Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2017., 16:27   #61
Kad lokalne lole idu glumit face kod izvođenja penala.
Sva 3 penala koja su falili nebu pod oblake.
FanteDiBastoni is offline  
Old 31.10.2017., 16:36   #62
pa hoće li to smeće ikad odjebat, sad i kup namještaju
maaat is offline  
Old 31.10.2017., 16:47   #63
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
Zašto recimo ne bi namjestili remi i onda dogovorili da im puste na penale? Koeficijenti na X su bili dvoznamenkasti.
Mozda zato sto je malo problem odigrati bilo gdje novigrad dinamo X za 100kn a kamoli za malo vece iznose

A da su se dogovarali pustili bi koji gol iz nekog prekida i dovidenja a ne ovo
Bull's eye is offline  
Old 31.10.2017., 16:57   #64
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Mozda zato sto je malo problem odigrati bilo gdje novigrad dinamo X za 100kn a kamoli za malo vece iznose

A da su se dogovarali pustili bi koji gol iz nekog prekida i dovidenja a ne ovo
nikad nisi čuo za azijska kladioničarska tržišta?? tamo se vrti lova i na temelju njih europljani postavljaju koeficijente. kakvi supersporti ili lutrije

naprimjer, na dan famozne utakmice dinamo-arsenal su počele masovne uplate u aziji na dinamo, naravno, to ne mora značit da je namješteno, ali čitao sam da su određene grupacije dobile i po nekoliko miljona dolara na tom paru

ovo danas ista stvar, ne mora bit da je namješteno, ali način na koji su ovi iz novigrada pucali penale je u najmanju ruku sumnjiv
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Old 31.10.2017., 17:02   #65
Zasto ja uopce pricam sa vama, stvarno si usporedio ponudu lige prvaka i kupa sa novigradom
Bull's eye is offline  
Old 31.10.2017., 17:05   #66
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Zasto ja uopce pricam sa vama, stvarno si usporedio ponudu lige prvaka i kupa sa novigradom
meni uopće nije jasno zašto sam ušao u raspravu sa evidentnom budalom
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Old 31.10.2017., 17:43   #67
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
Zašto recimo ne bi namjestili remi i onda dogovorili da im puste na penale? Koeficijenti na X su bili dvoznamenkasti.
Daj se uozbilji. Nekad stvarno pišeš dobre stvari, ali nekad baš provališ teške pizdarije. Da, namjestili su X radi kladionica jebate. I to su još čekali penale taman da bi pucali ovak penale samo da bi ti zaključio da je zato namješteno jer su ih loše pucali.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 31.10.2017., 17:46   #68
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
nikad nisi čuo za azijska kladioničarska tržišta?? tamo se vrti lova i na temelju njih europljani postavljaju koeficijente. kakvi supersporti ili lutrije

naprimjer, na dan famozne utakmice dinamo-arsenal su počele masovne uplate u aziji na dinamo, naravno, to ne mora značit da je namješteno, ali čitao sam da su određene grupacije dobile i po nekoliko miljona dolara na tom paru

ovo danas ista stvar, ne mora bit da je namješteno, ali način na koji su ovi iz novigrada pucali penale je u najmanju ruku sumnjiv
U tim kladionicama se može namjestiti doslovno sve, a kad kažem sve mislim na stvari koje nitko ne bi ni očekivao tipa prvo izvođenje auta.
To je mnogo bolje od čekanja 120 minuta da bi ovi fulavali penale.

Realno da Dinamu poprilično čist penal nije suđen ovo ne bi uopće bio X, a koliko sam vidio jer nisam gledao cijelo, tražen je penal (koji nije bio čini mi se) i u 93. koji sumnjam baš da bi bezveze tražili.

Usput, kad smo kod očajnih penala ova utakmica je mila majka prema ovome:
https://www.youtube.com/watch?v=wsVBwFKSwRw
Utakmica za skupine LP i Anderlecht 3 puta puco penale debelo preko gola.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 31.10.2017., 17:52   #69
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
Zašto recimo ne bi namjestili remi i onda dogovorili da im puste na penale? Koeficijenti na X su bili dvoznamenkasti.

Ma jasno, ne kažem ja da sigurno nije, ali nekako sumnjam da bi u tom slučaju GNK gađao prečke i stative, ne može se to baš namjerno pogodit

Iako treba puhat i na hladno, ja i dalje mislim da su jednostavno ovi levati zabrijali da su igračine, krenuli gađat rašlje i lopte su završile tako kako su završile.
__________________
MOST je najbolja stvar koja se dogodila Hrvatskoj.
Irfani is offline  
Old 31.10.2017., 17:57   #70
Quote:
Irfani kaže: Pogledaj post
Ma jasno, ne kažem ja da sigurno nije, ali nekako sumnjam da bi u tom slučaju GNK gađao prečke i stative, ne može se to baš namjerno pogodit

Iako treba puhat i na hladno, ja i dalje mislim da su jednostavno ovi levati zabrijali da su igračine, krenuli gađat rašlje i lopte su završile tako kako su završile.
U kupu svih liga se događaju ovakve utakmice. Novigrad je već dugo vrijeme ozbiljna drugoligaška ekipa, Soudani i Dinamo imali dan kad ništa nije ulazilo u mrežu nek u vratnice, suđen nije penal koji bi bio duplo suđen u ligi i ne znam zbilja što je toliko šokantno da se dogode penali.

A da ekipa promaši vrata u penalima, a ima priliku za iznenađenjem, je još manje čudno. Iz gornje snimke sam stavio još gore izvođenje penala od ovog, a Novigradu su se sigurno i više tresle noge od iskusnih igrača Anderlechta.

Neki kao da prate nogomet od prekjučer. Ne bi čak ništa rekao da se bar pojavila kakva dojava prije utakmice, ali stvarno liči na psihijatriju o ovoj potpuno normalnoj utakmici pričat kao namještenoj.
A ja najiskrenije mislim da ispasti od Novigrada niti nije tolika senzacija koliko se čini. Ono ispadanje Dinama od Zadra je bila mnogo veća senzacija od ovog. Novigrad ni po čemu nije mnogo slabija ekipa od Istre gdje bi se vjerojatno isto išlo na penale sad nedavno.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 31.10.2017., 18:07   #71
Kao što rekoh, kad je riječ o utakmicama Dinama/Lokomotive, čim se dogodi nešto neuobičajeno, bilo od strane suca, bilo od strane igrača protivničkih momčadi, a ide u korist ova dva kluba, moja polazna pretpostavka je da je namješteno. Ovim klubovima vlada mafija i to malo ozbiljnija pa je sasvim razumno za pretpostaviti da je namješteno. Naravno, ponekad će se dogoditi i da nije, ali onaj tko kaže da je namješteno sve što je iole sumnjivo bit će češće u pravu nego onaj koji kaže da nije namješteno ništa. Ja mafiji ne vjerujem ništa. A vi se slobodno pravite da nema nikih problema i da se eto baš protiv Dinama slučajno događaju najtragikomičniji penali u zadnjih 10 godina.
trener morskih pasa is offline  
Old 31.10.2017., 18:11   #72
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh, kad je riječ o utakmicama Dinama/Lokomotive, čim se dogodi nešto neuobičajeno, bilo od strane suca, bilo od strane igrača protivničkih momčadi, a ide u korist ova dva kluba, moja polazna pretpostavka je da je namješteno. Ovim klubovima vlada mafija i to malo ozbiljnija pa je sasvim razumno za pretpostaviti da je namješteno. Naravno, ponekad će se dogoditi i da nije, ali onaj tko kaže da je namješteno sve što je iole sumnjivo bit će češće u pravu nego onaj koji kaže da nije namješteno ništa. Ja mafiji ne vjerujem ništa. A vi se slobodno pravite da nema nikih problema i da se eto baš protiv Dinama slučajno događaju najtragikomičniji penali u zadnjih 10 godina.
Pošteno, ali zašto uopće gledaš njihove utakmice ? Ja bi poludio da sam gledao BiH ligu prije 10 godina kad je bilo praktički nemoguće da gost pobjedi.
Tj. ne znam da li si ovo sad uopće i gledao, al ak nisi, što pa onda pak komentiraš ? Utakmicu koju nisi ni gledao, al si čuo pa zaključio da je namješteno ? Mislim oke, al to je onda to što sam već napisao-šizofrenija.

Mislim nisam ni ja ovo gledao cijelo, al ono što jesam izgledala je ko svaka normalna kup utakmica di igra relativno solidan i napaljen domaćin koji uz to ima brdo sreće da protivnička ekipa pogodi 2-3 stative i golman ima neki bolestan dan.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 31.10.2017., 18:26   #73
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Pošteno, ali zašto uopće gledaš njihove utakmice ? Ja bi poludio da sam gledao BiH ligu prije 10 godina kad je bilo praktički nemoguće da gost pobjedi.
Tj. ne znam da li si ovo sad uopće i gledao, al ak nisi, što pa onda pak komentiraš ? Utakmicu koju nisi ni gledao, al si čuo pa zaključio da je namješteno ? Mislim oke, al to je onda to što sam već napisao-šizofrenija.

Mislim nisam ni ja ovo gledao cijelo, al ono što jesam izgledala je ko svaka normalna kup utakmica di igra relativno solidan i napaljen domaćin koji uz to ima brdo sreće da protivnička ekipa pogodi 2-3 stative i golman ima neki bolestan dan.
Naravno da je šizofrenija. Cijeli hrvatski nogomet je šizofrenija. Sve strukture hrvatskog nogometa treba rastjerati i krenuti ispočetka.

Što ti kažeš, ima li u 1. HNL i Kupu namještenih utakmica?
trener morskih pasa is offline  
Old 31.10.2017., 18:29   #74
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
Naravno da je šizofrenija. Cijeli hrvatski nogomet je šizofrenija. Sve strukture hrvatskog nogometa treba rastjerati i krenuti ispočetka.

Što ti kažeš, ima li u 1. HNL i Kupu namještenih utakmica?
Normalno da ima. I imaš pravo i za ovu tvrdit da je namještena.

Moje je pitanje da li si ti stvarno pratio ovu i sve dinamove utakmice, a praktički nakon svake govoriš da je namještena. Što ti je i zašto to radiš ? Stvarno ne podjebavam i iskreno pitam.
Ja utakmicu koja djeluje kao da je dosadna ili djeluje namješteno (ili se nikom ne da pobjedit) ne gledam.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 31.10.2017., 19:02   #75
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Normalno da ima. I imaš pravo i za ovu tvrdit da je namještena.

Moje je pitanje da li si ti stvarno pratio ovu i sve dinamove utakmice, a praktički nakon svake govoriš da je namještena. Što ti je i zašto to radiš ? Stvarno ne podjebavam i iskreno pitam.
Ja utakmicu koja djeluje kao da je dosadna ili djeluje namješteno (ili se nikom ne da pobjedit) ne gledam.
Pratim jer mi je prošlogodišnja Rijeka dala nadu da se ipak može. Da su im uzeli tu titulu sigurno ne bih više pogledao nijednu domaću utakmicu u narednih X godina.

Kažeš - normalno da ima namještanja. Ovo je najtragičniji odgovor koji si mogao dati. I govori puno o tebi. E pa nije normalno i ne prihvaćam da je normalno. Zato ću i govoriti da je svaka sumnjiva situacija namještena, pa makar pola od toga ne ispostavilo se točnim.
trener morskih pasa is offline  
Old 31.10.2017., 19:06   #76
I još nešto. Ako vjeruješ da ima namještanja, zašto ti pratiš sve ovo? Ja pratim jer ih želim raskrinkati, pa makar to bilo piskaranjem po forumu. A koji je tvoj interes u praćenju svega toga, znajući da se namješta, a šutiti na sve to?! Zapravo je još gore, ti ne šutiš. Ti si njihov dežurni branitelj ovdje. Redovito si baš ti taj koji govori da nije namješteno, da sudac zapravo nije pogriješio i da se nešto slučajno dogodilo pa tako da bi ih obranio vadiš neke prastare linkove Anderlechta koje si izvukao tko zna od gdje. Koja je tvoja agenda ovdje?

Zadnje uređivanje trener morskih pasa : 31.10.2017. at 19:20.
trener morskih pasa is offline  
Old 31.10.2017., 20:34   #77
Stvarno je ovo sve otišlo predaleko. Znao sam prije nego sam upalio forum da će se spominjati da je namješteno, da se promašuju penali sa Novigradske strane namjerno. Stvarno bi neki ovdje trebali potražiti liječničku pomoć. Svako kolo na 1.hnl temi se piše krađa, pokralo, zapali sve. Jasno je to svima i vrapcima na grani, pa nemorate svako kolo ponavljati jedno te isto. Kao što netko kaže, zašto onda pratit sve to. Bori se protiv toga, ako možeš, ako ne čemu praćenje i svako kolo pisati jedno te isto. Već napamet znam šta ću pročitati i prije nego upalim forum.
Tomica1 is offline  
Old 31.10.2017., 21:26   #78
Quote:
Tomica1 kaže: Pogledaj post
Stvarno je ovo sve otišlo predaleko. Znao sam prije nego sam upalio forum da će se spominjati da je namješteno, da se promašuju penali sa Novigradske strane namjerno. Stvarno bi neki ovdje trebali potražiti liječničku pomoć. Svako kolo na 1.hnl temi se piše krađa, pokralo, zapali sve. Jasno je to svima i vrapcima na grani, pa nemorate svako kolo ponavljati jedno te isto. Kao što netko kaže, zašto onda pratit sve to. Bori se protiv toga, ako možeš, ako ne čemu praćenje i svako kolo pisati jedno te isto. Već napamet znam šta ću pročitati i prije nego upalim forum.
Ako je i vrapcima na grani jasno da se namještaju utakmice, zašto šutiš? Šta, ti bi malo da se raspravlja o taktikama i formacijama? U namještenoj ligi? Pa ti si onda daleko veći luđak od mene koji ukazujem svaki tjedan kakva lakrdija je HNL. Jer želim da se to promijeni. A tebi i Inžinjeru ekonomu je očito dobro ovako pa bi raspravljali malo o tome je li bolji Olmo ili Moro dok vam se pod nosom događaju onakve gadarije.
trener morskih pasa is offline  
Old 31.10.2017., 21:49   #79
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
Ako je i vrapcima na grani jasno da se namještaju utakmice, zašto šutiš? Šta, ti bi malo da se raspravlja o taktikama i formacijama? U namještenoj ligi? Pa ti si onda daleko veći luđak od mene koji ukazujem svaki tjedan kakva lakrdija je HNL. Jer želim da se to promijeni. A tebi i Inžinjeru ekonomu je očito dobro ovako pa bi raspravljali malo o tome je li bolji Olmo ili Moro dok vam se pod nosom događaju onakve gadarije.
Ne baš, taktike me još manje zanimaju. Izgubio sam svaki osjećaj za Dinamo koji sam ikad imao. Pretpostavljam da spadam u onu grupu koja je odustala. I ne nije mi dobro ovako. Ali hoću ti reći da me nervira pomalo što svaki dan isto čitam i tako već nekoliko godina. Nije da ne mislim slično, ali, graniči mi sa bolešću da ljudi doslovce samo gledaju u sudce i svaka kriva dosuđena odluka je pljačka. Promašeni penali su namjerno promašeni. Ako me beređš kaj pokušavam reći.
Tomica1 is offline  
Old 31.10.2017., 22:14   #80
Quote:
Tomica1 kaže: Pogledaj post
Ne baš, taktike me još manje zanimaju. Izgubio sam svaki osjećaj za Dinamo koji sam ikad imao. Pretpostavljam da spadam u onu grupu koja je odustala. I ne nije mi dobro ovako. Ali hoću ti reći da me nervira pomalo što svaki dan isto čitam i tako već nekoliko godina. Nije da ne mislim slično, ali, graniči mi sa bolešću da ljudi doslovce samo gledaju u sudce i svaka kriva dosuđena odluka je pljačka. Promašeni penali su namjerno promašeni. Ako me beređš kaj pokušavam reći.
Dokle god ova mafijaška garnitura drma nogometom, normalne lige neće biti. Za povratak povjerenja u sustav potreban je totalni reset i start od početka. Sve do tad ja sam za to da se stvari dovedu do apsurda. Treba optuživati mafiju u svakoj mogućoj prilici.

Mnogi ovdje upadaju u logičku kontradikciju. Vehementno braniti integritet lige i u svakoj prilici pokušavati argumentirati zašto pojedina situacija nije namještena, već je plod slučajnosti, ima smisla samo ako vjeruješ da su stvari čiste i da namještanja u hrvatskom nogometu nema. Ali ovdje nitko više ni ne osporava da se namješta! Inžinjer čak kaže i da je "normalno da se namješta". Kako u takvim uvjetima znati kada je nešto slučajno, a kada je namješteno? Tko od nas to može znati? Zato je jedini logičan pristup tvrditi da je svaka sumnjiva situacija namještena. Nekad će se fulati, ali će se bome u velikom broju slučajeva i pogoditi. Jer mafija ne može ne raditi ono od čega živi. Lokomotiva i Dinamo su samo instrumenti kojima se služe da izvuku novac na svaki mogući način.
trener morskih pasa is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.