Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2015., 21:09   #1
Wonder Woman [2017]

Nakon što su razni redatelji godinama neuspješno pokušavali prenijeti Wonder Woman na filmsko platno, navedeni plan konačno će biti proveden u djelo 2017. godine, a u sklopu DC Comicsovog filmskog svemira, kao odgovora na Marvel Cinematic Universe.



Pritom će navedeni film biti četvrti po redu film navedenog svemira (DCU), nakon Man of Steel, Batman v. Superman: Dawn of Justice i Suicide Squada, a sa Gal Gadot u ulozi Wonder Woman, koju ćemo prethodno upoznati u Dawn of Justice. Film će režirati patty Jenkins (Monster) koja je u redateljsku stolicu uskočila nakon što je iz navedene ispala Michelle MacLaren (Breaking Bad, Better Call Saul, Hell on Wheels, Game of Thrones), a zbog "kreativnih razlika" između navedene i čelnika studija).

Scenarij filma potpisuje Jason Fuchs, a od nedavnih vijesti valja spomenuti kako će Chris Pine (Star Trek) najvjerojatnije glumiti WW dečka Stevea Trevora.

Početak produkcije najavljen je za kraj ove godine, a film u kina stiže 23. lipnja 2017.

IMDB
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 19:21   #2
Neuspijeh filmova "Elektra" sa Jennifer Garner i "Catwoman" sa Halle Berry je dosta otežao dolazak novih strip adaptacija sa ženskom glavnom ulogom, tako nismo vidjeli ni Black Widow film, iako je bila u gotovo svakom Marvel filmu nakon Iron Man 2.

Nadam se da će ovaj uspijeti i tako otvoriti put novima
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 10:29   #3
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Neuspijeh filmova "Elektra" sa Jennifer Garner i "Catwoman" sa Halle Berry je dosta otežao dolazak novih strip adaptacija sa ženskom glavnom ulogom, tako nismo vidjeli ni Black Widow film, iako je bila u gotovo svakom Marvel filmu nakon Iron Man 2.

Nadam se da će ovaj uspijeti i tako otvoriti put novima
Zbilja ovisi o prici. Meni je osobno WW jedan od najdosadnijih zenskih likova, bezlican, plosan, s losim story arcovima koji je tu eto, da bude jedan zenski lik u JLA, gdje mi je marginalno podnosljiva.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 12:21   #4
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zbilja ovisi o prici. Meni je osobno WW jedan od najdosadnijih zenskih likova, bezlican, plosan, s losim story arcovima koji je tu eto, da bude jedan zenski lik u JLA, gdje mi je marginalno podnosljiva.
i ova ženska mi nikako nije za nju...

ne znam zašto, ali jedna od rijetkih ekraniziranih snažnih žena (doduše serijska ne filmska) da mi se svidila je bila Ksena ratnica
žaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 12:22   #5
dobra treba moglo bi se ovo gledatu zbog dobre trebe
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 20:32   #6
Quote:
žaks kaže: Pogledaj post
i ova ženska mi nikako nije za nju...

ne znam zašto, ali jedna od rijetkih ekraniziranih snažnih žena (doduše serijska ne filmska) da mi se svidila je bila Ksena ratnica
To definitivno. Xena je bila jako dobro utjelovljena a i serija kvalitetna.
Ova Gadot u WW kostimu moze Lawless kao Xeni lizat cipele.

Quote:
Zeljko81 kaže: Pogledaj post
dobra treba moglo bi se ovo gledatu zbog dobre trebe
A koja je to?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 22:05   #7
vjerojatno dosada nije bilo srece sa zenskim superherojima zato sto su sve te zene previse petite, mrsave...
i ja bas ovih dana mislim kako je xena zakon, ali ona nije koscato mrsava, nije neka mala pristojna slatkica, nego ludacki vristi i nije bitno da u svakom trenu izgleda sexy

ne mos biti superheroj i biti delicate flower

dobar primjer su laurel i thea iz arrow koje zajedno nemaju 20 kg, bilo je puno kritike na neuvjerljivost... mislim da dosta zbog izgleda... one kao srede muskarce od 100 kg
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 10:33   #8
Ja osobno preferiram ženske akcije junake naspram muških. Jednako su relani, a nekako mi ljepše gledati ženske "plesne" akcije od muških.
Istina da je u zapadnoj kulturi do sad bilo jako usađeno da žene ne pripadaju u akciju, ali meni se to očito nije usadilo.
Od Buffy pa na dalje, malo ozbiljnije serije i filmovi sa kick ass atraktivnom ženom na ekranu su mi guilty pleasure, i jedva čekam ovaj film.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 11:33   #9
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Ja osobno preferiram ženske akcije junake naspram muških. Jednako su relani, a nekako mi ljepše gledati ženske "plesne" akcije od muških.
Istina da je u zapadnoj kulturi do sad bilo jako usađeno da žene ne pripadaju u akciju, ali meni se to očito nije usadilo.
Od Buffy pa na dalje, malo ozbiljnije serije i filmovi sa kick ass atraktivnom ženom na ekranu su mi guilty pleasure, i jedva čekam ovaj film.
Dark Angel
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 14:08   #10
I really love this movie. I have watched this movie 3 time : Top:
RayRod747 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 14:29   #11
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zbilja ovisi o prici. Meni je osobno WW jedan od najdosadnijih zenskih likova, bezlican, plosan, s losim story arcovima koji je tu eto, da bude jedan zenski lik u JLA, gdje mi je marginalno podnosljiva.
Ali se svejedno može napraviti solidna priča s njome.

S druge strane, Catwoman je vjerovatno najpopularnija i najpoznatija ženska strip junakinja, ljudi još pamte i žene iz serije iz 60-tih a kamoli verziju sa Michelle Pfeiffer koja je i danas legendarna.
Njezin samostalni film je dakle trebao biti hit, a i glumila ju je tada super popularna Halle Berry (koja ja nažalost baš zbog tog filma pala s A liste).

Da se razumijemo, film je bio očajan, tko god da je glumio ne bi to spasio.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 15:54   #12
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
vjerojatno dosada nije bilo srece sa zenskim superherojima zato sto su sve te zene previse petite, mrsave...
i ja bas ovih dana mislim kako je xena zakon, ali ona nije koscato mrsava, nije neka mala pristojna slatkica, nego ludacki vristi i nije bitno da u svakom trenu izgleda sexy
Xena je bas onakva kakva treba bit, a iako joj nije namjena lika bit sexy ona i to je

Mislim da ce Gadot narusit kvalitetu filma debelo.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 14:20   #13
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post

Mislim da ce Gadot narusit kvalitetu filma debelo.
Slažem se. Iako još nije izašao BvS gdje ćemo je prvi puta vidjeti u akciji, nego samo trailer, mislim da je to loš casting. Nadam se da nisam u pravu.
filmash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 20:59   #14
Na ovim slikama me podsjetila na Sailor Galaxiu


Slažem se sa gornjim postovima o Kseni, Buffy i Dark Angelu, ali mislim da je kod Gal Gadot još jedan problem, a to je da baš i nije neka glumica. Nije ona izgovorila bogzna koliko teksta u FF filmovima, ali bilo je dovoljno da pokaže da nije baš nekaj.

Otkad znam za WW oduvijek u glavi imam tu sliku neke neustrašive, čvrste, pomalo tvrdoglave ženske koja naginje pravdi i fair playu pa mi je teško Gal Gadot zamislit u tak nečem. Možda sam prekritična
__________________
"Katkad te život tako preoptereti da ne znaš tko si bio na početku.'' ( Ramiz Karaeski )
LoisKent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 21:04   #15
Bojim se da bi se mogla pojavit i u iducem Batman filmu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 20:30   #16
Novi detalji o filmu

Gadot i Momoa govore o svojim DC ulogama (Wonder Woman, Aquaman)
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 18:28   #17
Spremaju se oni za Justice League. Mislim da cijela budučnost DC-a ovisi o Batman v Superman i Suicide Squadu, ak oni podbace, nebu niš od svega toga
Tom Traubert is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 21:27   #18
Mogući plot:
http://comicbook.com/2015/11/05/rumo...ails-revealed/
El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 12:45   #19
Nadam se da neće imati ovu blesavu slabost, kao što je imala prva WW
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 18:36   #20
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
vjerojatno dosada nije bilo srece sa zenskim superherojima zato sto su sve te zene previse petite, mrsave...
i ja bas ovih dana mislim kako je xena zakon, ali ona nije koscato mrsava, nije neka mala pristojna slatkica, nego ludacki vristi i nije bitno da u svakom trenu izgleda sexy

ne mos biti superheroj i biti delicate flower

dobar primjer su laurel i thea iz arrow koje zajedno nemaju 20 kg, bilo je puno kritike na neuvjerljivost... mislim da dosta zbog izgleda... one kao srede muskarce od 100 kg
A cuj, dobru prodju kao superjunakinje su imale zene koje u stvarnosti imaju tijelo i kredibiliteta, koje mocno izgledaju. Evo primjer Angeline Jolie kao junakinja Lara Croft, ona je malo visa od 1,70m, isto kao Rhonda Rousey ali opet manje do Lucy Lawless s 1,77m. Treba zena biti komad, nemre neka pipica glumit frajericu kao ni Pierce Brosnan muskarcinu. Vec je gluma Scarlett Johanssen s 1,60m bila presmijesna. Jennifer Lawrence je truba za glumit junakinju i izgleda neuvjerljivo, ali ima visinu od 1,75m i to nekako prolazi na Igrama gladi. Nikad necu zaboravit kako se u tom prvom djelu filma vidjelo koliko se prasica zdebljala dok je trajalo snimanje filma, pa bar je kojih desetak kila natukla. I ajde joj ti nadji zamjenu ako ne moze stati u kostim, morali su drugi radit pa se i to vidi. Shailene Woodley je u Divergentnoj vec manje prihvacena s svojih 1,70m, izgleda uvjerljivo kao panda koji zeli glumit macku umjesto medvjedica. A za ulogu junakinje treba tigrica koja izgleda elegantno a ubija jednim udarcem sape ili ugrizom lomi vratove. I ajd sad ti reci: di naci glumicu visine od 1,75 navise, dobro utreniranu da moze akcijske scene odradit, da ima lijepo fotogenicno lice i moze jednu recenicu iz skripte izgovorit u komadu bez da muca ili trazi pomoc saptaca..? To je nazalost postalo ravno dobitku na lotu, koliko god audicija bilo. Vidis da su u Izrael morali otici po Gal Gadot da nadju neku koju bi mogli doraditi da koliko toliko zadovolji kriterije. Cura je 180cm visoka, dvije godine vojske odsluzila, aktivna je sportasica i jurca motorom u slobodno vrijeme. To je profil koji odgovara, a sad kakva ce izvedba biti to cemo jos vidjeti kad izadje WW.
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.