Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2016., 10:28   #701
5 puta sam RTL-u poslao mail i nitko se ništa ne javlja da pitam dal će se ikad nastavit emitirat, ili ako imaju epizodu di sam nastupao da mi je daju, da je neću stavljat online itd itd...

i nitko ništa.... mjesecima... strašno...
poslao mail produkciji OHT.. i odmah su se javili i vele da oni nemaju ništa sa tim...

glavno da se pet na pet šiba na veliko

glavno da se još uvijek može prijavit ono lol
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 01:10   #702
i opet prikazivanje, samo druga sezona

nove epizode a di je preostalih 65 iz prve
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 10:35   #703
meni voditelj nikako ne "leži".
trebalo bi tražiti novoga.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 20:17   #704
Vidi se da za muriju ne treba prijamni!

Sent from my Lumia 650 using Tapatalk
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2020., 20:10   #705
Eto nam na RTL-u novih epizoda Kola sreće. Snimljene su prije samo 5 godina
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2020., 21:33   #706
Quote:
OnajKojiJeDošao kaže: Pogledaj post
Eto nam na RTL-u novih epizoda Kola sreće. Snimljene su prije samo 5 godina
Primjerenije bi bilo "do sad ne prikazane" Koliko sam pročitao, na HRT-u je praksa da novce isplate tek kad se epizoda emitira. Nadam se da to nije slučaj i kod RTL-a..

A opet kad pogledaš, emisija izgleda relativno kvalitetno kao da je jučer snimljeno. I uz to, znaš da glavna konkurencija kreće s 170+ epizoda repriza serije iz 2014. s potencijalom još dodatnih 170+ epizoda. Onda mi je kao bolji odabir ipak Kolo sreće nego reprize. Jebiga
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 08:14   #707
Quote:
OnajKojiJeDošao kaže: Pogledaj post
Eto nam na RTL-u novih epizoda Kola sreće. Snimljene su prije samo 5 godina


Da nije korone, tko zna bismo li ih ikada i vidjeli
bookmarkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2020., 21:56   #708
Quote:
OnajKojiJeDošao kaže: Pogledaj post
Eto nam na RTL-u novih epizoda Kola sreće. Snimljene su prije samo 5 godina
dotuklo me kad sam vidio 2015. na kraju valjda su svi natjecatelji zivi jos uvijek da ne bude kao zadnja farma na novoj...

Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Primjerenije bi bilo "do sad ne prikazane" Koliko sam pročitao, na HRT-u je praksa da novce isplate tek kad se epizoda emitira. Nadam se da to nije slučaj i kod RTL-a..

A opet kad pogledaš, emisija izgleda relativno kvalitetno kao da je jučer snimljeno. I uz to, znaš da glavna konkurencija kreće s 170+ epizoda repriza serije iz 2014. s potencijalom još dodatnih 170+ epizoda. Onda mi je kao bolji odabir ipak Kolo sreće nego reprize. Jebiga
Pa dobro nije se nista revolucionarno dogodilo u tv produkciji u zadnjih 5 godina tako da je logicno da izgleda kao da je sada snimljeno.
Slazem se i meni je ovo puno bolja opcija od serije koja me ni u premijeri nije bas zanimala
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2020., 14:56   #709
Mislim da je sinoć pao rekord u kolu sreće.

Jedan natjecatelj je osvojio više od 14 tis kuna.
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2020., 10:50   #710
Stvarno brutalna lova za kolo srece

Inace zna li se razmisljaju li ista o ponovnom snimanju? Mislim da bi super sjeo termin tamo oko 17:30 da ide u jesenskoj shemi
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2020., 11:31   #711
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Stvarno brutalna lova za kolo srece

Inace zna li se razmisljaju li ista o ponovnom snimanju? Mislim da bi super sjeo termin tamo oko 17:30 da ide u jesenskoj shemi

Čisto sumnjam, ipak je tu "previše" novaca u igri za RTL...generalno, ispod 5 000kn gotovo nikad ne "daju" pa "malo po malo" se toga nakupi...čisto sa pogleda dijeljenja novaca, jeftinija su "smeća" "Večera za 5, 6" ili "Djevojka sa sela" show-ovi koji su za posebnu "publiku"
djuradj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2020., 23:25   #712
zašto stalno pišu nove epizode??
ja se čak i pokušala prijaviti, pa sve ispunila, i piše da ne može, da pokušam kasnije )
tarantula100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2020., 08:53   #713
Quote:
tarantula100 kaže: Pogledaj post
zašto stalno pišu nove epizode??
ja se čak i pokušala prijaviti, pa sve ispunila, i piše da ne može, da pokušam kasnije )
Ja sam bila na Kolu sreće 2015. godine a epizoda je prikazana tek sada u 8.mjesecu tako da, eto... Toliko o prijavi
dareda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2020., 10:49   #714
Quote:
tarantula100 kaže: Pogledaj post
zašto stalno pišu nove epizode??
ja se čak i pokušala prijaviti, pa sve ispunila, i piše da ne može, da pokušam kasnije )
Zato jer su, iako su snimljene prije 5 godina, dosad neprikazane, pa su, po njihovom shvaćanju, nove.
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.