Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2007., 10:59   #81
Quote:
Narcis007 kaže: Pogledaj post
...ma nije on nićiji plačenik..ako je ikad i bio..govori se da voli zavirit u čašicu..dobro možda malo...zatim da mu mamić kupuje zubne proteze..plaća ljetovanja..ali ja mislim da samo ima osebujan stil pisanja i to je to...naime čovjek već dvadeset godina prati dinamo i treba to respektirati..bio je tu i one davne 82 druge kada je dinamo osvoio naslov nakon četvrt stoljeća i bijeli šal..kada ja još nisam bio ni rođen..treba respektirt čovjeka koliko toliko...
Ako je i imao neki respekt, danas ga više nema... pa, jbte lik piše na način kao da je jučer dobio posao u 24 sata... ako je prije i vrijedio nešto, danas ne vrijedi...
Neka mu Maminjo iz respekta da funkciju glasnogovornika kluba, samo nek se drži podalje od tipkovnice
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 13.11.2007., 11:10   #82
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Neka mu Maminjo iz respekta da funkciju glasnogovornika kluba

koji bi im već to bio glasnogovornik, negdje dvadeseti..
Ferdibrand is offline  
Old 13.11.2007., 16:03   #83
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
ne znam di si ti 'pekao zanat' ali, koliko ja znam, to posao novinara baš i nije.
Nazalost, to je danas cilj. Napisi bilo sta, samo nek se digne prasina. To sto pises i ne mora biti istina... Pa zato nam i novine jesu pune skandala, afera, spekulacija... To se prodaje. Nisu krivi novinari, krivi su citatelji sto na to trzaju.
__________________
Malo nas je al smo govna!
kernie is offline  
Old 13.11.2007., 21:51   #84
Quote:
kernie kaže: Pogledaj post
Nazalost, to je danas cilj. Napisi bilo sta, samo nek se digne prasina. To sto pises i ne mora biti istina... Pa zato nam i novine jesu pune skandala, afera, spekulacija... To se prodaje. Nisu krivi novinari, krivi su citatelji sto na to trzaju.



Sa ovim boldiranim se apsolutno slažem,
novinari svašta pišu ali fakat mnogi prihvataju to "zdravo za gotovo",
i onda nastaje što nastaje, tip kao Maminho složi taku frku,
da postane udarna vijest na svim TV-e programima...
Poanta cijele priče je da novinari zakuhaju (da se tiraž poveća), pa onda kao oni ništa nisu krivi...možeš mislit...
brato is offline  
Old 21.11.2007., 20:09   #85
http://www.jutarnji.hr/sport/nogomet...1,21,,98982.jl

Židak - uberlegenda:



Niko Kovač potpuno je mirno šetao Londonom, njegov brat Robert također.


forumash is offline  
Old 07.01.2008., 18:01   #86
http://www.index.hr/sport/clanak/redir/370094.aspx

Filippo is offline  
Old 07.01.2008., 18:25   #87
Iako Židak zna biti cinik, zadnja kolumna u subotu u JL gdje govori da bi Dinamo trebao više pažnje posvetiti domaćim igračima a ne prosječnima iz Amazonije je odlična. Što se tiče ovoga upražnjenog mjesta, ne vjerujem da će on biti glasnogovornik.
Crospur is offline  
Old 08.01.2008., 11:08   #88
da,i u tom članku je pisao o Milanu Badelju koji definitivno sljedeće sezone zaslužuje priliku u ovakoj HNL pa bi momak mogao barem polovično nadomjestit Modrića koji će se tada odmarati na Mallorci
nomadi is offline  
Old 08.01.2008., 11:52   #89
Bas je zanimljiv. Jedan clanak pise kako je Mamic lopina, drugi clanak ili odlomak dolje kako je mamic napravio dobar posao. Hvaljenjem prosjecnih nogometasa ide naravno po depu, od menadera itd. On je novinarska k...a sve ce napisati.Kada BBB naprave sranje onda su sveti kada vicu Mamicu lopove onda to nisu oni itd. Placenik i k...a najnize vrste.
Klukas is offline  
Old 08.01.2008., 12:14   #90
jebo čovjeka kojem drugi plaćaju zubara....
Vincent V is offline  
Old 08.01.2008., 12:27   #91
imal sam ga osobno prilike upoznati i moram priznat da tolikog napuhanca nikada u životu nisam vidio ali ni imao na svu sreču upoznati da netko toliko može lizat tuđa g*** to je strašno...
nije važno tko je kome i kaj platio ali kad netko poput njega prvo se gura u guzicu nekome da bi zatim nakon nekog vremena doslovno odhebao ljude... strašno jedna od čudnih i jako prevrtljivih osoba...
po meni ničiji plačenik a i ako je nečiji siguran sam da nezna tko ga plača jer je u dupetu mnogih....
 
Old 08.01.2008., 12:45   #92
ma najjači je bio kad je dizao i spuštao niku u razdoblju od 2 tjedna i kad je prodao modrića u pola europe
Veko32 is offline  
Old 08.01.2008., 13:07   #93
on je poznat da dobro pise o onome koji dobro plati...

i prije je imao "ured" u Domagoju i pisao ocijene igracima bez vidjene utakmice, zna se po kojem sistemu
vitez svedskog stola is offline  
Old 08.01.2008., 13:09   #94
to svi rade, pogotovo u regionalnim ligama, tak da niš čudno, a niko je kod njega jedno vrijeme bio pretplaćen na 7, ma kako odigrao
Veko32 is offline  
Old 20.07.2010., 10:24   #95
Ovolko smješnih ljudi na jednom mjestu nisam nikad iskusio, kak vam se da bit tolko glup.
ivan10 is offline  
Received Infraction
Old 20.07.2010., 10:35   #96
Židak jest na platnom spisku - onoga tko ga dobro plati. (Što znači, ne uvijek na istom.)

Primjerice, kad je svojevremeno trajala medijsko-mafijaška kampanja napumpavanja cijene Nike Kranjčara u cilju njegove prodaje (što je bila klasična mafijaška operacija iza koje su ostali "repovi" u vidu ubojstva Pokrovca u klasičnoj sačekuši, "obrađivanja" Luke Bonačića bejzbol-palicama - iako za to postoje i teorije da je više povezano s Jelavićem, najnovijom istragom britanskih poreznih organa nad Redknappom... itd.) - Židak je kao plaćenik pokrivao "medijski" dio "posla".
nvnk is offline  
Old 20.07.2010., 10:48   #97
A Vi ili ako može ti to znaš kako?
ivan10 is offline  
Old 20.07.2010., 10:50   #98
a Židak ima plačenike na forum.hr
qkac is offline  
Old 20.07.2010., 10:54   #99
Quote:
ivan10 kaže: Pogledaj post
A Vi ili ako može ti to znaš kako?
Po meni, na forumu bismo svi trebali biti na 'ti'.

A znam iz "poluprve" ruke, radije ne bih u detalje - s obzirom na stvari koje sam i u postu spominjao.
nvnk is offline  
Old 20.07.2010., 11:01   #100
koji bump.
nar.kO is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:01.