Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2014., 20:41   #1141
Probo sam i ja, neide zato sto su makli datoteke, valjda su "ostarile", najbolje bi bilo na tim forumima pitat, jel neko ima, pa da ti posalje. To ti je moja preporuka
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 21:52   #1142
Okej hvala! Ako netko u međuvremenu nađe neka samo javi :P
antoniovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 10:16   #1143
Instalirao sam patch 6.0 pesedit sa torrenta,gigabajt jedva,5 minuta skidanja,bio je samo neki installer u datoteci i dvije ostale stavke,upro sam instaler i to zacas normalno instalirao i usao u pesedit i upro na patch 2013,pored je bilo jos kitserver,settings i jos nesto.
Tu sam usao,i sve je u redu,imaju sve vaznije lige,novi igraci,dresovi,kopacke,pa sam poceo master ligu sa Dortmundom,odigrao malo i sacuvao.
Kasnije sam htio opet poceti,ali ni jedan pes2013.exe file mi nije reagirao na klik.Svagdje sam ulazio,nista nije htjelo.
Onda sam negdje vidio da treba izbrisati kitserver,to sam uradio,ali sada je pes obican,nema ni dresova,ni grbova,ni kopacki...nista nema.
Sta trebam uraditi da vratim na normalu?
Cautinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2019., 16:49   #1144
Meni je na ovom Pesu najgore kod pucanja, pa odgurnuti loptu prije šuta, ma nema šanse, moram 50 puta pretiskati R2 da bi je odgurnuo, igram
pes 2010/2011 i šesticu, na svakom je to normalno napravljeno, znači ako pucam sa nekih 20 m želim malo odgurnuti loptu od sebe da bolje i jače puca, a u ovome pesu 2012 kao da je lopta zaljepljena za noge -.-

Moram 20 puta pretisnuti da je odgurne i onda je zna odgurnuti previše nekih 5 m ..
evo sad igram 2010/2011 i bez problema odgurnem loptu koliko želim, nisam ni u jednom pesu ovo doživio nego u ovome, mislim da ću ga
maknuti, i probati 2013, ne mogu ove najnovije zbog konfe.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:35.