Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2013., 13:03   #1021
Quote:
SOHO_ kaže: Pogledaj post
Neće biti; ukucaj u nekoliko besplatnih natalnih karata njegove podatke i ispada da je Rak.
Ne treba se slijepo držati toga što piše po novinama (kad počinje koji znak) nego mi se čini da tu ulogu igra i godina rođenja.
ne samo godina rođenja nego točne koordinate mjesta rođenja i točan sat i minute rođenja (stupnjevi se mijenjaju svake 4 minute). I točno se zna kada je prelazak iz znaka u znak. No, i to je sve relativno bitno jer jako puno toga ovisi i o ostalim olanetaama i kućama. Iako je netko stavio nekoliko stranica prije u kojim znakovima su planete, recimo da po "osnovnim" planetama prevladava Rak, Sunce Mjesec i Venera su u raku, koliko se sjećam
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:07   #1022
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
na ovaj citat, to je sigurno rekao, da.

Ja se kidam.
Još je i jako samouvjeren.
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:19   #1023
http://www.24sata.hr/show/boran-aga-...bitelji-298837

Boran-aga: Žena bi trebala biti kod kuće i posvetiti se obitelji

Zadnje uređivanje Bhea : 25.01.2013. at 15:56. Reason: naslov - link NIJE zamena za tekst, naslov je neophodan, poželjno je napisati i komentar
 
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:25   #1024
ispada ovdje ko da je neki zatucan lik
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:27   #1025
Jao kuku meni šta su sve nadrobili...išamarao kostimografkinju, potukao se sa pomoćnikom na setu radi čega mu je ruka u seriji omotana- to je svakako inspiriralo redatelja i scenariste da upucaju Boran agu preko nekoliko puta

Još je ovjeren da je bog i batina, da je zgodan ko Apolon i da žene prihvaćaju njegovu apsolutnu dominaciju, da ga čeka raširenih ruku, a i nogu kad dođe s posla i ''od kuda god'' ... ispada ko neki kreten žešći

hjooooj ta sedma sila dabogda prdnuli na rosu

Ovakvom Akifu sigurno pristaje uloga Fatiha, fantastično, taman je za pravo povijesno razdoblje
sweet9potatoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:33   #1026
Gle, još su i anketu uključili.

Aferim Gloria, aferim.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:36   #1027
Glasovala sam za ovo prvo ! Tako je Boran aga, kako god ti kažeš

Dragi novinari koji čitate ovaj forum i prepisujete uz malo truda, možete biti ponosni na sebe ! tko li vam je pametan samo da diplomu
sweet9potatoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:41   #1028
"I dalje vam je super?"

To je ustvari najgore od svega,ne sto je Glorija izbacila jedan glupavi tekst,nego sto ce ga sad svi ostali kopirati do iznemoglosti
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:47   #1029
A šta to što se Cansu i on nisu slagali, sorry ali u vezi s time nisam u toku?
Lilača26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:49   #1030
Samo odvrti nekoliko stranica prije, sinoć smo baš o tome pričale.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:53   #1031
ma Gloria je shit, oni obicno pisu afirmativne clanke o svim zivima, cak i o onima koji to debelo ne zasluzuju .(nasi i strane zvijezde) i onda poslije cujes/citas da nije bas tako bajno (uostalom, uvijek se otkriva nalicje tih "lijepih" prica). vjecno glorificiraju druge, a ovog su pak popljuvali, sto nije tipicno za taj tabloidi to jos na temelju nicega. Ma kazem da se bas vidi da je clanak totalno diletantski napravljen. Da su se malo vise potrudili i uzeli nekog prevodioca da cita turske portale i forume, dosao bi do pravih cinjenicama o svemu a koje se skroz razlikuju od navedenog clanka. jer i ja sam citala turske portale i forume i nisam naisla na takve stvari.a i Xavi je potvrdila da je clanak skroz neistinit.


ah, tabloidi.

p.s.eto bas citam na turskom forumu da sudjeluje u mnogim humanitarnim akcijama i sl.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 24.01.2013. at 14:10.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:56   #1032
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
ma Gloria je shit, oni obicno pisu afirmativne clanke o svim zivima, cak i o onima koji to debelo ne zasluzuju .(nasi i strane zvijezde) i onda poslije cujes/citas da nije bas tako bajno (uostalom, uvijek se otkriva nalicje tih "lijepih" prica... vjecno glorificiraju druge, a ovog su pak popljuvali, sto nije tipicno za taj tabloidi to jos na temelju nicega.
ah, tabloidi.
Taj mi dio nije jasan. Tamo nešto negativno pročitaš o nekom tko je mrtav i/ili se popravio. Nije mi u njihovom tonu.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 14:04   #1033
Ne vjerujem.

I anketu o (ne)podržavanju napravili. (a tek komentari ispod)

I sve zbog par rečenica. Samo da se priča.

Ova će "izjava" postati hit.

Zadnje uređivanje Poncha_los a : 24.01.2013. at 14:16.
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 14:14   #1034
Meni se čini da su novinari Glorije pobrkali Boran agu i tore sa Mehmetom privatno valjda misle pale se žene na neandertalce bože sačuvaj.

Evo super slikica s Narin sa seta

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 14:18   #1035
Anketa aahahahahha

Sad vidim kak je bilo ljudima na temi Kenan I. kad bi ja banula sa pitanjem je li on gay???
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 14:18   #1036
a mozda su pobrkali Dzihana (glumca koji ga glumi) sa Mehmetom

ma velim da mi je to ful cudno kod Glorie jer stvarno glorificiraju i potvrđene negativce, a za ovog sve kontra.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 14:22   #1037
Evo nasi uveli i vize za Turske drzavljane od 01.04.Mozda se boje ovih "nasilnika" teske ruke
Ne bi se sllozila,da ljudi ne vjeruju procitanom po nasim vrlim tabloidima i portalima.Ja sam danima vodila mrtvu trku uvjeravajuci ljude oko sebe da Kendzo nije gay,ma kakvi,kaj ja znam,oni su to u novinama procitali.Tak oni koji znaju da mi je i Bali-beg pa jelte simpatican,brzo obavjestavali kad su procitali,da jesam li vidla da je i on gay.Ne zanima ih doticna gospoda narocito da bi nesto o njima procitali na nekim drugim mjestima,osim napisa u nasim novinama i ostane zapamcen kao takav,tako da mislim da ce i s ovim tako biti.Bolje bi bilo da su i njega proglasili gayem i gotovo.
Mislim njemu to niti odmaze niti pomaze,kaj neka piskarala skrabaju,ali ruzno je da covjek bude okarektiriziran kao nasilnik i da ljudi imaju takvu sliku o njemu.
__________________
Dernière Danse

Zadnje uređivanje deseti dar : 24.01.2013. at 14:52.
deseti dar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 14:31   #1038
to ti je danasnje novinarstvo-povrsno pisanje o svakoj temi (ne samo o njemu, nego o bilo cemu, od politike do traceva), bez ikakvih istrazivanja, kopanja informacija. zato danas nemamo vise sto citati od tiska.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 14:32   #1039
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Evo nasi uveli i vize za Turske drzavljane od 01.04.Mozda se boje ovih "nasilnika" teske ruke
Ne bi se sllozila,da ljudi ne vjeruju procitanom po nasim vrlim tabloidima i portalima.Ja sam danima vodila mrtvu trku uvjeravajuci ljude oko sebe da Kendzo nije gay,ma kakvi,kaj ja znam,oni su to u novinama procitali.Tak oni koji znaju da mi je i Bali-beg pa jelte simpatican,brzo obavjestavali kad su procitali,da jesam li vidla da je i on gay.Ne zanima ih doticna gospoda narocito da bi nesto o njemi procitali na neki drugim mjestima,osim napisa u nasim novinama i ostane zapamcen kao takav,tako da mislim da ce i s ovim tako biti.Bolje bi bilo da su i njega proglasili gayem i gotovo.
Mislim njemu to niti odmaze niti pomaze,kaj neka piskarala skrabaju,ali ruzno je da covjek bude okarektiriziran kao nasilnik i da ljudi imaju takvu sliku o njemu.
Mislim da vize imaju veze sa ulaskom u EU.

Joooj da teške ruke, evo odmah potpisujem da ''padnem'' pod te ruke
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 14:44   #1040
Mislim, očito je da na nas ne djeluju ovakve novinarske tračarije, ali ima ljudi koji će povjerovati u ovo. Dovoljno je pročitati komentare i famoznu anketu.

ah, žuti tisak, ah...

Ovako pisat o čovjeku s kojim nisi radio intervju nego samo na temelju pojma nemam čega je suludo.
Da se bar navedu izvori. I to još dobro prodaju


Teška ruka (ali stvarno ima velike ruke pa ono ), nježno srce svakako. Dovoljno ga je vidjeti kako se smije i na slikama sa seta i s djecom.
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.