Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2023., 15:46   #1761
Možeš slobodno ispravit račun.
Ugrubo prek milju kuna je zaradio.
Teško da bu imal cimera u zatvoru nerprije da ga budu u Pulu poslali na odmaranje ko Čačića svojedobno. Neće elita u obične zatvore.
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2023., 15:56   #1762
Quote:
werdas kaže: Pogledaj post
Možeš slobodno ispravit račun.
Ugrubo prek milju kuna je zaradio.
Teško da bu imal cimera u zatvoru nerprije da ga budu u Pulu poslali na odmaranje ko Čačića svojedobno. Neće elita u obične zatvore.
sve bi to dobio i da nije moralna kurva. vrana vrani oči ne vadi. Svi su oni ekipica.
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2023., 18:18   #1763
Kad ćemo vidjeti vijest da se Hermanova mamica javila u zatvor?

Pitam za frenda.
komutator is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2023., 22:46   #1764
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
A kako bi on trebao znati je l netko zbilja ide nekud ili ne ide? Jer putni nalozi se pišu i ako se ide do Pušće. Daljina putovanja ne utječe na to da li se piše nalog. I to za hrpu ljudi iz ureda, savjetnike, kurce, palce.. pa to su hrpetine naloga maltene na dnevnoj bazi.
I kako bi on trebao znati kolko se troši na putne naloge?
Je l ti imaš uopće pojma kako funkcioniraju putni nalozi? Očito nemaš blagog pojma, ali te ne sprečava da prosipaš pamet.
Pa da ti dam brzi tečaj - on potpiše putni nalog, a koliki će biti nečiji putni troškovi se ne zna do trenutka dok taj netko ne donese račune i traži refundaciju. A to se ne nosi predstojniku ureda, nego direktno u računovodstvo.
Ni u jednoj firmi ti ne nosiš svoje troškove šefu koji ti je potpisao putni nalog - nego računovodstvu. Tako da šef nema pojma kolki su putni troškovi. Tako nije mogao nit Saucha.

Ali ajmo tvojom logikom - da je trebao primjetiti. Ako je to njegov krimen - šta je sa Zelićem i Božinovićem? Zašto oni nisu primjetili visok trošak putnih naloga?



Nije HDZ znao ništa, zato je to ova radila i za vrijeme njihovih predstojnika.
Netko je to pročitao u izvješću Državne revizije koje se radi nakon mandata svake vlade - odnosno napomena da svi troškovi putnih naloga nisu pokriveni računima.
Ista stvar od stane Državne revizije je bila napisana i u izvješću i za vrijeme druga dva predstojnika.
Samo oni su bili članovi HDZ - tu je sva razlika zmeđu njih i Sauche.



Saucha mi nikada nije bio simpatičan. Ali baš nikada. Antipatični balavi bahati krelac.
Ali što se tiče ovog lopovluka - nije kriv. Jer za to nije bilo nikakvih dokaza.
Ponata cijele ove svinjarije je upravo u onom što si napisao - Božinovića se nije diralo zato jer je HDZ-ovac. Kao niti Nevena Zelića, koji je bio predstojnik ureda premiijeru Građevin - koji je isto HDZ-ovac.

Jer mi imamo 3 predstojnika ureda za čijeg mandata je tajnica muljarila sa putnim nalozima. Od njih trojice samo jedan završi kao optuženik, a druga dvojica kao svjedoci. Iako su sva trojica potpisivala naloge.
Dvojica od njih su HDZ-ovci, čiji šef je glavnom državnom odvjetniku diktirao kako da istražuje, a treći je netko čiji glas im je bio presudan da ne padne vlada.
I još su tajnicu pozvali u ured na razgovor Plenković i Božinović, nakon što je dala iskaz u DORH-u - da im ispriča šta svoj iskaz.
To je skandalozno.
Ako ti dovoljno ne smrdi na "sapunjanje daske", onda tome nadodaj činjenicu da mi nemamo pojma da li je isto tajnica radila i za vrijeme četvrtog predstojnika Mesarića, onog iz vremena Jadranke Kosor, prije Sauche - nemamo pojma, jer to uopće nisu ni istraživali.
Ovo je bila čista namještaljka i ucjena, koja se odigrala nama pred očima.

No meni je svejedno drago što je u zatvoru - upravo zbog te potpore HDZ-u. Svatko ko se s njima petlja i čuva im leđa i ne zaslužuje drugo nego da trune u zatvoru.
Ako je potpisivao bianco putne naloge (unaprijed) i tako ih zapravo odobravao unaprijed (možda naivno i u dobroj vjeri da će sve kasnije biti ok), onda je kriv ako nije sve kasnije ispalo OK. Krivi su i ovi drugi koji su to isto radili. A vjerovatno su krivi i ovi u računovodstvu - koji su isplaćivali lovu, a nisu imali uredno ispostavljene sve račune. Uglavnom ovdje se lijepo vidi kako djeluje standardni HDZov MO: postoje dve mjerila - jedno mjerilo je za HDZovce i ono drugo - za sve ostale. Meni se čini da bi tu kasnije moglo biti materijala (i vjerovatno je bilo materijala iz prijašnjih HDZovih vlada) i za neku buduću opozicijsku vlast. Samo treba istraživati. A nekako nikom se ne da prčkati po HDZovu prljavu vešu, jer se i sami rađe pridružuju u stvaranju svojeg vlastitog prljavog veša, kojega onda HDZovci kasnije uredno 'istražuju' i 'progone'.
__________________
Песков: «Смена власти в Киеве не является целью спецоперации»
Правильно. Цель - смена власти в Москве.
Deere is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 09:10   #1765
Naš junak je završio u Turopolju u zatvoru otvorenog tipa i uz malo truda i dobro vladanje za koju godinu izlazi van čista obraza.
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 09:52   #1766
Kakav je to zatvor 'otvorenog tipa'? To se svaki dan, nakon posla, ide doma spavati?
__________________
Песков: «Смена власти в Киеве не является целью спецоперации»
Правильно. Цель - смена власти в Москве.
Deere is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 10:52   #1767
Quote:
Deere kaže: Pogledaj post
Kakav je to zatvor 'otvorenog tipa'? To se svaki dan, nakon posla, ide doma spavati?
A što bi čovik treba bit u lepoglavi s ubojicama. Najnormalnije je da če ga stavit negdi da može koliko toliko ostat normalan. Nije isto kad neko počini nasilan zločin ili kad sjebe papire ili u prometu je nesmotren.

Ono stvarno ne razumin tubdrstrukciju u vama,
__________________
Dobar dan, stan debil?
Pamparello is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 11:01   #1768
Ma naravno,, pa nije to nikakav nasilan zločin. A i da ne velimo da je očito da su mu nasapunali...
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 11:24   #1769
Quote:
Pamparello kaže: Pogledaj post
A što bi čovik treba bit u lepoglavi s ubojicama. Najnormalnije je da če ga stavit negdi da može koliko toliko ostat normalan. Nije isto kad neko počini nasilan zločin ili kad sjebe papire ili u prometu je nesmotren.

Ono stvarno ne razumin tubdrstrukciju u vama,
Ja sam samo pitao (za prijatelja, naravno) kakav je to zatvor 'otvorenog tipa'. Cijeli post sa pretpostavkama što bi ja htio ili ne (a pitam za prijatelja, mene uopće ne zanima), a nisi odgovorio na pitanje.
Dakle, još jednom: što je to zatvor 'otovrenog tipa'?
__________________
Песков: «Смена власти в Киеве не является целью спецоперации»
Правильно. Цель - смена власти в Москве.
Deere is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 11:25   #1770
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ma naravno,, pa nije to nikakav nasilan zločin. A i da ne velimo da je očito da su mu nasapunali...
Nasapunali? Čovjek je lopina, to što s njim nije palo deset drugih lopina jer imaju ispravne iskaznice ne znači da je on nevinašce. Neka samo gnjili u zatvoru i neka ga čim dalje od hrvatske politike.
BrokenEmpire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 11:26   #1771
Nije 23h dnevno u ćeliji nego može raditi i kretati se bez nadzora.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 11:27   #1772
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ma naravno,, pa nije to nikakav nasilan zločin. A i da ne velimo da je očito da su mu nasapunali...
Najviše si je nasapunao dasku - on sam. I kada nije provjeravao što se dešava sa nalozima, a i kada je pokušao riješiti svoj problem uz pomoć HDZa.
__________________
Песков: «Смена власти в Киеве не является целью спецоперации»
Правильно. Цель - смена власти в Москве.
Deere is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 11:30   #1773
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Nije 23h dnevno u ćeliji nego može raditi i kretati se bez nadzora.
23 sata dnevno u čeliji... To zvuči skoro više kao 'šizo' u kojem pretežno sjedi Navalni ili neki posebni tretman u Guantanamu.
__________________
Песков: «Смена власти в Киеве не является целью спецоперации»
Правильно. Цель - смена власти в Москве.
Deere is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 12:03   #1774
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ma naravno,, pa nije to nikakav nasilan zločin. A i da ne velimo da je očito da su mu nasapunali...
Da se radi anketa u zatvorima dam se kadit da bi reza bila bar 80% nevino zatočenih...
Tomek heroj a ne zločinac!
Možda ga rkc proglasi mučenikom i blaženim za koju godinu?
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2023., 13:14   #1775
Quote:
Deere kaže: Pogledaj post
23 sata dnevno u čeliji... To zvuči skoro više kao 'šizo' u kojem pretežno sjedi Navalni ili neki posebni tretman u Guantanamu.
Quote:
Iza ručka je dnevni odmor, a večera je u 19 sati. Tijekom dana zatvorenicima je predviđena dvosatna šetnja zatvorskim krugom

https://www.poslovni.hr/hrvatska/kak...je-sobe-346842
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2023., 00:22   #1776
Quote:
BrokenEmpire kaže: Pogledaj post
Nasapunali? Čovjek je lopina, to što s njim nije palo deset drugih lopina jer imaju ispravne iskaznice ne znači da je on nevinašce. Neka samo gnjili u zatvoru i neka ga čim dalje od hrvatske politike.
Može bit da su i svi ostali na toj poziciji imali isti modus operandi, ali onda su mu i tu nasapunali - ako je od svih samo on najebao. Iako je indikativno kako su tajnici uspjeli financijski dokazati da se krala, a njemu ne.
Daleko mu lepa kuća što se tiče politike i nek gnjili tamo, ako ni zbog čega drugog, a ono zbog onog glasa za HDZ.

Quote:
Deere kaže: Pogledaj post
Najviše si je nasapunao dasku - on sam. I kada nije provjeravao što se dešava sa nalozima, a i kada je pokušao riješiti svoj problem uz pomoć HDZa.
Stoji sve napisano.

Quote:
werdas kaže: Pogledaj post
Tomek heroj a ne zločinac!
Tomek je govno koje zbog glasa za HDZ zaslužuje da robija.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.