Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2017., 17:35   #61
Quote:
Fiumelibre kaže: Pogledaj post
Jordi je lapo-lapo...vuce ga nesto prema Kvarneru i Rijeci samo nece priznat...rec ce da je to zbog cheesa u Archy-u...
Pokvario se, prije 5 godina je bio puno ukusniji, skoro sam povracao neki dan. Al zato onaj Pub u Lovranu ima odlicnu hrani
lakrdija 1950 is offline  
Old 28.08.2017., 20:16   #62
Samo Maretina
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 28.08.2017., 20:21   #63
a zasto se ovi igraci nisu mogli dovesti prije, sta, u cemu je fora?
Bankina is offline  
Old 28.08.2017., 20:26   #64
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
a zasto se ovi igraci nisu mogli dovesti prije, sta, u cemu je fora?
Rekao bi da im jednostavno nije bio zanimljiv aenel dok se nije približio kraj prijelaznog roka .
bioshock is offline  
Old 28.08.2017., 20:30   #65
Davidson je tek dobio papire u Huddersfieldu, a australski mediji pišu da je potpisao. Nadam se da će biti pogodak, borit će se za nastup na Mundijalu.
mitch is offline  
Old 28.08.2017., 20:53   #66
Rijeka ako hoće stranog igrača koji zadovoljava kvalitativnu razinu Lige prvaka ili ozbiljnog nastupa u Europskoj ligi nema drugog izbora nego čekati kraj transfernog roka kada ovima ponestane izbora u atraktivnijim sredinama. Ova tri igrača ako su fizički spremni bi mogli biti ogromno pojačanje već za prvo kolo s AEK-om.
trener morskih pasa is offline  
Old 28.08.2017., 22:22   #67
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
Ova tri igrača ako su fizički spremni bi mogli biti ogromno pojačanje već za prvo kolo s AEK-om.
Australac, Ganac i Grk su poluproizvodi, kao i Gomelt, Jelić, Punčec, koji tek trebaju proći drill i izobrazbu kod gdina. Keka da bi vidjeli jesu li su materijal za Rijeku.

Do sada je jedino mali Heber bio pogodak, ovi ostali šepaju.
Bolji od tebe is offline  
Old 28.08.2017., 22:26   #68
bit ćemo jači nego ikad.
__________________
In Kek we trust
KKPB is offline  
Old 29.08.2017., 08:39   #69
Jelić poluproizvod kaj sve nebum pročitao...
kao is offline  
Old 29.08.2017., 08:41   #70
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Australac, Ganac i Grk su poluproizvodi, kao i Gomelt, Jelić, Punčec, koji tek trebaju proći drill i izobrazbu kod gdina. Keka da bi vidjeli jesu li su materijal za Rijeku.
Punčec nije poluproizvod, a Davidson i Mavrias su razina više od Jelića i Gomelta..
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 29.08.2017., 10:28   #71
Ajde ajde, do gola u Pireju i Heber je bio promasaj kod vecine.
janick gers is offline  
Old 29.08.2017., 11:00   #72
Quote:
janick gers kaže: Pogledaj post
Ajde ajde, do gola u Pireju i Heber je bio promasaj kod vecine.
Tocno tako...pocekat treba malo neke igrace, neki se odma prilagode a nekima treba tjedan, mjesec ili polusezona...a i vjerovatno nisu u nekom idealnom fizickom stanju
Fiumelibre is offline  
Old 29.08.2017., 11:07   #73
pa i dalje je promasaj, nis posebno od igraca, samo eto, nas narod se lagano kupi,nebitno jel s juga, kvarnera ili sjevera, odigra jednu tekmu i vec je pun pogodak

di se i kad vec mogu kupovat karte za ove europske tekme, ce bit mozda kakva mogucnost kupiti zajedno za sve tri utakmice?

i vidim da mnogi neki kuratz lajkaju na fejsu za san siro, di ce se prodavat karte za goste, na ruji?
Bankina is offline  
Old 29.08.2017., 12:54   #74
Mislim da će prvo ići paketi ulaznica i to pretplatnicima.

Sumnjam da će biti više od 1k ulaznica u slobodnoj prodaji. Ne vjerujem da će uopće biti pojedinačne prodaje.

Edit: Davidson potpisao.

http://nk-rijeka.hr/vijest/jason-dav...ac-hnk-rijeka/
bioshock is offline  
Old 29.08.2017., 12:57   #75
Toooo majku ti jebem

Daj još tog Jakova Puljića do četvrtka u ponoć da ih iskaramo i drugu godinu sve redom
otrovnik ljuti is offline  
Old 29.08.2017., 12:57   #76
mislim da osvajamo naslov sad. ima sam sumnju dosad o obrani krune, sad je više nema
__________________
In Kek we trust
KKPB is offline  
Old 29.08.2017., 12:59   #77
Euforija?
gospodin muha is offline  
Old 29.08.2017., 13:14   #78
Quote:
gospodin muha kaže: Pogledaj post
Euforija?
Je dragi, valja nas konstantno iz sfere euforije do teške depresije i beznađa, pa opet u vedrija stanja

Šta da ti pričam, i sam si navijač, a i euforija vam nije strana
otrovnik ljuti is offline  
Old 29.08.2017., 13:31   #79
Quote:
bioshock kaže: Pogledaj post
Mislim da će prvo ići paketi ulaznica i to pretplatnicima.

Sumnjam da će biti više od 1k ulaznica u slobodnoj prodaji. Ne vjerujem da će uopće biti pojedinačne prodaje.

Edit: Davidson potpisao.

http://nk-rijeka.hr/vijest/jason-dav...ac-hnk-rijeka/
a ti kao npr. pretplatnik mozes uzet taj paket samo za sebe ili ih vise mozes uzeti?

kad ce to bit objavljeno i di? na sluzbeni stranicama?

Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Je dragi, valja nas konstantno iz sfere euforije do teške depresije i beznađa, pa opet u vedrija stanja

Šta da ti pričam, i sam si navijač, a i euforija vam nije strana
eto, imate nes zajednicko sa tovarima
Bankina is offline  
Old 29.08.2017., 13:36   #80
Bit će objavljeno na službenim stranicama i vjerojatno će biti ponuđeno pretplatnicima da kupe svoje mjesto za sve tri utakmice u kompletu. I pretpostavljam samo to jedno mjesto, kao što je bilo za Olympiakos (jer ako svima daš 2 mjesta rasproda se sve )
suba is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.