Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2012., 23:44   #241
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Mene ponekad fascinira kojom brzinom od početnog sviđanja dođe do, vrlo konačnog osjećaja, nesviđanja.
I koji su sve razlozi da to takvog osjećaja dođe.
Hm...ako se uopće radi o početnom sviđanju. Može se raditi i o indiferentnosti, recimo to tako. Uopće ne znaš sviđa li ti se ili ne jer se uopće ne poznate, ali se na prvu čini okej pa odlučiš otići na dejt i upoznati tu osobu. Dejt može proći super i rezultirati novim dejtom, a može ispasti katastrofa. Ili naprosto ne bude nikakvog klika ni želje za daljnjim druženjem jer druga strana nije pobudila dovoljan interes za daljnjim upoznavanjem iako je dejt mogao proći sasvim ugodno. Mogućnosti su razne. Slušaš sebe, pratiš svoje reakcije.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 23:54   #242
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Hm...ako se uopće radi o početnom sviđanju. ...
Sorry, ispravio sam (prekasno ) početno sviđanje u ugodno društvo.

No bolje mi je da (opet) ne krenem o tome imam cijelu temu koja je tome posvećena.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 00:06   #243
pročitah uvodni,malo proletjeh kroz temu i stvar je skroz jednostavna
uvoničar je tradicionalnog svjetonadzora i traži kućanicu a super solo snaše iznad 30e imaju manje-više sve i znaju što žele

a čisto sumnjam da je i jednoj san biti kućanica

Zadnje uređivanje ilusiones : 23.04.2012. at 01:11.
ilusiones is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 00:26   #244
ima ona knjiga He is just not into you.
uglavnom, nije problem u zacahurenosti, vec im se jednostavno ne svidjas.
manzzini is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 08:28   #245
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Želiš usporedbu kuhanja i čišćenja odvoda? Može. Oboje je goli kurac. Onaj tko nađe svoju ili moju najveću vrijednost i u jednom od toga je netko tko me nikadnikad neće zanimati niti će moći živjeti sa mnom. Niti ja s njim

Ne zato jer će mi morati kuhati. Jer neće.
Ne zato jer će mi morati čistiti odvode. Jer neće.
Kad sam ja rekao da je kuhanje i čišćenje najveća vrijednost neke osobe?

Boldano. Znači, ti bi bila s nekim tko ladi jaja bez da sudjeluje u kućanstvu na bilo koji način?

Quote:
darkić kaže: Pogledaj post

Svi ti poslovi su nešto što se ponekad mora, al kako, tko i gdje može biti jedino stvar dogovora koji je rezultat toga da ono što se obaviti mora obavlja onaj koji to u tom trenu najlakše može obaviti. Zato da preostalo vrijeme iskoristimo za nešto što stvarno vrijedi.
Ovdje se slažem sa svime što si napisala i to je u biti ono na što sam ciljao. Sve je stvar dogovora, samo što su neke stvari lakše za obaviti muškarcima, a neke ženama. Ipak, svatko bi trebao znati što više.
__________________
Nemojte da se čudite što često ćutim, jer niko od Vas ne zna sa kakvom se budalom ja u sebi borim, ne dozvoljavajući joj da izađe van.
dmarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 08:33   #246
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post


Ali jednako tako zelim znati da ce dragi uskociti ukoliko imam previse posla i negdje zapne u hodu.
znaci zelim prvenstveno oslonac da znam da ce biti uz mene kada mi je tesko i ako negdje zapne.
Precisely! A vrijedi i suprotno.
__________________
Nemojte da se čudite što često ćutim, jer niko od Vas ne zna sa kakvom se budalom ja u sebi borim, ne dozvoljavajući joj da izađe van.
dmarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 08:34   #247
Quote:
dmarijan kaže: Pogledaj post
samo što su neke stvari lakše za obaviti muškarcima, a neke ženama. Ipak, svatko bi trebao znati što više.
Ne znam kako osobu imanje penisa predodređuje za čišćenje sifona jer joj je to lakše? Kakve su to čudne tehnike čišćenja sifona?

(usput, sve ovo je offtopic)
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 08:35   #248
Quote:
Prdimahovina kaže: Pogledaj post
Tako su razmišljali,živjeli i voljeli se Sejo i Seada.
Ali avaj.
Njegovi navijali za Želju a njeni za Sarajevo
A dijete im se trebalo zvati Meša
__________________
Nemojte da se čudite što često ćutim, jer niko od Vas ne zna sa kakvom se budalom ja u sebi borim, ne dozvoljavajući joj da izađe van.
dmarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 08:37   #249
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
Ne znam kako osobu imanje penisa predodređuje za čišćenje sifona jer joj je to lakše? Kakve su to čudne tehnike čišćenja sifona?

(usput, sve ovo je offtopic)
A odvijanje krvnički zavijenog ventila ili tako nešto?

Ovime završavam sa offtopicom.
__________________
Nemojte da se čudite što često ćutim, jer niko od Vas ne zna sa kakvom se budalom ja u sebi borim, ne dozvoljavajući joj da izađe van.
dmarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 10:10   #250
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
I sad je to prošlo i idem si ja nać neku solo curu (+30) i odjednom.. nejasnoća ko pljeve. Postavljam ovaj topik jer.. eto mic po mic upoznajem cure koje su solo u 30-ima. Ali clean singles. Znači nemaju (bivšeg) muža, nemaju djece, nemaju dečka, ničega. Toliko čiste da profuraš s njima i eto.. možda se ljubav rodi

Jel se meni čini ili ne, ali
Nije to neki problem.

Nađeš si neku od 25


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 10:14   #251
Quote:
manzzini kaže: Pogledaj post
ima ona knjiga He is just not into you.
uglavnom, nije problem u zacahurenosti, vec im se jednostavno ne svidjas.
I hear that.

Baš sam jučer na jednom izlasku (finalno) otkrio da mi preveliki angažman u poslu predstavlja probleme svakakve vrste.

Čini me osornim, disfokusiranim na ono što volim, na cure, na ljubav, na ono što ja želim i što one žele.. i sve. Učinio me.. neatraktivnim, zatvorenim, preopreznim, premorenim, napetim, pomalo zapuštenim i švrčkavim.

Jedva sam držao kapke otvorenima i toliko sam bio umoran da mi se samo išlo doma, a preko puta stola sam imao super ugodno društvo.

Nije prvi put da sam izašao tak sašiven van.. ali zadnji je sigurno.
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 13:27   #252
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
I hear that.

Baš sam jučer na jednom izlasku (finalno) otkrio da mi preveliki angažman u poslu predstavlja probleme svakakve vrste.

Čini me osornim, disfokusiranim na ono što volim, na cure, na ljubav, na ono što ja želim i što one žele.. i sve. Učinio me.. neatraktivnim, zatvorenim, preopreznim, premorenim, napetim, pomalo zapuštenim i švrčkavim.

Jedva sam držao kapke otvorenima i toliko sam bio umoran da mi se samo išlo doma, a preko puta stola sam imao super ugodno društvo.

Nije prvi put da sam izašao tak sašiven van.. ali zadnji je sigurno.
Švrčkav, kaj bi to bilo

Jbg život troši supstanciju. Ne kužim tajnu ekipe koja se uspije povezati sa npr. 50?
manzzini is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 13:58   #253
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Baš sam jučer na jednom izlasku (finalno) otkrio da mi preveliki angažman u poslu predstavlja probleme svakakve vrste.

Čini me osornim, disfokusiranim na ono što volim, na cure, na ljubav, na ono što ja želim i što one žele.. i sve. Učinio me.. neatraktivnim, zatvorenim, preopreznim, premorenim, napetim, pomalo zapuštenim i švrčkavim.

Jedva sam držao kapke otvorenima i toliko sam bio umoran da mi se samo išlo doma, a preko puta stola sam imao super ugodno društvo.
Možda ti je ključ upravo u ovome što si sada napisao. Nekako ne vjerujem da je stvar baš u SVIM ženama koje su prešle 30-u, vjerojatnije je ipak stvar u tebi. Možda ih više ne osvajaš sa takvom lakoćom, možda ti se od silnog umora i fokusa na posao niti ne da previše ulaziti njima pod kožu, pokušavati ih zaista razumjeti, moguće je da se nisi ni sam u stanju potpuno otvoriti, a to se osjeća.

Ne vjerujem da će ti ikad više biti isto kao sa 20, nikome od nas nije, istina je da negdje iza 30-e sve postane nešto teže i kompliciranije, ali ipak ti možda samo treba malo vremena da se opustiš i ponovno uhodaš u flertanje, zavođenje, šarmiranje i što god treba. A prije svega, odmakneš od posla.
Pennelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 15:15   #254
Quote:
manzzini kaže: Pogledaj post
Švrčkav, kaj bi to bilo

Jbg život troši supstanciju. Ne kužim tajnu ekipe koja se uspije povezati sa npr. 50?
Švrčkav je ono.. bi (te), nebi. Nedirektan. Distanciran. Hirovit. I kinda lost.

A za ovo slažem se.. morat ću odjebat dobar dio poslova nek gospodarstvo RH još više nahebe haha..

Za supstance no koment though

Quote:
Penelopa 33 kaže: Pogledaj post
Možda ti je ključ upravo u ovome što si sada napisao. Nekako ne vjerujem da je stvar baš u SVIM ženama koje su prešle 30-u, vjerojatnije je ipak stvar u tebi.
Okej, ali kaj je s ostalim udvaračima? Možda ja ne valjam, ali ima ih još. Znaš, na to isto valja računat. Da nije ovo samo tema o meni. Postoji razlog zašto su SS+30.

No, inače.. meni su target mazne cure, šutljive, nježne, osjećajne, osjetljive.. skrivene ispod lista. I takvima odlično ležim. Jako sam dobroćudan i oču takvu curu. Teške su za nać, a dašti i za osvojit. Kao da loviš srnu po šumi. Sve čuje, sve osjeti, na svaki mig digne uho.

Ne volim bitch type, autoritativne žene i idealiste. I enivej, premda tu postoje tvrdnje da su samostalne žene "led i sol", bome tu su se mnogi prevarili.


Quote:
Možda ih više ne osvajaš sa takvom lakoćom, možda ti se od silnog umora i fokusa na posao niti ne da previše ulaziti njima pod kožu, pokušavati ih zaista razumjeti, moguće je da se nisi ni sam u stanju potpuno otvoriti, a to se osjeća.
Ma 100%! Ne vide da mi je stalno, ne mogu me ocjeniti, a napetost mi neda da budem kaj jesam. Ko mrtvac hebate. K tome još, tak disfokusiran ne mogu ni ja njih ocjeniti.

To definitivno. Haha sad sam i ja na terapiji

Quote:
Ne vjerujem da će ti ikad više biti isto kao sa 20, nikome od nas nije, istina je da negdje iza 30-e sve postane nešto teže i kompliciranije, ali ipak ti možda samo treba malo vremena da se opustiš i ponovno uhodaš u flertanje, zavođenje, šarmiranje i što god treba. A prije svega, odmakneš od posla.
Daa... sad sam si rekao ovaj tjedan skinut barem pola jobova s leđa. I još ću ić na košarku za kaj nisam imao vremena uopće. I moram i pušit prestat to me ubijalo skup s poslom.

I.. možda stignem naučit skuhat i koji kelj lol

A iskreno kompliciranije? Hm, jučer tijekom dana sam došao do spoznaje da je ustvari.. daleko jednostavnije. I baš zato kaj smo +30 bi.. i trebalo biti.
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO

Zadnje uređivanje Psih : 23.04.2012. at 15:33.
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 15:39   #255
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Okej, ali kaj je s ostalim udvaračima? Možda ja ne valjam, ali ima ih još. Znaš, na to isto valja računat. Da nije ovo samo tema o meni. Postoji razlog zašto su SS+30.
Ne znam kaj je sa ostalim udvaračima, ali znam da ima jako puno žena iznad 30 koje se žale da je danas nemoguće naći nekog normalnog. Stvar je često i u sve rjeđem upoznavanju novih ljudi kad se prijeđu određene godine, tako da je u već ograničenom krugu dosta teško, no onda tu nije nitko kriv, ispada da smo svi u istom sosu.

Quote:
No, inače.. meni su target mazne cure, šutljive, nježne, osjećajne, osjetljive.. skrivene ispod lista. I takvima odlično ležim. Jako sam dobroćudan i oču takvu curu. Teške su za nać, a dašti i za osvojit. Kao da loviš srnu po šumi. Sve čuje, sve osjeti, na svaki mig digne uho. ...
Quote:
Ne vide da mi je stalno, ne mogu me ocjeniti, a napetost mi neda da budem kaj jesam. Ko mrtvac hebate. K tome još, tak disfokusiran ne mogu ni ja njih ocjeniti.
Eh da, ovakve emotivke je malo teže osvojiti, jer se boje biti povrijeđene, jer će takva sigurno osjetiti tvoju distanciranost i hladnoću, neće te moći procijeniti niti znati što može očekivati od tebe. Prema tome, opusti se, otvori i obnovi svoj šarm prije nego što naiđeš na plahu srnicu.
Pennelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 16:41   #256
Quote:
dmarijan kaže: Pogledaj post
A dijete im se trebalo zvati Meša

Njegovi su htjeli da sin bude Meša ,a njeni da se zove Safet

Ponovi gradivo (iako je spektakularno znati da neko zna o čem se radi )
Prdimahovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 17:08   #257
Quote:
Prdimahovina kaže: Pogledaj post
Njegovi su htjeli da sin bude Meša ,a njeni da se zove Safet

Ponovi gradivo (iako je spektakularno znati da neko zna o čem se radi )
Čini se da Psih misli da zna i sada će se zamaskirati i početi šuljati.
P Sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 17:31   #258
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Baš sam jučer na jednom izlasku (finalno) otkrio da mi preveliki angažman u poslu predstavlja probleme svakakve vrste.

Čini me osornim, disfokusiranim na ono što volim, na cure, na ljubav, na ono što ja želim i što one žele.. i sve. Učinio me.. neatraktivnim, zatvorenim, preopreznim, premorenim, napetim, pomalo zapuštenim i švrčkavim.

Jedva sam držao kapke otvorenima i toliko sam bio umoran da mi se samo išlo doma, a preko puta stola sam imao super ugodno društvo.

Nije prvi put da sam izašao tak sašiven van.. ali zadnji je sigurno.
Stvarno sam se trudila da ne priupitam, ali evo ne ide mi ... daj reci ti nama, što ti zapravo želiš? Što zapravo želi jedan muškarac od 30+ koji ima životnog iskustva, kako na ljubavnom tako i na privatnom, intimnom planu. Koji zna što želi od života i siguran je sebe. Kako to da si ti sam i ima li uopće mjesta za ženu u tvom životu?
__________________
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti!
Freyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 18:14   #259
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nemam pojma tko je Prdimahovina
Prdimahovina je...attention whore
Prdimahovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 19:50   #260
Quote:
Prdimahovina kaže: Pogledaj post
Njegovi su htjeli da sin bude Meša ,a njeni da se zove Safet

Ponovi gradivo (iako je spektakularno znati da neko zna o čem se radi )
S razlogom sam napisao Meša, a Safeta izostavio

Prezirem klub koji zastupaju njeni, tako da ga ne spominjen u bilo kakvom kontekstu, pa bio to i veliki Pape

http://www.youtube.com/watch?v=B7BgfptB-7I
__________________
Nemojte da se čudite što često ćutim, jer niko od Vas ne zna sa kakvom se budalom ja u sebi borim, ne dozvoljavajući joj da izađe van.
dmarijan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.