Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2015., 18:47   #1
[RTL] Kolo sreće

Quote:
Nakon trinaest godina 'Kolo sreće' se vraća u dobro poznatom izdanju. Natjecatelji će se rješavanjem zagonetki boriti za nagrade.




Slavni glumac i televizijski voditelj Boris Mirković i manekenka Iva Jerković novi su voditeljski par „Kola sreće“. Snimanje legendarnog kviza je počelo ove srijede, a s obzirom na prve dojmove, ekipa i voditelji već funkcioniraju kao da je iza njih već stotinu epizoda popularnog kviza.

„Nakon pet godina se vraćam na RTL raditi „Kolo sreće“. Nismo pravili usporedbe s Oliverom Mlakarom, ali moram vam reći da je jako lijepo raditi ovaj kviz. No tu je i odgovornost prema formatu“, kazao je voditelj Boris Mirković. „Vratio sam se u dobro uigran tim i među poznate ljude, a Iva se odlično uklopila i mislim da ćemo se sjajno nadopunjavati“, dodao je Boris. A što o svom kolegi kaže Iva Jerković.

„Boris je energičan i vedar duhom, u duši je mlađi od mene! Ali moram pohvaliti cijelu ekipu, a ne samo njega. Ljudi koji rade na kvizu su sjajni“, kazala je Iva kojoj ovo nije prvi televizijski projekt. A Kolo sreće je, naravno, gledala.

„Kako ne, ja sam još ta generacija koja je gledala. Sjećam se Olivera Mlakara i Tanje Tušek. I onih izloga iz kojih su se birale nagrade. To su bila druga vremena. I baš svi su gledali tu emisiju“, dodala je Iva. „Vjerujem da će gledateljima biti zabavno – smijat ćemo se, veseliti, uživati i nešto i naučiti“, poručio je gledateljima Boris.



Obožavatelje i vjerne poklonike koji nisu propuštali niti jednu emisiju „Kolo sreće“ je steklo prije dvadesetak godina, kada se ovaj kviz prvi puta počeo prikazivati u domaćem eteru. Nakon trinaest godina se vraća u dobro poznatom izdanju. Natjecatelji će se rješavanjem zagonetki boriti za nagrade. Kada dođe na red, natjecatelj ima tri opcije - kupiti samoglasnik, zavrtjeti kolo ili ponuditi rješenje zagonetke. Na putu do nagrada ih usmjerava voditelj i, naravno, neizostavna hostesa.

Jedan od prvih hrvatskih licenciranih kvizova se razvio iz američkog „Wheel of fortune“ autora Meryja Griffina. U SAD-u se „Kolo sreće“ prikazuje od 1975. godine, a već više od trideset sezona je jedan od najgledanijih televizijskih kvizova u američkom eteru.

Studio mi izgleda jako lijepo, voditelji nisu loši.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 19:33   #2
i propast će nakon 1. sezone jer će gledanost biti mala

ala ko bingo
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 20:11   #3
Jako loš izbor voditelja.

Sjećam se Kola sreće s HRT-a, voljela sam taj kviz kao klinka. Sjećam se Olivera Mlakara, koji je odlično odradio posao voditelja.

Mirkovića ne simpatiziram i uvjerena sam da s njim u ulozi voditelja ovaj kviz baš i neće imati neku veliku gledanost. Čak bi i Drele bio bolji izbor od njega.
Bucka --- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 23:52   #4
di su Ivu Jerkovic izvukli
ramos_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 00:31   #5
Ma dajte, kaj bi radije da Škoro, Drele, Blaće ili Pinčićka ovo vode?

Bilo kakvo osvježenje je dobrodošlo.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 19:54   #6
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ma dajte, kaj bi radije da Škoro, Drele, Blaće ili Pinčićka ovo vode?

Bilo kakvo osvježenje je dobrodošlo.
Potpis!!!!

Pogotovo kad vidim Blaće i Dreleta dobijem nagon da moram ići Koliko je RTL imao pristojnih voditelja pod ugovorom koje su potjerali svojim nekompetentnim odabirom drugih loših voditelja za vođenje pojedinih emisija da sada moram reći za jednog Borisa Mirkovića da je osvježenje s obzirom da se u 90% sadržaja pojavljuju Blaće, Drele a i Pinčićka prvo sa onom užasnom serijom pa kasnije u 3, 2, 1. Za Škoru se nadam da više neće ništa voditi pogotovo nakon onog maloumnog nastupa.
Bigggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 20:10   #7
Ma mogli su staviti Borisa i Sopekicu, oni su bili super u BB na pocetku... bili su GeNijaalni
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 21:08   #8
Odličan izbor voditelja! A Boris se odlično drži sa 50 godina
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 21:22   #9
Ne mrem tu Jerković smisliti, baš mi nikako nije sjela. Boris je uvijek bio otkačen, ali zna po potrebi biti fin, iako pamtim ga jednom u pripitom izdanju.
A kolo sreće bi moglo donijeti neke lijepe priče, a i zanima me novi format.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 14:33   #10
Meni je dobar izbor voditelja, sve je bolje od Doris, Antonije i Dreleta
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 15:42   #11
Kolo sreće HRT

Hoće li opet biti "LJ" kao ljubav

Kad se sjetim onog izloga njihovog iz kojeg bi izabrao ledo savijaču i lijanović suhomesnate proizvode.
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 23:04   #12
da taman san tija napisat dns. da mi u ovim slikama fali onaj njihov izlog! Studio mi je ok, ono reciklirani RTL-ov, Bingo, HT1, RTL pomaze... ali san ocekiva veci nesto kao kod spanjolaca sa bendom i to... jer su oni sami rekli da ce biti malo drukciji format, zabavniji...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 23:22   #13
Super nagrada mikrovalna pećnica

Sjećam se i kviza Diplomac kad je netko iz publike dobio kazetofon sa cd playerom. To je u to vrijeme bilo vrh.
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 11:37   #14
Zna li itko - koliko vremena otprilike prođe od testiranja do poziva na snimanje? Naravno, pod uvjetom da do poziva uopće dođe...
__________________
“To answer power with power, the Jedi way this is not. In this war, a danger there is, of losing who we are.” Yoda
ja_bih_na_kviz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 12:16   #15
kad počinje?
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 19:24   #16
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
kad počinje?
I mene zanima
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 20:17   #17
počelo snimanje? ja sam se prijavila zbog nostalgije, ali me nisu zvali. pati mi ego, čak ni za "kolo sreće" nisam dovoljno zanimljiva.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 14:20   #18
Prijave još traju... Zvat će
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 12:54   #19
jaim ako budu. i ako ne budu.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 14:21   #20
Ma zvat će... Zašto ne bi zvali ? Javi
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:25.