Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2017., 09:22   #41
Vešović je mrtav, figurativno rečeno. Čujem od suboraca koji su bili uživo u Zaprešiću da je strano tijelo, začahuren u nekom svom svijetu, ni sjena onog manijaka na kojeg smo navikli. Komunikacije nula sa suigračima, klupom, bilo kim, teško odrađivanje posla. Što uopće ne čudi, s obzirom na prirodu rastanka njegova intimusa i kuma ( a zna se što kum u pravoslavaca znači ) s Rijekom i peripetija proizašlih iz cijele one zbrke. Kod njega je situacija identična Riletovoj, ugovor do ljeta 2018., neprodužen. Sljedeći klupsku šprancu i izgovore koji su izlazili s brda Rujevica s ciljem opravdanja nužnosti prodaje Ristovskog, sve osim prodaje Vešovića u naredna 4 dana bilo bi pišanje po samom sebi i svojoj vjerodostojnosti. Ali ne bi bilo prvi put da se popiša po samom sebi

Problem je što ponuda za Vešovića nema. Kuloari kažu da je nervozan, da svaki drugi dan kuca na vrata s upitom "jel me tko traži", što objašnjava navode s početka posta koji govore o njegovoj odsutnosti. Šta napraviti, pametan nisam? Moj neki doživljaj Vešovića kaže da je ova razina nogometa ( HNL i lige sličnog ranga) njegov maksimum. I da bogatiji klubovi i ne luduju za krilom, priučenim krilom skromnih tehničkih karakteristika, loše završnice i prilično skromnim igračkim repertoarom ukupno. Prevedeno, i Rijeci je Vešović vrh, a i Rijeka je njemu, bez da se Marko uvrijedi. Ponudit novi ugovor, ali ugovor na razini najvećih klupskih koji će Marku jasno dati do znanja koliko ga Rijeka cijeni i koliko mu je zahvalna, i čekati možda priliku za neki transfer. I Rijeka i on. Drugog riješenja ne vidim.

Inače, potencijalno je velik dan pred nama. Nakon 2 godine, nakon 4 prijelazna roka Rijeka je pred pronalaskom i potpisom konkurenta Zhuti na poziciji lijevog beka. Radi se o Australcu Davidsonu, igraču Huddersfielda koji je prošlu sezonu bio na posudbi u Groningenu. Konačno u pičku
otrovnik ljuti is offline  
Old 28.08.2017., 09:41   #42
To je taj


http://theworldgame.sbs.com.au/artic...socceroos-spot
otrovnik ljuti is offline  
Old 28.08.2017., 09:48   #43
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
I da bogatiji klubovi i ne luduju za krilom, priučenim krilom skromnih tehničkih karakteristika, loše završnice i prilično skromnim igračkim repertoarom ukupno.
Govoriš o Marku Vešoviću??

p.s. nadam se da si slušao Mancea sad.
ROGY is offline  
Old 28.08.2017., 09:50   #44
Čitam i ne vjerujem, odnijelo Otrovnika skroz
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 28.08.2017., 10:38   #45
Sta kaze Mance?
janick gers is offline  
Old 28.08.2017., 11:30   #46
Kaže Mance da nam je Vešo lani bio jedan od stožernijih igrača te da interesa za njega ima.
Još kaže da će se nakon završetka prelaznog roka razgovarat o njegovom i Gavranovom ugovoru....
ROGY is offline  
Old 28.08.2017., 11:54   #47
Jel na kraju potpisao onaj Ganac Acosty ?
Galijun1 is offline  
Old 28.08.2017., 12:32   #48
Jeli pokaza šta oni slovenc Črnic. Sićan se da je u nas bila grinta jer nam ga je Rijeka preotela?
Nešto ne dobija minutažu kod Keka.
jordi is online now  
Old 28.08.2017., 13:00   #49
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Jeli pokaza šta oni slovenc Črnic. Sićan se da je u nas bila grinta jer nam ga je Rijeka preotela?
Nešto ne dobija minutažu kod Keka.
Nije. Šteta što nije završio doli, prilično mlak i nedefiniran. Nadam se kakvoj trampi, recimo za Tomu Bašića?!
otrovnik ljuti is offline  
Old 28.08.2017., 13:13   #50
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Nije. Šteta što nije završio doli, prilično mlak i nedefiniran. Nadam se kakvoj trampi, recimo za Tomu Bašića?!
Toma jučer uša zadnjih 15 minuti i pokaza da bi moga imat svijetlu budučnost.
Triba vidit kako će se rasplest ovo sa Nižićen ali sama činjenica da nije otiša na prvu ponudu prije Levskog i da se sa početnih 300k odšteta digla na 1M i još se dvoumimo mi nešto govori da su dani rasprodaje daleko iza nas.
Tako da, uživaj u Črnicu i svrati na Arenu bacit oko na Bašića...
jordi is online now  
Old 28.08.2017., 13:20   #51
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Vešović je mrtav, figurativno rečeno. Čujem od suboraca koji su bili uživo u Zaprešiću da je strano tijelo, začahuren u nekom svom svijetu, ni sjena onog manijaka na kojeg smo navikli. Komunikacije nula sa suigračima, klupom, bilo kim, teško odrađivanje posla. Što uopće ne čudi, s obzirom na prirodu rastanka njegova intimusa i kuma ( a zna se što kum u pravoslavaca znači ) s Rijekom i peripetija proizašlih iz cijele one zbrke. Kod njega je situacija identična Riletovoj, ugovor do ljeta 2018., neprodužen. Sljedeći klupsku šprancu i izgovore koji su izlazili s brda Rujevica s ciljem opravdanja nužnosti prodaje Ristovskog, sve osim prodaje Vešovića u naredna 4 dana bilo bi pišanje po samom sebi i svojoj vjerodostojnosti. Ali ne bi bilo prvi put da se popiša po samom sebi

Problem je što ponuda za Vešovića nema. Kuloari kažu da je nervozan, da svaki drugi dan kuca na vrata s upitom "jel me tko traži", što objašnjava navode s početka posta koji govore o njegovoj odsutnosti. Šta napraviti, pametan nisam? Moj neki doživljaj Vešovića kaže da je ova razina nogometa ( HNL i lige sličnog ranga) njegov maksimum. I da bogatiji klubovi i ne luduju za krilom, priučenim krilom skromnih tehničkih karakteristika, loše završnice i prilično skromnim igračkim repertoarom ukupno. Prevedeno, i Rijeci je Vešović vrh, a i Rijeka je njemu, bez da se Marko uvrijedi. Ponudit novi ugovor, ali ugovor na razini najvećih klupskih koji će Marku jasno dati do znanja koliko ga Rijeka cijeni i koliko mu je zahvalna, i čekati možda priliku za neki transfer. I Rijeka i on. Drugog riješenja ne vidim.

Inače, potencijalno je velik dan pred nama. Nakon 2 godine, nakon 4 prijelazna roka Rijeka je pred pronalaskom i potpisom konkurenta Zhuti na poziciji lijevog beka. Radi se o Australcu Davidsonu, igraču Huddersfielda koji je prošlu sezonu bio na posudbi u Groningenu. Konačno u pičku
Svašta , čovjek ih je u kompi sa Kvržom silovao s tim da je imao 2 dobre prilike , ne znam od kud to da je mrtav
ivan22222 is offline  
Old 28.08.2017., 13:27   #52
Quote:
ivan22222 kaže: Pogledaj post
Svašta , čovjek ih je u kompi sa Kvržom silovao s tim da je imao 2 dobre prilike , ne znam od kud to da je mrtav
Igrali smo protiv Inkera, dopusti da imam zadrške prema bilo kakvom glorificiranju ukupne predstave i pojedinačnih učinaka protiv one nogometne kataklizme u žutom

Jedino Hajduk iz Splita može izgubiti bodove na onom terenu, prvi kandidat za ispadanje
otrovnik ljuti is offline  
Old 28.08.2017., 13:30   #53
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Toma jučer uša zadnjih 15 minuti i pokaza da bi moga imat svijetlu budučnost.
Triba vidit kako će se rasplest ovo sa Nižićen ali sama činjenica da nije otiša na prvu ponudu prije Levskog i da se sa početnih 300k odšteta digla na 1M i još se dvoumimo mi nešto govori da su dani rasprodaje daleko iza nas.
Tako da, uživaj u Črnicu i svrati na Arenu bacit oko na Bašića...
A šta ima Toma pokazivat, to je već naznačia, poremetila ga je ozljeda, kad se vrati u formu ima da pruža konstantno partije ala kontra Splita u proliće, talent je iznadprosječan za HNL.
Bossmanidis is offline  
Old 28.08.2017., 13:33   #54
Quote:
Bossmanidis kaže: Pogledaj post
A šta ima Toma pokazivat, to je već naznačia, poremetila ga je ozljeda, kad se vrati u formu ima da pruža konstantno partije ala kontra Splita u proliće, talent je iznadprosječan za HNL.
I šta si ti sad drugčije napisa od mene osin šta si uletija tu sa kurčevitin stavon najpametnijeg od svih pametnih
jordi is online now  
Old 28.08.2017., 14:18   #55
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
I šta si ti sad drugčije napisa od mene osin šta si uletija tu sa kurčevitin stavon najpametnijeg od svih pametnih
Mora on, ne obaziri se.Mora, jer je iznad svih.
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 28.08.2017., 15:41   #56
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
I šta si ti sad drugčije napisa od mene osin šta si uletija tu sa kurčevitin stavon najpametnijeg od svih pametnih
Ne, tako me se etiketiralo, al vidiš da i po tebi nisam pametan niti to mislin. Uglavnom, nećemo na osobni animozitet,m tirba san boldat šta si napisa da je pokaza naznake svitle budućnosti, to ej već prošlsot, red je da pokaže da psotaje igrač. A prvo da se vrati u ritam igranja
Bossmanidis is offline  
Old 28.08.2017., 16:20   #57
Quote:
Galijun1 kaže: Pogledaj post
Jel na kraju potpisao onaj Ganac Acosty ?
Upravo objavljeno da je potpisao, a Davidson da je prošao liječnički..
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 28.08.2017., 16:35   #58
http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rije...a_refresh=true

Ganski krilni napadač Maxwell Acosty (25) i formalno je postao novo ime u riječkoj svlačionici i to svega nekoliko dana nakon što je na Rujevicu stigla nekadašnja velika nada grčkoga nogometa, branič ili desni bočni – Charalampos Mavrias.Tamnoputi napadač koji je prošle sezone nosio dres talijanskog drugoligaša »Latine« i prvoligaša »Crotonea« potpisao je ugovor s »Rijekom« (jednogodišnja posudba s obvezom otkupa ugovora), nakon što je još u petak obavio liječnički pregled.

Osim na dovođenju Acostyja na Rujevici su prvoga radnog dana novoga tjedna radili i na angažmanu lijevoga beka, australskog reprezentativca Jasona Davidsona (26).

Igrač, koji je upisao tri nastupa na SP-u u Brazilu, obavio je liječnički pregled i u idućih dan, dva trebao bi potpisati trogodišnji ugovor s "Rijekom". Davidson za razliku od Acostyja na Rujevicu dolazi kao slobodan igrač.
bioshock is offline  
Old 28.08.2017., 17:22   #59
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
I šta si ti sad drugčije napisa od mene osin šta si uletija tu sa kurčevitin stavon najpametnijeg od svih pametnih
To,to Jordi. Još malo pa se nećemo morat svađat s tvojim sumještanima. Ti ćeš ih disciplinirat i svima dobro...
__________________
''Iskorak je za pedere - Hajduk je za ratnike'' https://www.tportal.hr/sport/clanak/...djecu-20130929
mezzomarinero is offline  
Old 28.08.2017., 17:31   #60
Quote:
mezzomarinero kaže: Pogledaj post
To,to Jordi. Još malo pa se nećemo morat svađat s tvojim sumještanima. Ti ćeš ih disciplinirat i svima dobro...
Jordi je lapo-lapo...vuce ga nesto prema Kvarneru i Rijeci samo nece priznat...rec ce da je to zbog cheesa u Archy-u...
Fiumelibre is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.