Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2017., 16:12   #1
Tužba poslodavca zbog navodnog vrijeđanja na forumu

Ovako, na jednoj temi sam pisao loše o jednom poslodavcu i s razlogom jer je natječaj za posao bio očito namješten..uglavnom, iz bliskih izvora sam doznao da sumnjaju konkretno na mene zbog iznesenih detalja s razgovora i da razmatraju tužbu..naravno, napisao sam da će sve informacije završiti u jednom poznatom mediju..sad da li blefiraju, da li ih je strah da u mediju ne završe ili zbilja žele tužiti ne znam..no zanima me kao prvo da li imaju osnovu za traženje sudskog naloga za otkrivanje identiteta forumaša putem IP adrese?
Pošto je riječ o državnoj firmi, pretpostavljam da bi mi policija tada lakše mogla pokucati na vrata nego da je riječ o privatniku?
Inače, da li slobodno loše pišemo o određenom poslodavcu na forumu i u kojem slučaju zbilja mogu biti otkriven i tužen?
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 16:18   #2
Mislim da ti mogu staviti soli na rep.
Eventualno igraju na APP foru s ciljem da se sam odaš ako si popušio zastrašivanje.

Nabavi VPN i još jednom ih steraj u troqratz.
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 18:29   #3
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Ovako, na jednoj temi sam pisao loše o jednom poslodavcu i s razlogom jer je natječaj za posao bio očito namješten..uglavnom, iz bliskih izvora sam doznao da sumnjaju konkretno na mene zbog iznesenih detalja s razgovora i da razmatraju tužbu..naravno, napisao sam da će sve informacije završiti u jednom poznatom mediju..sad da li blefiraju, da li ih je strah da u mediju ne završe ili zbilja žele tužiti ne znam..no zanima me kao prvo da li imaju osnovu za traženje sudskog naloga za otkrivanje identiteta forumaša putem IP adrese?
Pošto je riječ o državnoj firmi, pretpostavljam da bi mi policija tada lakše mogla pokucati na vrata nego da je riječ o privatniku?
Inače, da li slobodno loše pišemo o određenom poslodavcu na forumu i u kojem slučaju zbilja mogu biti otkriven i tužen?
Ako si govorio istinu mogu samo sebe zajebati. Jer će to doći u javnost, ako te budu tužili.
Ako si ih vrijeđao grubim riječima, trebao si dobiti crveni karton i ban na forumu.
Tako moj otac u komunizmu nikad nije bio kažnjen jer je govorio: "komunisti nisu dovoljno inteligentni" !
A da je govorio "komunisti su glupi ko quratz" bio bi dobio pendrekom po leđima i zatvor.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 14:21   #4
nemaju osnove ako iznosiš svoje iskustvo

a ako misliš uhljebe pošteno i sočno izvrijeđat promijeni lokaciju i mail
mpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 16:04   #5
Bah, poslodavci. Samo traže neku trunčicu da bi opravdavali tužbe, otkaze i smanjenje plaća. Vrlo rijetki su oni koji nisu takvi.
Energija X is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.