Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2016., 11:34   #1
Priča stara kao ljubav

Ona je samo željela ljubav.
I obitelj. I roditi to dijete.
On je samo htio da ga pusti na miru.
Pitao je kako uopće zna da je njegovo.
Počela ga je udarati šakama u prsa.
Uhvatio ju je oko vrata i stiskao . Dugo.
Bacio ju je iza školskog igrališta i otišao na pivu.
Sutra su došli po njega. Odmah je priznao.
Rekli su da će mu biti lakše ako prizna.
Plakao je.
Sudac je želio da to brzo završi i da ode na ručak.
12 godina. Ni puno ni malo. Onako.
Gledao je u pod dok su ga odvodili.
Ona je samo željela ljubav.
vasylomachenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 12:55   #2
Dobar si ti dečko, nisam stručnjak za poeziju, ali kužiš kako neke stvari funkcioniraju definitivno.
Hamletovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 19:09   #3
Quote:
Hamletovich kaže: Pogledaj post
kužiš kako neke stvari funkcioniraju definitivno.
Koje stvari ?
vasylomachenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 12:32   #4
Quote:
vasylomachenko kaže: Pogledaj post
Koje stvari ?
Mislio sam na ljude. Što ih pokreće i čini takvima. Nju pokreće san o "normalnom" životu, pretpostavljam da je neka jednostavna cura, lijepo odgojena i još jedna u nizu koja se zaljubila u nekog nestabilnog pod zabludom da će ga jednom uspjeti promijeniti. Da, znaš, on nekad eksplodira ali me jako voli. On nije loš, nije niti dobar, njezino nametanje vizije savršenog života ga je gušilo i pod pritiskom očekivanja okoline psiha mu ju puknula. Nikad nije niti znao što hoće niti što želi od života. Vjerojatno je i gajio neke emocije prema njoj, ali niti približno snažne da bi ga smirile. Mogu ga komotno zamisliti kao nekog huligana ili menadžera u T-comu, sasvim svejedno. Sudac, njega to svakako sve to previše ne interesira, njegovo je da prati zakon i previše ne talasa, on se u sve to previše ne unosi emotivno jer kad bi dopustio da ljudske sudbine djeluju na njega i njegovu psihu svoj posao ne bi mogao niti obavljati pošto je takve priče sluša svaki dan. On nije možda loša osoba, ponekad ima neke male moralne dileme, ali stvorio je psihološke obrasce pomoću kojih funkcionira jer je shvatio da drugačije neće ići. Možda nekad i pogriješi, ali balans pronađe tako što je humanitarac, možda donira novce Unicefu ili razmišlja u udomljavanju nekog siročeta.
Hamletovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 17:11   #5
Odlična analiza kolega. Oštroumno, pronicljivo i maštovito ! Jedino si kod sudca malo pogriješio. On je pedofil koji zlostavlja svoju trogodišnju unučicu.
vasylomachenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 22:38   #6
Bavim se mišlju da to seksualno zlostavljanje opišem u idućoj pjesmi.
vasylomachenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 14:44   #7
Maja iz Poreča sramila se što ne poznaje engleski.
Toga što ne poznaje hrvatski, nije se sramila.
Nije se sramila što ju ć i č, ije i je jebu više nego strani turisti tijekom sezone.
I domaći van sezone.
Nije se sramila što ne zna skuhat ni jebeno jaje.
Ni toga što su joj djeca glupa i nepismena kao i ona.
MAJA SE SRAMILA ŠTO NE POZNAJE ENGLESKI !
vasylomachenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 18:08   #8
Jedne subote dok se vraćala s placa, Maja je na stupu uočila oglas. Pisalo je " Brzo i jednostavno naučite engleski u samo dva lagana koraka". Ispod je bio broj telefona. Nazvala je. Za samo sat vremena i tisuću kuna govoriti će ingliš kao netivspiker, rekao joj je ugodni muški glas s druge strane pametnog telefona. Sutra se u dogovoreno vrijeme pojavila na dogovorenoj adresi. Stan je izgledao sasvim obično, i možda malo neurednije od majine predodžbe prosječnog stana. Profesor je izgledao jednako obično i neuredno. Nakon nekoliko kurtoaznih rečenica, i nakon što je položila pet novčanica od dvjesto kuna na stolić, posjeo ju je na kauč i na glavu joj stavio nekakve viklere. Zatim joj je rekao da zatvori oči i broji do sedamsto i trideset. Taman kada je došla do šezdeset osjetila je kako je nešto dodiruje po licu. U stvari, osjetila je kako je kurac dodiruje po licu jer, budimo iskreni, Maja nije toliko naivna da pomisli kako je to nekakav kiseli krastavac ili možda selfie stick. Tako da nije morala otvarati oči i time riskirati da upropasti cijeli tečaj. Kad je završila s brojanjem profesor joj je objasnio da bi u roku od tjedan dana trebala tečno progovoriti engleski, ali da se, ako se to u nekom slučaju ne dogodi, slobodno javi jer je druga lekcija potpuno besplatna. Nakon tjedan dana ponovno je nazvala profesora. Dok je ulazila u stan imala je osjećaj da joj njezin ženski instinkt nešto govori. Ali nikako nije mogla dokučiti što.
vasylomachenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 22:04   #9
dobijo sam infrekšn
for maj ekšn
i tak
sere mi se
vasylomachenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 10:33   #10
Jesam li doista primitivna seljačina ?

Tvorac verbalnih splačina ?

Budala na više načina ?

Može li glupost biti umijeće
ili je sve to samo smeće ?
vasylomachenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 16:17   #11
Điki, vidim da ti je dosadno pa da te bar malo nahranim...

Potekoh rijekom dok me studen kamen žuborom zazivljaše, u suton življahu sjećanja na bremenita pleća što nosahu onomad nemalen teret u svitanju čežnje za sutrašnjim skutama njezinim što lebde na praskozorju novijeh dana, a svitanja se radom dočekivahu dok im nujno jutro življaše poput snena bivstva u tišini što gukaše stihove u aoristu sljedeće : mamu ti jebah glupu, mamu ti jebah glupu...

Imam i pjesmu za tebe, prvi stih te najbolje opisuje
Pumpafonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 20:56   #12
Quote:
Pumpafonja kaže: Pogledaj post
Điki, vidim da ti je dosadno
Ne kao tebi. Ne toliko da se stvarno trudim pisati sranja.

Quote:
Pumpafonja kaže: Pogledaj post
Imam i pjesmu za tebe, prvi stih te najbolje opisuje
Dobro fonja, poznato je da je za tebe uludo potrošena sva sperma koju nisi progutao.
vasylomachenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 22:06   #13
Quote:
vasylomachenko kaže: Pogledaj post
Ne kao tebi. Ne toliko da se stvarno trudim pisati sranja.
to mi neka stara, izvučena iz naftalina...


Quote:
vasylomachenko kaže: Pogledaj post
Dobro fonja, poznato je da je za tebe uludo potrošena sva sperma koju nisi progutao.
aaaaa :razočaranismajli:
Điki, zar je to to ?
Razočarao si me...iskreno, očekivao sam više od tebe.
Pumpafonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 22:07   #14
e moj Điki, nikad pravi hejter od tebe...čak i u tome si loš...ccc...

Nikada nećeš biti predmet erotskih maštarija neke djevojke, Vasile. Moraš to prihvatiti, te stvari nisu za tebe. U svakom slučaju, već je prekasno. Seksualni neuspjesi koje doživljavaš od adolescentskog doba, Vasile, i frustracije koje te prate od trinaeste godine, ostavit će u tebi neizbrisiv trag. Čak i da ubuduće uspiješ osvojiti koju ženu – što, sasvim iskreno, ne vjerujem – to nebi bilo dovoljno. Više ništa neće biti dovoljno. Zauvijek ćeš ostati siroče svojih nedoživljenih mladenačkih ljubavi. Rana je u tebi već bolna, s vremenom će postajati sve bolnija. Grozna, nemilosrdna gorčina sasvim će ti ispuniti srce. Za tebe neće biti ni iskupljenja ni izbavljenja. Tako stoje stvari.
Pumpafonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 22:26   #15
Vasil-Điki

Vasil je dečko mojih snova
on jako puno radi
taman nikad nema vremena
da mi visi na jajima
a opet ima vremena da ga tu i tamo guznem
onda bi se on zaljubio
nakon 3-4 ševade
ja bih dao otkaz
pa živio na njegovoj sisi
naposljetku zakockao i zapio njegov poslovni imperij
i onda ga šutnuo
kad više nebi imao love, a ni izgleda
jer bih ga izmoždio
psihofizički

Volim te Vasile
Pumpafonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 19:58   #16
Baš ti leže te pederske teme.
I tako kažeš, mali ti ide u šesti osnovne...
vasylomachenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 21:54   #17
Žovijalni Vaso

Jednoć , ne tako davno, dečko mi bijaše svojevrsni Vasil. Uska mu guzičica jedva je primala moj ud. To bijahu dani ! Sjećam se da smo zajedno putovali, kupali se u suncu, uživali u žuboru rijeka, tavorili u mreškanju mora. A onda je Vasil pomahnitao, izgubio kompas. Mjesečina je izgubila zlaćahnu patinu a njegovo je samopouzdanje opalo te nije više smagao snage za kopulaciju, život mu je krenuo stranputicom. Okrenuo se drogi, bježeći od surove stvarnosti u kojoj ga nitko ne voli a analni snošaj previše boli. Prvo je provukao kroz vene sve što je posjedovao, a nakon toga davao dupeta pohotnim starcima koje je pronalazio na mreži. Zatim mu je i to dosadilo, odkrizirao je tjedan dana pa pronašao posao kod šiptara u slastičarni. Vasil je imao lošu naviku da ubacuje halucinogene tvari u sladoled od pistacija. Ljudi su djelovali zadovoljno ali je ipak nakon nekog vremena došla policija i odvela ga. Neko je vrijeme bio glumac u zatvorskom reality showu - ljubav je na silu, nakon toga je kontemplirao u samoći a onda izašao. Nije znao kamo ići, kojim putem krenuti. Zatvoren u izbi svojega jastva, čamio je čekajući bolje sutra, neki novi ud, no on se nikako nije pojavljivao. Vasil je neko vrijeme čitao Dostojevskog a onda jednoga dana izašao baciti smeće. Šutnuo je kamenčić koji se otkotrljao do stabla, udario u njega i proizveo šupljikav zvuk koji ga je prosvijetlio. Dao mu je novi smisao. Promijenio je podneblje i krenuo ispočetka. Obreo se nakratko u čudnoj sociološkoj lokvi a onda pronašao istomišljenike u gay clubu Italia.
Pumpafonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 17:57   #18
Narodna mudrost nam govori da ne treba dirati u govno. Ja je nisam poslušao. Jbg.
vasylomachenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 18:01   #19
Kita puna šita

Ajnštajnovu sam teoriju pobio
Vasil je kurac u dupe dobio
Jednom ga je naglo strpo u usta
Spopala me iznenada želja pusta
U šupak mu ga naglo utrpah do kraja
Bulju mu izlupala moja dlakava jaja
Al kad ja sam svršio i izvadio kitu
Bila je čađava i smrdila po šitu
Sutradan mi kita natečena bila
Mjesec je dana antibiotike pila
Naučio ja tada sam školu
Nedam više Vasilu kitu svoju golu



Jumpin' Vasil
Pumpafonja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.