Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2017., 00:24   #1
Problem s roditeljima - kako se nositi s tim

Da odmah pređem na stvar , imam problema sa roditeljima koji vole "piti" alkohol..Svaki drugi dan odlaze u trgovinu i ja moram cijelu noć "stražariti" kako se nebi posvađali ili ko zna što..Tata počne podjeb***** , onda mama napada izbije tuča , par puta je bilo i krvi... Idem u 6. razred osnovne i nisu mi baš bajne ocjene , prolazim sa 3.. Kada su trijezni non-stop me mole da se popravim u školi , budem dobra , uredim sobu uobičajne stvari , ali kada se njih moli jedna prokleta stvar da prestanu piti alkohol onda se šuti i ignorira me se. Nismo baš u bajnom financijskom stanju , što nekada isto bude tema svađe. K tome svemu imam anksioznost ili osjećaj tjeskobe (pretjerano razmišljanje , nesanica , učestala nervoza itd..). Svake noći razmišljam kako mi je život katastrofa , užasno se bojim da u svom životu neću biti dovoljno sretna i da će moj život biti potpuni promašaj.. Žalosno je što tako razmišljam sa 13 godina , ali tako je kako je..Ponekad mi se vrate sjećanja na one noći kada je znali biti i krvi , razbijenih stvari te počnem teže disati i tresti se. U školi baš i nemam prijatelja , a ponekad sam i predmet ismijavanja jer imam malo više kila. Imam i stariju sestri , uskoro će biti punoljetna , ima dobre ocjene itd. Da nema nje i da mi ona nije pomagala kad je između roditelja bila tuča i kada smo ih trebali razdvajati , danas možda čak ni nebih imala oba roditelja.... Gledam moje vršnjake , životi su im tako savršeni , nemaju problema u obitelji.. Zavidim im na tome što oni mogu uživati u sadašnjosti , a ja se skroz brinem za budućnost..
Osjećam se lakše sad kad sam napisala sve o mojem životu , zanima me imate li Vi ili poznajete nekoga tko ima slične probleme i kako se Vi ili Vaš poznanik nosi sa time?


Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
La-Adventurer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 00:55   #2
da li ides u crkvu i da li zivis u nekom selu pokraj zagreba?
btw ovo me podsjetilo na south park:
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 01:52   #3
Niciji zivot nije savrsen kako ti se iz tvoje perspektive na prvu cini. Ipak, nezavidna situacija. Postoji li neka odrasla osoba u tvojoj obitelji kojoj se mozes obratiti u vezi toga i kojoj vjerujes (teta, ujak, baka itd)?
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 01:55   #4
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Niciji zivot nije savrsen kako ti se iz tvoje perspektive na prvu cini. Ipak, nezavidna situacija. Postoji li neka odrasla osoba u tvojoj obitelji kojoj se mozes obratiti u vezi toga i kojoj vjerujes (teta, ujak, baka itd)?
Pa sad kad vec kazes , imam tetu koja bi zapravo i mogla porazgovarati sa njima i to , mozda i upali..Puno hvala na savjetu..

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
La-Adventurer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 02:00   #5
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
da li ides u crkvu i da li zivis u nekom selu pokraj zagreba?
btw ovo me podsjetilo na south park:
Otkad su takve stvari sa roditeljima postale svakidasnjica , neidem u crkvu osim kad idemo sa nastavnicom na ispovjed , a to je jednom mjesecno.. Puno sam razmisljala je li Bog uopce postoji jer sam bila izbezumljena , nisam znala sto da radim , jednostavno gubim volje da uopce vise i idem na vjeronauk i molim se jer kao manja molila sam se svaki dan i redovito isla u crkvu , ali onda se sve to pocelo dogadati i pocela sam gubiti volje i snage za molitvom i sve ..Btw, zivim u Slavoniji..

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
La-Adventurer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 13:12   #6
mislio sam da si neki drugi korisnik foruma s novim nadimkom. uglavnom, zanemari moj komentar.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.