Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2016., 12:30   #1
Xiaomi Redmi 4 / 4 Prime / 4A / 4X


Specifikacije

Kupujem novi mob i vec sam bio zagrizao za Redmi 3S, ali kako je nasljednik izasao pred kojih tjedan dana, odlucio sam jos mrvicu pricekati. Ima li tko kakvih saznanja i informacija kad ce doticni biti u prodaji na HR trzistu, te dali je vec krenula prodaja vani?


EDIT:
Ovo neka bude tema za sve Redmi 4 podmodele

Zadnje uređivanje akoj : 06.06.2017. at 20:03. Reason: Ubačena slika i specifikacije
robertinoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 13:07   #2
Vani je krenula ovaj mjesec, ja mislim.
Uglavnom, vidim ga na honorbuy u normalnoj ponudi, a na gearbestu je preorder do 20.11. (ne znam zašto).
U Hrvatskoj ne znam, eventualno u onim dućanima koji i sad drže Redmi pa kad naruče ovaj.
Možeš i probati nazvati koji pa pitati planiraju li naručivati (ili sam naruči).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 09:35   #3
Quote:
robertinoo kaže: Pogledaj post

Kupujem novi mob i vec sam bio zagrizao za Redmi 3S, ali kako je nasljednik izasao pred kojih tjedan dana, odlucio sam jos mrvicu pricekati.
ista situacija kod mene
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 10:31   #4
Može se naručiti 4s u neutrinomobile, košta 2600 kn.



https://neutrinomobile.hr/xiaomi-mi-...lte-white.html
DAMIRSAMOBOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 12:33   #5
nije to taj mobitel
robertinoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 13:14   #6
HR recenzija...

http://mob.hr/xiaomi-redmi-4-prime-recenzija/
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 14:01   #7
Quote:
robertinoo kaže: Pogledaj post
nije to taj mobitel


Možda sam nešto krivo shvatio, ali što nije Redmi 4s nasljednik Redmija 3s
DAMIRSAMOBOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 14:09   #8
ovo je tema za Xiaomi Redmi 4 Prime. ti si linkao xiaomi mi 4s, model iz veljače ove godine.
evo i usporedbe ta dva modela da se uvjeriš da to nije to
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 14:14   #9
U pravu si, moja greška.
DAMIRSAMOBOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 15:07   #10
@morchy Usporedbe i savjeti za kupnju imaju svoj podforum. https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=182
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 01:21   #11
Pozdrav, zanima me jel ovo znači da ima onu globalnu verziju kojom se dobivaju normalno update? tj. da to nije neka stota verzija

http://imgur.com/a/ANwVE
senaite is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 17:06   #12
ako dođe s tom navedenom verzijom, dobijaš normalno update svaki petak
__________________
Mi6 Black
MIUI Hrvatska
MASVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 20:24   #13
jucer dosao s honorbuy-a global stable je, nema hrvatski jezik pa posto nigdje ne mogu naci zanima me jel se di spominjalo da dolazi uskoro? inače prodao sam lg g3 i kupio ovaj mob i na prvu sam odusevljen
senaite is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 21:31   #14
Jel uzeo ko ovaj mobitel, kakav mu je, ja razmisljam da ga uzmem posto do 1700 kn mislim da nema boljeg izbora?
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 22:07   #15
BlueLabel- prošli post ti je izbrisan iz istog razloga. Za usporedbe i preporuke imamo podforum Usporedbe mobitela u kojem si i otvorio temu.
Ako bi dopuštali postove poput tvog- tema bi se pretvorila od iskustava s mobitelom u naslovu u to za što ti najviše koristiš mobitel, jel' ti se možda više sviđa P9, da ti nije možda bolja tarifa kod drugog operatera, ...
Tako da te molim da pripaziš ubuduće.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 23:18   #16
Dali netko zna imaju li redmi 4 prime i note 4 g na 800 MHz... Mislim da bi stvarno već bilo vrijeme i to uvedu...
zokybob is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 23:47   #17
Quote:
zokybob kaže: Pogledaj post
Dali netko zna imaju li redmi 4 prime i note 4 g na 800 MHz... Mislim da bi stvarno već bilo vrijeme i to uvedu...
ja ga imam (redmi 4 prime) i u postavkama ima samo odabrati lte, 3g i 2g, sve uredno radi tako da vjerojatno ima. Inace mobitel je odličan, jeste malo teži, al kompaktan. Jedini problem je ovaj global stable 8.1.2.0 da primjerice software troši iznad od 65 pa na dalje posto baterije dok na hardver otpada oko 30 posto bez uključenog gps, sinkronizacije i mobilinih podataka, tak da vjerojatno nije dobro optimiziran i jos ima nekih aplikacija koje se ne mogu izbrisati, a imaju sva dopustenja pa vjerojatno rade u pozadini. Nervira sta na standby postotak baterije pada makar se nista ne događa. Sa svim tim naguram 12-13 sati screen on time-a, s tim da ne igram igrice i jedino koristim wifi za poruke, youtube i faceebok. Inače osim lošije kamere u mraku i slabijeg blica sve ostalo je vrhunski, ne trza apsolutno nigdje, otisak prsta uvijek do sad iz prve i odlicno brz, zvucnik mrvicu losiji, al dosta glasan, mogucnosti presonalizacije ima brdo.
senaite is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 21:33   #18
Quote:
senaite kaže: Pogledaj post
ja ga imam (redmi 4 prime) i u postavkama ima samo odabrati lte, 3g i 2g, sve uredno radi tako da vjerojatno ima. Inace mobitel je odličan, jeste malo teži, al kompaktan. Jedini problem je ovaj global stable 8.1.2.0 da primjerice software troši iznad od 65 pa na dalje posto baterije dok na hardver otpada oko 30 posto bez uključenog gps, sinkronizacije i mobilinih podataka, tak da vjerojatno nije dobro optimiziran i jos ima nekih aplikacija koje se ne mogu izbrisati, a imaju sva dopustenja pa vjerojatno rade u pozadini. Nervira sta na standby postotak baterije pada makar se nista ne događa. Sa svim tim naguram 12-13 sati screen on time-a, s tim da ne igram igrice i jedino koristim wifi za poruke, youtube i faceebok. Inače osim lošije kamere u mraku i slabijeg blica sve ostalo je vrhunski, ne trza apsolutno nigdje, otisak prsta uvijek do sad iz prve i odlicno brz, zvucnik mrvicu losiji, al dosta glasan, mogucnosti presonalizacije ima brdo.
Bas sam jucer imao note 4 (narucio za frenda pa malo ga provukao kroz ruke), i sa sigurnoscu tvrdim da nema 4g na 800mhz... to mu je jedina zamjerka(i kamera u tamnijim uvjetima mada ako uzmemo cijenu u obzir...) inace uredjaj je fenomenalan...
zokybob is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 20:04   #19
Dolazi mi Xiaomi Redmi 4A i Redmi Prime 4, kako na njih ubaciti HR jezik ako već nema po defaultu i koju verziju roma ubaciti najbolje?
MaxD is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 11:27   #20
Jucer testiran redmi 4 prime na trcanju.aplikacija runtastic i gps locker.vrijeme suncano i opet jw gubio gps signal.jel ima tko kakvu bolju aplikaciju za taj gps?
Vick#7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:46.