Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2006., 00:50   #81
Quote:
Hrvach kaže:
frendica radila izbjeljivanje kod zubara
kaže - najprije joj je napravio silikonske kalupe u koje stavlja pastu i to drži na zubima oko 1-2 prije spavanja
pasta je naravno neka koju kupiš kod njega tj. sve skupa oko 2000 kn
njoj radi ok ali to je proces koji se stalno ponavlja
otprilike svakih godinu do godinu i pol jer ona puši i kaže da kod nje ima jako utjecaja
Ovo je bilo prije dobrih godinu dana, a i više na tv-u. Ne sjećam se di točno. I pričali su o tom silikonskom kalupu što se stavlja preko noći ili prije spavanja. I spominjali su cifru cca 2000kn.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 11:47   #82
izbjeljivanje zuba

Bright smile metoda izbjeljivanje, da li je neko radio??? Kakva su iskustva i posljedice???
Limponponka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 16:23   #83
Izbjeljivanje zuba

Znade li netko kako najlakše i najbrže izbjeliti zube bez brušenja
samoborracer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 11:23   #84
Traži zubara da ti preko zuba stavi bijelu plombu.
Lil Orange is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 12:26   #85
Quote:
Lil Orange kaže: Pogledaj post
Traži zubara da ti preko zuba stavi bijelu plombu.
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 12:30   #86
pa ne treba zube brusiti da bi ih se izbijelilo.
postoji laserska metoda izbjeljivanja kojom se već jednim tretmanom zubi izbjele gotovo u potpunosti (ali kažu da je štetnija za zube) i još ona klasična metoda postepenog izbjeljivanja koja je navodno manje agresivna.
mislim da ni u jednom slučaju nije potrebno brusiti zube, eventualno isčistiti kamenac ako ga imaš, al to moraš i ovako i onako radi zdravlja zubi.
nakon izbjeljivanja se mijenjaju i plombe i obično se stavljaju bijele, no samo stavljanje bijele plombe na zub ne riješava ništa i to nje metoda izbjeljivanja.
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 12:31   #87
nazalost nisam to jos radila no vidjela sam kako izgleda nakon - brusenje/ciscenje pijeskom... no pricala sam davno s jednim zubarom koji mi je nesto natuknuo o tim metodama koje ameri koriste a zove se ''10000 dollars smile'' -svi kad si naprave imaju iste zube, savrsene, bljestave... ne znam tko to radi u rh nazalost niti gdje pa ako netko cuje...
MEM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 14:09   #88
i mene zanima, nosim aparatić već dvi godine, kad ga skinem morat ću sve to a nisam nikad radila, jel samo dođem kod zubarice i naručim se za čiščenje kamenca? al jel to išta izbjeli?

čula sam kako sva ta izbjeljivanja štete zubima pa zato nisam nikad...
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 15:55   #89
Quote:
naomi kaže: Pogledaj post
i mene zanima, nosim aparatić već dvi godine, kad ga skinem morat ću sve to a nisam nikad radila, jel samo dođem kod zubarice i naručim se za čiščenje kamenca? al jel to išta izbjeli?

čula sam kako sva ta izbjeljivanja štete zubima pa zato nisam nikad...
Ako imaš zdravstveno skidanje kamenca je besplatno, i da samo se naručiš. A koliko to izbjeli, sad, skine po dnu onaj nakupljni kamenac, i zubi su ljepši...
Ali ovisno o tome kakve su boje zubi i u kakvom stanju zubar će ti predložiti izbjeljivanje.
Ako su zdravi onda je to lakše i ide s nekom smjesom/tekućinom izvana, a ako su punjeni, popravljani ili liječeni onda ide iznutra. Kod mene je bio ovaj drugi slučaj i bila sam oduševljena. Doslovno osjetiš kako bijele!

Ja bih to savjetovala svakomu tko ima takvih problema.
(Kod mene je jedan zub bio doslovno siv od liječenja)
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 16:56   #90
Quote:
naomi kaže: Pogledaj post
i mene zanima, nosim aparatić već dvi godine, kad ga skinem morat ću sve to a nisam nikad radila, jel samo dođem kod zubarice i naručim se za čiščenje kamenca? al jel to išta izbjeli?

čula sam kako sva ta izbjeljivanja štete zubima pa zato nisam nikad...
nisam ni ja čistila nikad kamenac ni izbjeljivala zube. no nakon što skinem aparatić ću napraviti i jedno i drugo. čišćenje kamenca ne izbjeli zube, samo ih učini ljepšima i učinak izbjeljivanja bude još bolji. pretjerano izbjeljivanje je naravno štetno, ali ako to napraviš jednom, dva, pa eto i tri puta u životu ne bi trebala imati problema, naravno pod uvjetom da između pojedinačnih izbjeljivanja bude razmak od preko nekoliko godina. uglavnom, dobro se raspitaj koji su sve načini izbjeljivanja dostupni kod stomatologa u tvom gradu i onda vidi i odluči.
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 18:12   #91
meni kad je izbjeljivala zube-samo ih je premazala nekom tekucinom s kisticem...
pobijele nijansu,dvije...
sta je stavljala,nemam pojma
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 21:54   #92
Stomatologija je definitivno napredovala..
Ja sam za jednu prigodu,
otišla izbijeliti zube i to kod jednog priznatog stomatologa..
Dobro je pitati za preporuke..
Ne znam kako se zove postupak kojim je to radio..
Sličilo je na brušenje, ali opet nije bilo..
I na kraju ih je premazao..
Ma divota..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:28   #93
ja sam koristila crest whitestrips i svima preporučujem...zubi su bijelji za nekoliko nijansi
nikit@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 03:09   #94
Quote:
nikit@ kaže: Pogledaj post
ja sam koristila crest whitestrips i svima preporučujem...zubi su bijelji za nekoliko nijansi
sta je to i di si to nabavila?
eeennniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 11:44   #95
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Stomatologija je definitivno napredovala..
Ja sam za jednu prigodu,
otišla izbijeliti zube i to kod jednog priznatog stomatologa..
Dobro je pitati za preporuke..
Ne znam kako se zove postupak kojim je to radio..
Sličilo je na brušenje, ali opet nije bilo..
I na kraju ih je premazao..
Ma divota..
perlice, kod koga si išla???
znam da si u zd, pa pomagaj..
može i na pm
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 14:11   #96
Quote:
eeennniii kaže: Pogledaj post
sta je to i di si to nabavila?
http://www.whitestrips.com/en_US/whi...ices/index.jsp
ja sam uzela premium plus
nabavila preko ebay-a
nikit@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 16:26   #97
cure hvala na odgovorima!
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 18:38   #98
Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
pa ne treba zube brusiti da bi ih se izbijelilo.
postoji laserska metoda izbjeljivanja kojom se već jednim tretmanom zubi izbjele gotovo u potpunosti (ali kažu da je štetnija za zube) i još ona klasična metoda postepenog izbjeljivanja koja je navodno manje agresivna.
mislim da ni u jednom slučaju nije potrebno brusiti zube, eventualno isčistiti kamenac ako ga imaš, al to moraš i ovako i onako radi zdravlja zubi.
nakon izbjeljivanja se mijenjaju i plombe i obično se stavljaju bijele, no samo stavljanje bijele plombe na zub ne riješava ništa i to nje metoda izbjeljivanja.
Kako ne? Meni je zubar to radio i super je ispalo.....čak i kad sam došla kod njega nakon godinu dana nije uopće skužio da mi je to radio kako je dobro bilo i iznenadio se.
Lil Orange is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 20:38   #99
anuthing but angel, poslala sam ti pm..

Cure, samo nemojte ići na socijalu ..
Ja sam jednom otišla i toliko je bilo brutalno brušenje da su mi zubi bili osjetljivi na sve što sam stavila u usta..
Baš su me boljeli..

Ukoliko vam je izvađena pulpa (unutrašnjost zuba) i on je sam od sebe potamnio i požutio, onda ovo obično izbjeljivanje neće pomoći..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 21:21   #100
Quote:
Lil Orange kaže: Pogledaj post
Kako ne? Meni je zubar to radio i super je ispalo.....čak i kad sam došla kod njega nakon godinu dana nije uopće skužio da mi je to radio kako je dobro bilo i iznenadio se.
sorry, ali ja osobno nikad nisam čula za takav postupak, a stalno sam kod zubara i stvarno vodim računa o svojim zubima. možda je to stvarno nešto što postoji, a ja za to ne znam, ali ja nikad, ali baš nikad preko zdravog zuba ne bi ljepila bijelu plombu kako bi ga izbjelila! to mi nikad ne bi palo napamet..
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.