Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2008., 19:16   #41
sjedim samo u krilu svoga dečka....a meni je i namjera da mu se digne - a kad to postignem još ga više dražim.
gđica smokvica is offline  
Old 16.10.2008., 19:55   #42
Quote:
gđica smokvica kaže: Pogledaj post
sjedim samo u krilu svoga dečka....a meni je i namjera da mu se digne - a kad to postignem još ga više dražim.
I što kad se probudiš?
__________________
Bosanka sam i bosansko dijete! Bosanka sam od glave do pete!
E moj kume, da mi vidiš koku ... Tri bi dana ležao u šoku!
La Bosanka is offline  
Old 16.10.2008., 20:13   #43
ako mi je to dečko - popušim mu!
Ždrebica is offline  
Old 16.10.2008., 20:21   #44
Quote:
Ždrebica kaže: Pogledaj post
ako mi je to dečko - popušim mu!
ha ha vidi ti ove ždrebice
kuroishijin is offline  
Old 16.10.2008., 20:52   #45
vrištim i trčim uokolo glavom bez obzira jer nemam pojma kaj je to tvrdo u njegovim hlačama.
ja se konja bojimmmmmmmmmmmm.
p.s. kaj nisi mogao malo ljepše formulirati ovo pitanje,nego ovako sirovo?
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Old 16.10.2008., 21:08   #46
Ne bi mi bilo ljigavo ili odvratno ako mu se digne, pod uvjetom da ni frajer nije ljigav ili neki kojeg sam upoznala prije 10 minuta.

Ali zapravo nisam baš kompetentna za ovu temu jer ne sjedim prijateljima u krilu.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
Hellene is offline  
Old 16.10.2008., 22:11   #47
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Joooaaj, molim te, kakva je to pička koja sjeda na musko medjunozje prijateljski ??? , mozda "prijateljica noci"?
Očito vas nikad nije bilo više od 5 u autu......
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Old 17.10.2008., 00:33   #48
MA joj svašta...ak se znamo i digne mu se onda je ok ak je random tip i digne mu se onda je bljak, yadda yadda...pa svašta kao da se to može sam tak kontrolirat, jel vi uopće znate šta je kurac, jel vi uopće znate što kurac kaže kad se digne a vi ništa? "Pa dobro koji kurac si mi sjedala u krilo ili mi se trljala guzom ako neće biti akcije? Probudila si me radi ovog sranja? Get da fuck outta here!"
Wolverine is offline  
Old 17.10.2008., 00:54   #49
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Bez veze je ispalo, bili smo na moru i igrali smo karte, ona mi je sjela u krilo i izazvala lavinu koju nisam mogao zaustavit...
Kaj si i torpedo ispalio?
Hollow Point is offline  
Old 17.10.2008., 01:26   #50
Ako mi je lik ok onda bi se osjećala ponosno
Nanidia is offline  
Old 17.10.2008., 01:31   #51
cure,a jeste konzervativne....npr; nikad frendu nisam sjela u krilo.....hebote pa danas su takva vemena (ajde uglavnom dok su pijani,al opet) da frendovi zabrijavaju međusobno,neki cak idu do kraja ako su oboje ocajni u tom trenutku-drugi dan koda nista nije bilo,a ne da mu prijateljica nebi sjela u krilo,zamisli bludnosti,,,koda bi to odma neke trebalo znaciti,ako da takav/va nije sposoban/na za muško-žensko prijateljstvo
lik_vž is offline  
Old 17.10.2008., 01:58   #52
Hm...skinem se i posexam se...

Naime...ako se nemam namjeru posexat...ne približavam se ničijem kurcu ni gaćama toliko blizu da ga mogu osjetit...Bez iznimki. Uvik bilo i uvik će bit.

Ali ako VIDIM da mu se diga...nasmijem se u sebi i ignoriram.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 17.10.2008., 02:09   #53
sjedam u krilo ili dobrom frendu kad je situacija takva da nemam gdje drugdje a stvarno me bole noge, ili nekom koga zelim "poblize upoznati".
a ne druzim se s manijacima
ergo, ako sam ti vec u krilu, erekcija ce me samo razveseliti
Ariane is offline  
Old 17.10.2008., 03:59   #54
Quote:
Tomislav H kaže: Pogledaj post
Znači situacija, ples, disko ili ne mora biti disko, neka druga situacija. Ili cura sjedi u krilu. I dečko se napali da mu se digne. Ali ne ono malo da mu se digne, nego totalka.
Cure kaj si vi mislite onda? A recimo da vam je dečko simpatičan, nije neka ljiga.

- izgubite interes jer vidite da ga lako možete napalit, ak mu se tak lako diže, tak lako će i svršit...

- to vam je odlično i vi se napalite

- neugodno vam je i želite se maknut

- nemate neki poseban dojam, ni plus ni minus
prvo, ne sjedam po nicijim krilima ako nisu od nekog koga ocu..nema sansa.inace totalka dignuta kita na nekom za koga nemam sexualni interes pa da je najveci ljepotan,mi je turn off...inace ako je na nekome koga zelim si,uf...pa ostavljamo odma klub!
AFRODITA69 is offline  
Old 17.10.2008., 05:24   #55
ne znam, ali mogu reći da sam dosta puta doživio da mi neka ženska sjedi u krilu, i nikad mi se kurac nije digo. pa čak ni u vrijeme puberteta

bit će da su bili gabori
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 17.10.2008., 06:39   #56
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
ne znam, ali mogu reći da sam dosta puta doživio da mi neka ženska sjedi u krilu, i nikad mi se kurac nije digo. pa čak ni u vrijeme puberteta

bit će da su bili gabori


bit ce da imas gadnih problema

ot: pa sad da cu sjediti nekome u krilu, sumnjam... ali ako sjednem to mora biti osoba koja mi se svida a ne neki tamo lijevi.. sjedila sam i frendu u krilu al imala sam izbor nakon cijele noci lupanja u 12cm peta stajat sljedecih pol sata ili se sjest njemu, sjela sam se i cerekeli smo se do doma nas jedno sest, i malo mu se digao i sto sad, bio je pijan a ja sam se smijala
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Old 17.10.2008., 08:25   #57
Quote:
lik_vž kaže: Pogledaj post
cure,a jeste konzervativne....npr; nikad frendu nisam sjela u krilo.....hebote pa danas su takva vemena (ajde uglavnom dok su pijani,al opet) da frendovi zabrijavaju međusobno,neki cak idu do kraja ako su oboje ocajni u tom trenutku-drugi dan koda nista nije bilo,a ne da mu prijateljica nebi sjela u krilo,zamisli bludnosti,,,koda bi to odma neke trebalo znaciti,ako da takav/va nije sposoban/na za muško-žensko prijateljstvo
Niti sjedam frendu u krilo niti se seksam s njim. Za to imam dečka, tyvm. Call me conservative if you want.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
Hellene is offline  
Old 17.10.2008., 08:40   #58
Quote:
Tomislav H kaže: Pogledaj post
Znači situacija, ples, disko ili ne mora biti disko, neka druga situacija. Ili cura sjedi u krilu. I dečko se napali da mu se digne. Ali ne ono malo da mu se digne, nego totalka.
Cure kaj si vi mislite onda? A recimo da vam je dečko simpatičan, nije neka ljiga.
Meni je zena tek nakon 5-6 godina priznala da je u vrijeme dok jos nismo hodali vec se vidjali i izlazili skupa primjetila da mi se cesto digne, al ni dan danas nece da prizna da se zbog toga zatreskala u mene...vec ju privuklo "nesto drugo"
bingooo is offline  
Old 17.10.2008., 09:28   #59
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post

zna se kome se sjedi u krilu i što to znači...

Ne mora biti...

Ja sam relativno cesto znala sjedati deckima u krilo kad bi nas bilo vise od u autu...

A sto rece Septembar... ovisno i o vlasniku i o situaciji...
Moze biti i i bljak i odbojno... da ne kazem - izrazito iritantno.
LaTiTeA is offline  
Old 17.10.2008., 10:30   #60
Quote:
Ždrebica kaže: Pogledaj post
ako mi je to dečko - popušim mu!


hehe nisi jedina
lolyta20 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger