Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2017., 13:29   #21
Cisto objektivno, Rijeka ce tesko ponoviti ovu sezonu jer je to bila valjda top 3 sezona nekog kluba u povijesti lige, a sad imaju i Europu. Dok gnk utakmice protiv 90% klubova rjesava s 1:0 ovako ili onako nema se tu kaj puno pricati. Oni proslu sezonu mogu ponoviti jos deset puta, ako se konacno ne raspadnu potpuno i bez izvanserijske rijeke to je dovoljno za tituli.

Hajduk dobro izgleda, bilo bi lijepo da jednom ne izgore do kraja prve polovice prvenstva. Osijek iznad 4. Mjesta nema jos sto traziti. Ostala sirotinja zavrsava 20 bodova iza nabrojanih.
WilsonEduardo28 is offline  
Old 30.06.2017., 14:58   #22
Bilo bi lijepo kad bi nam tportal ili netko podario fantasy za ovu krasnu ligu.
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Old 30.06.2017., 15:52   #23
Mislim da nema šanse da Rijeka ponovi ovakvu sezonu te da Dinamo neće ništa prepustit slučaju da i drugu godinu bude bez LP.

Teško je prognozirat već sad ali pokušat ćemo.. ovako po pojačanjima mislim da će Hajduk ovu sezonu odigrat kvalitetnije i ravnopravnije nego dosta zadnjih godina te da zaostatak neće bit velik ali realno, mislim da nema šanse osvojit ligu.

Osijek isto kvalitetno radi, doveli su par lipih imena za našu ligu, ostavili glavne igrače pa je lako moguće da se i oni uguraju u tu borbu za prva tri mista.

Ispada Rudeš. Ostali standardno ka i uvik. Uglavnom čeka nas zanimljiva sezona ako trenutno gledamo samo nogometni dio ne uzimajući u obzir močvaru i neregularnost koja bi tribala bit neizostavna dok se ne isuši.
bilidres is offline  
Old 01.07.2017., 02:12   #24
Svi u birtiju i #Tatjana!
Dizi sve kaj hoda!

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 01.07.2017., 11:57   #25
Sumnjam da će Dinamo tako lako uzet titulu. Doveli nisu nikog osim onog lijevog beka, ista ekipa kao prošle godine. A i ovo je zadnja Platinijeva sezona, nema više ulaska u LP preko šiptara i Maribora
Rijeka dobro djeluje na pripremama, odlazak Franka je minus, ali pokrit će to Kek. Zajebavat će ih Europa koju prošle godine nisu imali, sigurno će uzet manje bodova nego prošle godine, ali sumnjam da će Dinamo bit glatko prvi.

Ne bi me iznenadilo da Dinamo čak padne u pretkolima za EL, nek im se potrefi neki zajebaniji protivnik i bit će belaja.
__________________
MOST je najbolja stvar koja se dogodila Hrvatskoj.
Irfani is offline  
Old 01.07.2017., 16:40   #26
Quote:
Irfani kaže: Pogledaj post
Sumnjam da će Dinamo tako lako uzet titulu. Doveli nisu nikog osim onog lijevog beka, ista ekipa kao prošle godine. A i ovo je zadnja Platinijeva sezona, nema više ulaska u LP preko šiptara i Maribora
Rijeka dobro djeluje na pripremama, odlazak Franka je minus, ali pokrit će to Kek. Zajebavat će ih Europa koju prošle godine nisu imali, sigurno će uzet manje bodova nego prošle godine, ali sumnjam da će Dinamo bit glatko prvi.

Ne bi me iznenadilo da Dinamo čak padne u pretkolima za EL, nek im se potrefi neki zajebaniji protivnik i bit će belaja.

Da li je Dinamo nositelj u 4 pretkolu ?
Zagorello is offline  
Old 01.07.2017., 21:59   #27
Quote:
Zagorello kaže: Pogledaj post
Da li je Dinamo nositelj u 4 pretkolu ?
Ako prođe treće, je.
mitch is offline  
Old 02.07.2017., 11:57   #28
S obzirom da Dinamo ima najveće šanse da uđe u skupine EL, što vjerojatno i hoće, mislim da bi se Rijeka i Hajduk mogli borit za to prvo mjesto, a pogotovo ukoliko oboje pokleknu i ne uđu u skupine. Teško se bilo koja ekipa u Hrvatskoj može istodobno kvalitetno boriti na 2 fronta.
Financijski možda i ne toliko, ali Rijeci je prošle godine dobro došlo rano ispadanje jer im je to omogućilo da odigraju onakvu fantastičnu sezonu i naprave ono što se činilo nemoguće.
TandG is offline  
Old 03.07.2017., 11:08   #29
Dinamo ima više mogućnosti kiksati u kvalifikacijama za EL od Rijeke/Hajduka/Osijeka. Klubovi u 3. i 4. pretkolu nisu bezazleni, a moguće da bi se našlo i nekoliko klubova koji nisu nositelji, ali su nominalno iznimno jaki. Dinamo, s druge strane, po kadru, ne djeluje da bi mogao napraviti iskorak.
Galijun1 is online now  
Old 03.07.2017., 20:50   #30
Odlična Istra na pripremama, neka samo tako nastavi dalje .

Istra - Rudar 3:0
Istra - Zorja 2:0
bioshock is offline  
Old 04.07.2017., 10:47   #31
Quote:
Galijun1 kaže: Pogledaj post
Dinamo ima više mogućnosti kiksati u kvalifikacijama za EL od Rijeke/Hajduka/Osijeka. Klubovi u 3. i 4. pretkolu nisu bezazleni, a moguće da bi se našlo i nekoliko klubova koji nisu nositelji, ali su nominalno iznimno jaki. Dinamo, s druge strane, po kadru, ne djeluje da bi mogao napraviti iskorak.
Uz duzno postovanje, ali Osijek ce vrlo vjerojatno ispasti prije nego sto ce Dinamo uopce poceti sa takmicenjem.
I uz kakvo god misljenje da imao, Dinamo je oduvijek bio jedan od boljih klubova kvalifikacija. Broj kikseva u kvalifikacijama su potpuno neusporediva i sa bitno jacim klubovima tipa Salzburg, Olympiakos i slicno.
Grupna faza je druga stvar i tu je GNK dno dna, ali ovdje si sam naglasio da pricas o pretkolima.

Toliko o tome.

Dosta ovisi o zdrijebu naravno i tesko da bi Dinamo prosao one Turke od Rijeke prosle godine, ali isto tako nekakvi Aberdeeni i Levskiji u proslosti su bili walk in a park.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 04.07.2017., 11:11   #32
logo lige je kao da je netko srednje računalne pismenosti otvorio paint i u 10ak minuta napravio.
Yvancheen is offline  
Old 04.07.2017., 11:32   #33
Post ti izgleda ko iritantna reklama.. umalo sam ti dao karton
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 04.07.2017., 11:33   #34
Sad vidim na Wikipediji da su Paulo Machado i Gordon Schildenfeld otišli u - Rudeš
Galijun1 is online now  
Old 04.07.2017., 13:46   #35
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Uz duzno postovanje, ali Osijek ce vrlo vjerojatno ispasti prije nego sto ce Dinamo uopce poceti sa takmicenjem.
I uz kakvo god misljenje da imao, Dinamo je oduvijek bio jedan od boljih klubova kvalifikacija. Broj kikseva u kvalifikacijama su potpuno neusporediva i sa bitno jacim klubovima tipa Salzburg, Olympiakos i slicno.
Grupna faza je druga stvar i tu je GNK dno dna, ali ovdje si sam naglasio da pricas o pretkolima.

Toliko o tome.

Dosta ovisi o zdrijebu naravno i tesko da bi Dinamo prosao one Turke od Rijeke prosle godine, ali isto tako nekakvi Aberdeeni i Levskiji u proslosti su bili walk in a park.
S tim da je Dinamo apsolutno najvise profitirao od Champion's Path reforme kvalifikacija za LP. Dobije prvaka Lihtenstajna i Makedonije i vec ima osiguranu grupnu fazu Europske Lige. Pa se ajmo hvaliti rezultatima u kvalifikacijama i plasmanu u grupne faze.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 04.07.2017., 13:58   #36
Quote:
Yvancheen kaže: Pogledaj post
logo lige je kao da je netko srednje računalne pismenosti otvorio paint i u 10ak minuta napravio.
meni ovo baca onak, 2.HNL sredina devedesetih negdje
mrtva pička is offline  
Old 04.07.2017., 15:56   #37
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Uz duzno postovanje, ali Osijek ce vrlo vjerojatno ispasti prije nego sto ce Dinamo uopce poceti sa takmicenjem.
Ne živim baš u zabludi, ali mislim da može proći Luzerna. Osim ako pristup bude kao u Andori, onda banana.
Maverick25 is offline  
Old 04.07.2017., 19:39   #38
Hajduk ispada od Levskog
Osijek ispada od Luzerna

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 04.07.2017., 19:58   #39
Quote:
TandG kaže: Pogledaj post
S obzirom da Dinamo ima najveće šanse da uđe u skupine EL, što vjerojatno i hoće
ma oće kurac

GNK Dinamo – FC Tosno 0:1 (0:1)
Bench is offline  
Old 04.07.2017., 20:05   #40
Quote:
Bench kaže: Pogledaj post
ma oće kurac

GNK Dinamo – FC Tosno 0:1 (0:1)
Igraci odusevili
Zgmarac is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.