Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2017., 01:59   #401
Quote:
matoc kaže: Pogledaj post
Cudo post shahahahhaah. "Preodgojili klobuke " cu pocet sad koristit u rijecniku, ne vidin bolji izraz za svu ovu sramotu od nekidan. 25.000 Klobuka je jasno i glasno reklo:
"Mi smo debili, sve sta nam napisete u medijima mi cemo radit, ako triba i potuc se za vas, za tatu da njegov bankomat nesmetano ide dalje "
da, pa to je bilo najgadljivije u st. etienneu i bordeauxu.
narod ovaca

Quote:
overtajm kaže: Pogledaj post
Antihaenesvci i antimamicevci, ostaje vam jedino da se samoeksplodirate pred zgradom haenesa, sa Alahuekber i posteno sudjenje i dole Mamic i jos neki" i da na taj nacin ostvarite desetoljetne ciljeve vrlo efikasno i brzo
Sve ostalo vam propalo
a ti si mamicevac? kako je u satoru? moze live stream?
ovi_jedan is offline  
Old 27.03.2017., 02:50   #402
Quote:
overtajm kaže: Pogledaj post
Antihaenesvci i antimamicevci, ostaje vam jedino da se samoeksplodirate pred zgradom haenesa, sa Alahuekber i posteno sudjenje i dole Mamic i jos neki" i da na taj nacin ostvarite desetoljetne ciljeve vrlo efikasno i brzo
Sve ostalo vam propalo
mitch is offline  
Old 27.03.2017., 09:53   #403
Quote:
overtajm kaže: Pogledaj post
Antihaenesvci i antimamicevci, ostaje vam jedino da se samoeksplodirate pred zgradom haenesa, sa Alahuekber i posteno sudjenje i dole Mamic i jos neki" i da na taj nacin ostvarite desetoljetne ciljeve vrlo efikasno i brzo
Sve ostalo vam propalo
Kada pricas srbizmom, daj bar makni avatar iz postovanja prema gradu i ljudima. Pozdrav onoj strani Dunava
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 27.03.2017., 12:06   #404
Ponavljam još jednom.
Ovdje je najveći problem licemjerstvo.
Privatno smo jedno i šutimo, a javno se deremo na sva zvona.
Humana dolina is offline  
Old 27.03.2017., 14:32   #405
Meni je najimpresivnije kako moralne veličine s ovog pdf-a nemaju želudac navijat za "Mamićevu" Hrvatsku, ali ih zato ništa ne sprečava da drukaju za poštenjačine, braću Surkis i Ahmetova.
nvnk is offline  
Old 27.03.2017., 14:40   #406
Sjajna opservacija
__________________
Ajmo prgava familijo!
John Humble is offline  
Old 27.03.2017., 15:03   #407
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Meni je najimpresivnije kako moralne veličine s ovog pdf-a nemaju želudac navijat za "Mamićevu" Hrvatsku, ali ih zato ništa ne sprečava da drukaju za poštenjačine, braću Surkis i Ahmetova.
ti si valjda onaj koji vjeruje da je svastiku na poljudu nacrtao hićo osobno.
nebitno je protiv koga igra prćija. bitno je da izgubi, da ih se kazni ili izbaci. to što je igrala protiv ukrajine je totalno nebitno. mogla je tako igrati i protiv mongolije ja bi želio da ih mongoli razguze.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is online now  
Old 27.03.2017., 15:08   #408
mitch is offline  
Old 27.03.2017., 18:23   #409
I tako došlo se do toga da se ljude ismijava kako su moralne vertikale,poštenjačine itd.jer se bune na krupni organizirani kriminal.Jbg,ajmo pustit sve krimose iz zatvora,od sitnog dilera pa do krupnih riba kakvi su bili Sanader ili Petrač.Pa rokaona uzduž i popreko,neka budemo cirkus kolorado.
Zajebi ovo di je ugnjetavanje otišlo toliko daleko da se Vinkovčane tjera da ne smiju imati transparent naopačke kao izraz nezadovoljstva dok je drugima dopušteno da pljačkaju uzduž i popreko uz odobravanje poslušnika jer tko je lud da izigrava poštenjačinu ili moralnu vertikalu.Kakva zemlja apsurda.
bijesprvi is offline  
Old 27.03.2017., 19:10   #410
Nvnk opet nadmasio samog sebe, i ja to priznajem, jer nije lako!
Bravo majstore, jebenica
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 27.03.2017., 20:07   #411
Ne zna se šta je tragikomičnije - opravdavat odnosno uspoređivat ovu našu prčiju sa ukrajinskon prčijon ili opravdavat kriminalce iz HNS-a i njihove pomagače sa prijavljivanjen tenisača u Monte Carlu.
FanteDiBastoni is offline  
Old 27.03.2017., 21:00   #412
Al najjače je šta oni ovde dođu uvjereni da će sad poentirat kad to napišu i nešto nam dokazat
majstor s mora is online now  
Old 27.03.2017., 22:23   #413
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Meni je najimpresivnije kako moralne veličine s ovog pdf-a nemaju želudac navijat za "Mamićevu" Hrvatsku, ali ih zato ništa ne sprečava da drukaju za poštenjačine, braću Surkis i Ahmetova.
U sridu
WilsonEduardo28 is offline  
Old 27.03.2017., 22:28   #414
Da, ipak zivimo u Ukrajini.
__________________
Macho macho hombre
Herve is offline  
Old 27.03.2017., 23:26   #415
Quote:
FanteDiBastoni kaže: Pogledaj post
Ne zna se šta je tragikomičnije - opravdavat odnosno uspoređivat ovu našu prčiju sa ukrajinskon prčijon ili opravdavat kriminalce iz HNS-a i njihove pomagače sa prijavljivanjen tenisača u Monte Carlu.
usporedba s monteom je bila vrh
na to stvarno nemreš bacit kontru

__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Old 27.03.2017., 23:57   #416
Zna Nevenko

__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.