Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2007., 18:15   #1
Dokumentarac "Jesus Camp"

http://www.atheistnation.net/video.php?video=00118

Komentari?
Xerex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 18:43   #2
To sam gledo prije par mjeseci na Netu. Nisu normalni,klanjaju se Bushu kao bogu.Krscanski ekstremisti koji se spremaju na sveti rat .Ko nije pogledao toplo preporucam da to ucini.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 18:51   #3
Onda oni kod nas govore da ih se diskriminira i da "nemaju potporu" dovoljnu ili kao drugi.
Da, da - nije to samo Amerika.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 19:09   #4
Gledao sam

Skupinu fanatika koji u svojem kampu odgajaju malu djecu da budu buduca vojska crkve u bitci protiv islama.

ali isplati se vidjeti. Preporuka
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:26   #5
Zloupotrebljava se ime Božje. Da bi se to moglo znat potrebno je poznavat Krista.
__________________
Hardcore ševać
lucky-strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:06   #6
Ma film sam davno gledao, ne doduse u ovoj verziji, nego u clip-ovima po net-u.

Samo u Americi mogu napraviti ovakvo sranje poput ove skole. Ali samo u Americi i mogu snimiti ovako dobar film.

Amerika je i dalje demokratska. Dokaz tome je da je Bush cim je saznao da ga zloupotrebljavaju za ovakav projekat zatvorio skolu, a njene modratore uputio na hospitalizaciju.

Mogu misliti kako je bio shokiran scenom kada se mole "kartonskom Bushu" ispred americke zastave, zgrozen shvativsi da neko radi na njegovom "posvecivanju". Uopce me ne cudi da je tako reagirao.
forget-me-not is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:08   #7
Quote:
lucky-strike kaže: Pogledaj post
Zloupotrebljava se ime Božje. Da bi se to moglo znat potrebno je poznavat Krista.
Da bi se to moglo, treba prodat dušu vragu.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:42   #8
Quote:
Samo u Americi mogu napraviti ovakvo sranje poput ove skole. Ali samo u Americi i mogu snimiti ovako dobar film.
Slažem se. Samo im oružje fali kao Islamski teroristički kampovi za djecu.
igod is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 14:33   #9
Sta su samo meni ti klinci zakon?

doduse to s Bushinjom i uopce amerski tip bogosluzja (show) su mi malo smjesni al sve u svemu simpaticno

Manje bi mi smetalo da mi klinci stuju onog primatusa od kartona nego da se skoluju u ovim nasim cumezima gdje cujem od ekipe s djecom situacija je sve gora (sto se droge, oruzja itd tice po skolama)... zdrav razum dodje s godinama (bar nekima ) klinci slusaju sto im se kaze, a adolescenti su uvijek fanatcni oko neceg - pa makar oko nogometa i cura A u svemu tome (cak i kod odraslih, gdje nece kod djece) presudnu ulogu ima okolina i drustvo u kojem se krecemo.

Onda je bolje i da su ovako fanaticni nego da ih unisava cisto svjetovno okruzenje
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 01:51   #10
Ima jos jedan dokumentarac, zove se "friends of god" (Pelosina kcer ga je napravila) - pokazali su ga na HBO-u (ako ga tko ima), ali mislim da mozete naci clips na internetu. Isto tako izuzetan film!
Neome is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:00   #11
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Sta su samo meni ti klinci zakon?

doduse to s Bushinjom i uopce amerski tip bogosluzja (show) su mi malo smjesni al sve u svemu simpaticno

Manje bi mi smetalo da mi klinci stuju onog primatusa od kartona nego da se skoluju u ovim nasim cumezima gdje cujem od ekipe s djecom situacija je sve gora (sto se droge, oruzja itd tice po skolama)... zdrav razum dodje s godinama (bar nekima ) klinci slusaju sto im se kaze, a adolescenti su uvijek fanatcni oko neceg - pa makar oko nogometa i cura A u svemu tome (cak i kod odraslih, gdje nece kod djece) presudnu ulogu ima okolina i drustvo u kojem se krecemo.

Onda je bolje i da su ovako fanaticni nego da ih unisava cisto svjetovno okruzenje
Da se neki više brinu zbog droge i nasilja kod mladih, a ne da li su previše izloženi vjeri, bilo bi manje problema u USA
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.