinuti je. Super je
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 19:04   #71
Quote:
ljiljanalji kaže: Pogledaj post
Ne shvatih da li je folija navučena preko senzora i orednje kamere?
Nije preko senzora i kamere, već ima otvor koji obuhvaća kameru, seznor i zvučnik, ali je toliko tanka i precizna da izgleda kao da je na samom staklu nekakvi rub na tom mjestu.
MrBlc is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 23:02   #72
Dal ima tko p8 Lite da mi napiše koliko mu traje baterija. Htio sam uzeti m4 aqua ali na GSM areni ne nailazim na dobre komentare. Svi pišu da se puno grije. Uzeo bi p8 Lite samo me brine da će se baterija brzo isprazniti.
kiki0412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 13:17   #73
Mogu li dobiti pomoc. Kada skidam pdf dokumente gdje ih telefon pohrjnjuje
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 13:27   #74
Pa u downloads folder
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 07:27   #75
Trudna u downloads, ikona je siva čini mi se, sa strelicom ka dole, kao download

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
ljiljanalji is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 09:25   #76
Čekaj zar ti verujes da sad svaki p8 preko noći spuca 40% baterije?
StevenXS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 10:28   #77
pogledaj P8 pa reci kako pada cena
StevenXS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 13:51   #78
s kime se ti svađaš?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 23:11   #79
Kineska posla Duba, kineska posla. Ali koristi prilicno solidan translator (nije to Google), sto je je.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 20:38   #80
Najvjerojatnije cu kupit P8

Ima li netko zlatu boju P8? Kako izgleda? Odlucujem između bijele i ove zlate ili kakva god vec je.
Citao sam da neki imaju problema sa Snapchatom i ovim telefonom? (pogotovo snimanje videa)
Askić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.