Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2011., 23:53   #1
Larin izbor (2011-2013) vol.2

evo tu raspravljajmo što će se događat u budućim epizodama. zasad možemo samo na netu pročitat do 9. epizode.

nela ima nekog ljubavnika
Lidiya is offline  
Old 08.09.2011., 18:50   #2
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
evo tu raspravljajmo što će se događat u budućim epizodama. zasad možemo samo na netu pročitat do 9. epizode.

nela ima nekog ljubavnika
to mi je bilo i za očekivat da si bude našla nekog sa strane, pogotovo sad kad je njezin muž odlučio uzeti stvari u svoje ruke...

stavili su i za narednih par epizoda sadržaj...
anđeo tame is offline  
Old 08.09.2011., 19:17   #3
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
to mi je bilo i za očekivat da si bude našla nekog sa strane, pogotovo sad kad je njezin muž odlučio uzeti stvari u svoje ruke...

stavili su i za narednih par epizoda sadržaj...
gdje?
Anavi=) is offline  
Old 08.09.2011., 20:07   #4
Quote:
Anavi=) kaže: Pogledaj post
gdje?
sapunice.net

konkretan link za Larin izbor:
http://www.sapunice.net/larin-izbor/epizode
anđeo tame is offline  
Old 08.09.2011., 20:59   #5
Evo sad ima do 13. Zanimljiva radnja procitajte.
__________________
Ako si uspijesan u necemu ili ce te kopirati ili ce ti zavidjeti ili ce te mrziti.Popila jednu prije puta, za hrabrost nek se nađe, pa umjesto u Antakiju u prvi jarak zađe.-Ko razumije shvatiće.
MuraTuba is offline  
Old 08.09.2011., 21:18   #6
Ima i na bosanskoj federalnoj ak se ne varam pod opisom likova puuunooo toga...praktički je cijela radnja opisana...i nije cici mici, bome će biti svega
Zgčanka is offline  
Old 08.09.2011., 21:37   #7
^Čitam sad ovdje opise likova, i stvarno, što će tu svega još biti.

Po pročitanome, nisam baš zadovoljna razvojem priče između Lare i Jakova.

Quote:
Jakov je potpuno slomljen, ali čeka ga još veća nevolja na putu. Jakov, nepravedno optužen, završava u afričkom zatvoru zbog švercanja narkotika. Kako bi pobjegao iz zatvora, prisiljen je lažirati vlastitu smrt i preuzeti tuđi identitet. Pokušavajući se vratiti u Hrvatsku, doživi brodolom i ostaje zatočen na pustom otoku s lijepom Leilom. U godinu dana zatočeništva na pustom otoku, između njih razvije se ljubav. Kad se konačno spase i vrate u Hrvatsku, Jakov doživi još veće iznenađenje. Njegova Lara u braku je s drugim, a saznaje da ima i sina. On i Lara su opet blizu, ali ih je sudbina još jednom razdvojila. Mora se boriti kako bi dokazao svoju ljubav Lari, a i kako bi se osvetio čovjeku koji je uništio njega i njegovu obitelj.
Ono, vidjet ćemo. Samo da nisu pola serije razdvojeni...
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 08.09.2011., 21:44   #8
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
^Čitam sad ovdje opise likova, i stvarno, što će tu svega još biti.

Po pročitanome, nisam baš zadovoljna razvojem priče između Lare i Jakova.



Ono, vidjet ćemo. Samo da nisu pola serije razdvojeni...
E da, na to sam mislila...pročitala sam i ostala
Zgčanka is offline  
Old 08.09.2011., 21:52   #9
Quote:
Zgčanka kaže: Pogledaj post
E da, na to sam mislila...pročitala sam i ostala
Ja sam ostala .

Njega mater uvjeri da ga Lara ne voli (kako, telefonom, a svi misle da je mrtav?), Lara se preuda...i sve to u godinu dana, jel? Pa nije godina tako puno...
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 08.09.2011., 22:02   #10
Piše da je zatočen na pustom otoku s Leilom godinu dana. Tko zna koliko je prije toga bio u zatvoru.
blenta is offline  
Old 08.09.2011., 22:38   #11
a larino dijete ce biti jasino ili od drugog muza?
anna_maria is offline  
Old 08.09.2011., 23:08   #12
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
a larino dijete ce biti jasino ili od drugog muza?
Ma Jakšino, 100% Al plače mi se smo kad pomislim na takav razvoj situacije
Zgčanka is offline  
Old 08.09.2011., 23:11   #13
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Piše da je zatočen na pustom otoku s Leilom godinu dana. Tko zna koliko je prije toga bio u zatvoru.
Ah, sad vidim. Da, onda tko zna koliko će godina proći.

Quote:
Zgčanka kaže: Pogledaj post
Ma Jakšino, 100% Al plače mi se smo kad pomislim na takav razvoj situacije
I meni. Mislim, ok, znam da mora doći do zapleta, ali nekako će mi to prebrzo...ako se ne varam, za kojih 4-5 epizoda.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 08.09.2011., 23:12   #14
Quote:
Nela je bivša miss Dalmacije
Of kors.

Od ovog Dinka su baš napravili opakog tipa. Zasad mi je krkan, ali koliko vidim jako opasan.

A i ne mogu vjerovati da ću Blanka ponovno prihvatiti Tončija. Jadan Juraga.

Znači, Tamara Garbajs će glumiti Alenovu ženu. Nekako sam očekivala nekog malo starijeg za tu ulogu.
blenta is offline  
Old 08.09.2011., 23:19   #15
Tko je Alen? Zaboravih.

Dinko je seljačina na n-tu. Ali je Juričić maestralan, lik mi je odbojan, nervira me, a i ježi me koliko je preopak.

Ovo za Blanku i Tončija...jedino me veseli što će poslati Nelu k vragu. Iako, tip je stvarno nula od muškarca, ne znam kakav slabić moraš biti da te žena uvjeri da se praviš da ti dijete ne postoji.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 08.09.2011., 23:21   #16
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ah, sad vidim. Da, onda tko zna koliko će godina proći.



I meni. Mislim, ok, znam da mora doći do zapleta, ali nekako će mi to prebrzo...ako se ne varam, za kojih 4-5 epizoda.
Čini mi se da Jakša ode na brod odmah poslije prve bračne noći, a to je onak ne idući ut, nego onaj tamo...bar mislim

Fkt prebrzo...al to onda možda znači da će i radnja općenito brzo teći, dinamika i tak to...pa se onda možda prije vrati

Alen je onaj Karmenin frajer...ona ljiga
Zgčanka is offline  
Old 08.09.2011., 23:25   #17
Quote:
Zgčanka kaže: Pogledaj post
Čini mi se da Jakša ode na brod odmah poslije prve bračne noći, a to je onak ne idući ut, nego onaj tamo...bar mislim

Fkt prebrzo...al to onda možda znači da će i radnja općenito brzo teći, dinamika i tak to...pa se onda možda prije vrati

Alen je onaj Karmenin frajer...ona ljiga
Istina, 20. će biti ta epizoda kad on odlazi.

Nadam se, ipak je to 160 epizoda, treba rastegnuti priču...

Mislim jednostavno da je ta priča na kopnu mogla malo duže potrajati.

Aha, Vulićev lik. Znam sad. Hvala!
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 08.09.2011., 23:30   #18
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Istina, 20. će biti ta epizoda kad on odlazi.

Nadam se, ipak je to 160 epizoda, treba rastegnuti priču...

Mislim jednostavno da je ta priča na kopnu mogla malo duže potrajati.

Aha, Vulićev lik. Znam sad. Hvala!
Vidi se da još moraju puno toga naučit...da njih dvoje ostave skupa malo duže, imali bi 10 puta veću gledanost nego kaj je sad, makar je i ova genijalna... Možda će kasnije kad se on vrati njih dvoje biti više
Zgčanka is offline  
Old 08.09.2011., 23:41   #19
ma snimili su 60 epizoda zasad,i to je radnja do 60-e epizode. mislim da će se jaša vratit do 50. maximalno
Lidiya is offline  
Old 08.09.2011., 23:45   #20
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
ma snimili su 60 epizoda zasad,i to je radnja do 60-e epizode. mislim da će se jaša vratit do 50. maximalno
A neee
Zgčanka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:00.