Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike

Za napredne korisnike Hardcore geeks here
Podforumi: Linux, Programiranje, Networking

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2016., 15:21   #1
[RIJESENO] POMOC! HITNO! UPS PISTI!!!

Nakon brisanja diskova, isel sem ocistit kantu izvana. Brisem ja prvo sa suvom, a onda z mokrom krpom i razmisljam o danasnjim deklama i pital sem se jel jos ima neka normalnija da z njom slazem uniks flastere i programiram nekaj pametnog. Morti bi joj se dopalo da joj napisem ljubafnu poeziju v programu koji se zove ko prasak za ciscenje. Il da i odtog odustanem i nabavim pravu kliketusu i to onu z engl. rasporedom koja ima normalni dugacki [return]. Premisljam se ja tak i mlatec z krpom sem obrisal izvana kantu od prasine, pa kihnul i tak ju spuhal iznutri. Onda sem opet moral cistit izvana, pa sem razmisljal o tome kak vise niko nevoli cist alat i kak sve ode v lulek. Nakon toga sem zatvoril stranicu, zasarafil jen drugi treci i cetrti saraf, nazad ukopcal kabel na psu, prdnul i utaknul drugi kraj kabela v ups. Ukljucim ja ups (stisnem puce onako pravo muski), kad on pocne pistat ko neka kurajberica.

Ovako: PIIIP... PIIIP... PIIIP...!!!

I tak bez prestanka. Mislim si "koji ti je lulek". Isel sem citat upute i tam vele da to oznacava neki problem. Probal sam se sjetit kaj bi drugi napravili, al ni mi imalo smisla iskljucivat zvucnik, jer smislenije je rjesavat problem ane simptome il kak se vec to strucno veli. Il morti nije? Mozda je smislenije, al ziher ni moderno. Jbg, kad seje zaostalo.



EDIT: Oznacil sem da je tema rjesena, jer dok sem ja tak razmisljal struja seje vrnula nazaj, pa je ups prestal pistat i sad je okej.


p.s. Jos uvijek v glavi odjekuje pistanje. Oce li mod stavit kratki ban tak da se malo skuliram? Malo kuliranja nije na izmet. Fala.
Staromodan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.