Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2016., 10:55   #1
Buducnost auto plin instalacija

Novi automobili su sve vise mahom direct injection turbo benzinci ili samo direct injection a skoro da vise niti nema MPI. Ili ako nisu ce biti.

Hrvatska je specificna jer su kod nas mahom stariji automobili ili uvoz zapad EU pa ce mozda proci 6-7 godina od sada dok i novi uvozni ne budu direct injection.

LPG instalacije za direct injection postoje ali samo za specificne motore, ne postoje univerzalni koji svugdje pasu a i cijena im je dosta velika.

Drugim rijecima kada trenutni auti postanu prastari i jos novi val uvoz njemacka i to bi bilo to sto se tice LPG-a.

Steta sto proizvodjaci ne rade namjenske LPG aute kao sto je bilo u ponudi tu i tamo, pa neki tank 80 litara LPG-a i vozi.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 22:33   #2
ja sam svoju priču sa lpg završio... previše zajebancijice a mogao sam dizel odma uzet... sad ga imam i do prodaje auta ću ga održavat i vozit i nadat se najboljem jer mi se ne isplati sve prodavat... al od kvarova mogućih na plinskoj instalaciji i "varljivih" kvarova koji upućuju na normalne kvarove benzinskog motora... ja sam završio.. pravih majstora na kapaljku....
to što sad ima ovih što se sami štelaju.... taj lpg baš morat volit a ne vozit zato što štediš... mislim da nisam mogao bolje objasnit
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 11:05   #3
Zna li netko da li su Hyundai/Kie motori MPI (mislim na modele zadnjih par godina, ceed, i30)?
Zbilja sam zadovoljan s plinom na mom Kia Rio zadnjih 5 godina, a doći će i vrijeme kad će trebati mijenjati auto, a prvi post mi ne djeluje ohrabrujuće. :/
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 11:23   #4
Hyundai i Kia i dalje nude MPI motore iako GDI imaju odavno. Nova Elantra npr. dolazi s MPI motorom. Problem je što naš uvoznik skida jamstvo na motor ako se ugradi plin, barem za hyundai. Hvala super majstorima od unazad 7-8 godina zbog kojih su i osiguravatelji i HMC popizdili.
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 11:58   #5
Quote:
rossonero kaže: Pogledaj post
Zna li netko da li su Hyundai/Kie motori MPI (mislim na modele zadnjih par godina, ceed, i30)?
Zbilja sam zadovoljan s plinom na mom Kia Rio zadnjih 5 godina, a doći će i vrijeme kad će trebati mijenjati auto, a prvi post mi ne djeluje ohrabrujuće. :/
I u samom nazivu ti pise 1.4 MPI, dakle MPI motor.
Ima 1.6 GDI kao sto je Sonata rekao.

No sada se pojavio i 1.0 T-GDI - turbo benzinac kao novi motor za gamu. Od 100KS i ima jos verzija 120KS ali ta jos nije dosla kod nas.

Drugim rijecima, kada se rijese starih 1.4 zaliha vise MPI-a nece biti...da li ce to biti za 1 godinu ili 2 - ne zna se...
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 22:48   #6
Ajd kad smo kod motora. Koji tip motora je ovaj tce koji Dacija nudi sa plinom. Razmišljam o kupnji tog čuda pa me zanima koji je to tip. Milsim jel to MPI ili direktno ubrizgavanje?
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 11:22   #7
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Ajd kad smo kod motora. Koji tip motora je ovaj tce koji Dacija nudi sa plinom. Razmišljam o kupnji tog čuda pa me zanima koji je to tip. Milsim jel to MPI ili direktno ubrizgavanje?
3 cilindarski 0.9 tce je nastao od 4 cilindarskog 1.2 tce.
0.9 tce je mpi dok je 1.2 tce direct injection. Zato se LPG nudi samo na 0.9 tce.
Proizvode ga i ugradjuju direkt u tvornici pa ti je i gumb za prebacivanje direkt na armaturi i navodno su pojacani dosjedi ventila.

mene jedino brine servisiranje nakon garantnog roka. u ovlasteni ne bih zelio ici jer su skuplji a lokalni meho ne znam da li zna. odnosno ne znam koja je to instalacija - landi renzo, brc ili?
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 20:00   #8
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
3 cilindarski 0.9 tce je nastao od 4 cilindarskog 1.2 tce.
0.9 tce je mpi dok je 1.2 tce direct injection. Zato se LPG nudi samo na 0.9 tce.
Proizvode ga i ugradjuju direkt u tvornici pa ti je i gumb za prebacivanje direkt na armaturi i navodno su pojacani dosjedi ventila.

mene jedino brine servisiranje nakon garantnog roka. u ovlasteni ne bih zelio ici jer su skuplji a lokalni meho ne znam da li zna. odnosno ne znam koja je to instalacija - landi renzo, brc ili?
Navodno LR.
I što se lokalnog mehe tiče, pa nije spejs šatl, Dacija sa direkcijom od LR-a.
Sad imaju akciju ako koga zanima, 3 godine đaba servisiranje i 5 godina garancije.
Navodno je sve u cijeni, ulje, dijelovi i svi filtri. Servisi su svakih 20 000.
Planirao sam na 10 000 mijenjat ulje kod svog mehe, na 20 000 kod njih prve tri godine.
Poslije mi se yebe za ovu njihovu garanciju.
Ako uspijem zatvorit financijsku konstrukciju, planiram jednog logana mcv.
__________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 21:17   #9
Ima neko ograničenje u km s tom garancijom. 100 000 ili sl tako da bi to meni bilo u svakom slučaju 3 godine.

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 09:06   #10
Quote:
Pomo kaže: Pogledaj post
Ako uspijem zatvorit financijsku konstrukciju, planiram jednog logana mcv.
Life je 82400 kuna, vrlo povoljno za auto sa ozbiljnim gepekom pa ti moze posluziti dugi niz godina u razno raznim uvijetima - putovanja, djeca, bez djece, transport, gradjevina, itd.

A kazu da im prodaja tog bas MCV ne ide bas generalno a i u Hrvatskoj. Vise se prodaju ti moderni crossoveri sa SUV lookom dakle Stepway.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 11:47   #11
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
3 cilindarski 0.9 tce je nastao od 4 cilindarskog 1.2 tce.
0.9 tce je mpi dok je 1.2 tce direct injection. Zato se LPG nudi samo na 0.9 tce.
Proizvode ga i ugradjuju direkt u tvornici pa ti je i gumb za prebacivanje direkt na armaturi i navodno su pojacani dosjedi ventila.
Zdravo.

Totalni sam laik vezano uz aute, no zanima me kvaliteta tog trocilidrasa? Jel moze to 200 000 km izdrzati? Takodjer, po snazi je to dosta lijepo, no nekako mi se cini prenapregnuto...

hvala na komentaru
karatas_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 15:05   #12
Onda kupi neki 1.8 sa 90 ks. Taj će trajat i trajat i trajat ... dok se karoserija ne raspadne.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 15:11   #13
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Onda kupi neki 1.8 sa 90 ks. Taj će trajat i trajat i trajat ... dok se karoserija ne raspadne.
govoris o daciji ili opcenito?

Ovo mi je bilo zanimljivo jer je plin odmah ugradjen, pa auto ima garanciju, a logan mcv mi je se cini auticak prikladan mojim potrebama.
karatas_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 15:47   #14
Općenito će bilo koji stroj koji uglavnom radi na 20% kapaciteta dulje trajati od stroja koji uglavnom radi na 80% kapaciteta. A i danas se daleko bolje računaju razni dijelovi motora na zamor nego što je to bilo prije 15-20 godina pa su stari motori predimenzionirani, a novi optimirani (npr. ispušna grana bilo kojeg auto motora računa se na cca 5000 ciklusa grijanja/hlađenja, provjerena informacija iz AVL-a - prije se to nije baš tako računalo pa je bilo "pi * oko + dodatak za koroziju")...

A i svi znamo da puno bolje zvuči glazba svirana sa 20W na zvučnicima od 120W, nego ista ta glazba svirana sa 20W na zvučnicima od 25W.
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 18:52   #15
Quote:
karatas_os kaže: Pogledaj post
govoris o daciji ili opcenito?

Ovo mi je bilo zanimljivo jer je plin odmah ugradjen, pa auto ima garanciju, a logan mcv mi je se cini auticak prikladan mojim potrebama.
Ne nego govorim da pričaš pizdarije.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 21:58   #16
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ne nego govorim da pričaš pizdarije.
znaci postavim konkretno pitanje i kazem da sam laik i da mi se cini da iz malog motora izvlace puno konja i da mi se cini da bi takav motor mogao ranije riknuti, a ti mi ovako odgovoris?

mislim da stvarno nema potrebe za takvim ponasanjem. da znam odgovor na svoje pitanje, pa ne bih ga pitao. ako znas nesto o tom motoru ili nesto oko njega sto bi se cinilo relevantnim za ovu temu, molim te, odgovori, inace se mozemo nabacivati govnima do prekosutra
karatas_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 15:22   #17
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ne nego govorim da pričaš pizdarije.
Inače te respektiram, ali sad se ponašaš kao hrvatska pseudoljevica - hrać sim, pljuc tam ...

WTF?
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 21:01   #18
Je li otkriven kakav nacin da se LPG dozira kroz benzinske dizne u DI motorima?

Poslano sa mog GT-I9100 koristeći Tapatalk
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 22:45   #19
Quote:
Genscher kaže: Pogledaj post
Je li otkriven kakav nacin da se LPG dozira kroz benzinske dizne u DI motorima?

Poslano sa mog GT-I9100 koristeći Tapatalk
Već dosta vremena postoje Prins LiquiMax i Vialle LPDI. Problem je cijena, a i homologacija (ako se u zadnjih godinu dvije nije kod nas netko pojavio). Kod slovenskog zastupnika za Prins je ugradnja cca 20tkn, a kod nas ga nemreš atestirati ako nema uvoznika. Neka me ispravi netko tko je više u toku događaja
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 22:48   #20
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Već dosta vremena postoje Prins LiquiMax i Vialle LPDI. Problem je cijena, a i homologacija (ako se u zadnjih godinu dvije nije kod nas netko pojavio). Kod slovenskog zastupnika za Prins je ugradnja cca 20tkn, a kod nas ga nemreš atestirati ako nema uvoznika. Neka me ispravi netko tko je više u toku događaja
i nakon koliko km se instalacija isplati? ja sam na svom starom yarisu platio ugradnju 5500 kn. isplatila mi se za 14 mj.
karatas_os is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.