Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2022., 15:57   #1261
Quote:
-skyfall- kaže: Pogledaj post
Da istina. Ali uzmi u obzir da nemaju svi kliker za STEM faxeve.
Postoje lakši i teži faxevi, pa kome pravo, kome krivo, al to je realitet.
znam kolegice, u pravu ste

čuo od jedne "ja bum upisala arheologiju", onda sam ju pitao a gdje to ona u HR misli kopat, pa se zamislila.

upisi nisu od danas do sutra, treba sjediti dan dva, razmisliti gdje se misli raditi sa studijem kasnije i ako se vidi da je to posao za burzu, uzeti još nešto uz pa da imaš kruh

evo kolegica završila talijanski i latinski i kaže da je završila samo talijanski bi bila kruha gladna jer talijana ima, ali latinista nema i to je spašava
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2022., 08:45   #1262
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
znam kolegice, u pravu ste

čuo od jedne "ja bum upisala arheologiju", onda sam ju pitao a gdje to ona u HR misli kopat, pa se zamislila.

upisi nisu od danas do sutra, treba sjediti dan dva, razmisliti gdje se misli raditi sa studijem kasnije i ako se vidi da je to posao za burzu, uzeti još nešto uz pa da imaš kruh

evo kolegica završila talijanski i latinski i kaže da je završila samo talijanski bi bila kruha gladna jer talijana ima, ali latinista nema i to je spašava
A kad ja na poslu kažem da dijete usmjeravam (s edukacijama, radionicama...), onda me napadaju da ju indoktriniram. A što da mi upiše npr. indiologiju na FF, mogu si nogu upucati odmah.
Naravno da ju neću tjerati na nešto što ju uopće ne zanima ili ima 0 afiniteta. Ali mislim da je bitno da mladi nađu neki kompromis u budućem zanimanju a ne samo "idemo srcem studirati latinski jer je to lijepo i zanima me". I onda na socijalnu pomoć
Isprike na offu.


Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2022., 15:04   #1263
Pozz ekipa, radimo Geografija - pub kviz.
Pa ako nekoga zanima caffe bar Cherry Tree - Mošćenička ul. 1, početak u 19:00 h 21.04.
ThunderZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2022., 15:05   #1264
to je svaki četvrtak ili?
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2022., 17:18   #1265
Quote:
ThunderZgb kaže: Pogledaj post
Pozz ekipa, radimo Geografija - pub kviz.

Pa ako nekoga zanima caffe bar Cherry Tree - Mošćenička ul. 1, početak u 19:00 h 21.04.
Jel to u sklopu kazališta Trešnja?
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2022., 08:10   #1266
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
to je svaki četvrtak ili?
Geografija je samo ovaj četvrtak, imamo razne teme, idemo po dva tri puta tjedno u sklopu gradskog kazališta trešnja.
ThunderZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2022., 08:21   #1267
Quote:
ThunderZgb kaže: Pogledaj post
Geografija je samo ovaj četvrtak, imamo razne teme, idemo po dva tri puta tjedno u sklopu gradskog kazališta trešnja.
Nikad još nisam bila na pub quizu, a voljela bih, pa pitam. Je li se to igra svako za sebe ili u timovima i koliko igrača ako da?
Modovi, sori na off-u.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2022., 11:20   #1268
Quote:
-skyfall- kaže: Pogledaj post
Nikad još nisam bila na pub quizu, a voljela bih, pa pitam. Je li se to igra svako za sebe ili u timovima i koliko igrača ako da?
Modovi, sori na off-u.
mi igramo u casper baru svaki ponedjeljak u 20h. ak hoćeš doći javi
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2022., 11:20   #1269
Quote:
ThunderZgb kaže: Pogledaj post
Geografija je samo ovaj četvrtak, imamo razne teme, idemo po dva tri puta tjedno u sklopu gradskog kazališta trešnja.
nemogu nikako ovaj tjedan. ali svakako planiram doći
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2022., 11:26   #1270
Quote:
-skyfall- kaže: Pogledaj post
Nikad još nisam bila na pub quizu, a voljela bih, pa pitam. Je li se to igra svako za sebe ili u timovima i koliko igrača ako da?
Modovi, sori na off-u.
Možeš ti igrati i solo (ili te ubacimo u neki tim) maksimalno 4 osobe, 3 runde pitanja. Sve kaj trebaš je prijaviti se na email (zbog prostora) i to ti je to, sve objasnimo na kvizu i ima svašta nešto od nagrada pa možda nešto i osvojiš.
ThunderZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2022., 11:27   #1271
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
nemogu nikako ovaj tjedan. ali svakako planiram doći
Baci pogled na stranicu pa tamo ima popis, iako će vjerojatno biti još par opći, ali to sve ažuriramo još.
ThunderZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2022., 13:18   #1272
Hvala ekipa. Probam nagovoriti frendicu, pa možda koji put navratimo u Trešnju i Caspera.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.