Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2008., 18:32   #81
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
hadžić i sabahudin saša vugdalić

vodeći komentatorski dvojac na Balkanu
vugdalić: xasikjcnsdkcnksdjcnk
hadžić: ne bi se baš složio
looki is offline  
Old 20.12.2008., 18:34   #82
Da, najjači su oni s OBN-a NAJJAČI
6ar is offline  
Old 20.12.2008., 18:37   #83
Ok su mi komentatori am. nogometa na sportklubu....posebno sukomentator Toni, vidi se da voli taj sport i puno zna o njemu i igračima. A da ne pričam kako sukomentira dvije utakmice za redom....respect
ZnaSeTkoJe is offline  
Old 12.03.2009., 15:34   #84
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
imas pravo, tvoji postovi su ogledni primjer kakvih idiota ima i sta se sve da procitati!

pa sta ako se derao, bome derao se i na svaku interovu sansu, s obzirom da se zna da prasicko voli mancester bio je objektivan i korektan jucer, objektivniji od vas sta ste se dosli tu prosipati bez vlatitog misljenja

ps, dajte karton slobodno
bojim se da nije tako kak si rekao, jer kad je čini mi se Cambiasso pucao prema golu Manchestera Blažičko je to komentirao dosta mirno, a bila je jebena prilika za gol. Još i komentiranje prekršaja na igračima Intera onako hladno, kao da i nije bio prekršaj, lik treba biti nepristran, a ne forsirat svojeg favorita i veličat ga...
expressivo is offline  
Old 12.03.2009., 15:36   #85
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
imas pravo, tvoji postovi su ogledni primjer kakvih idiota ima i sta se sve da procitati!

pa sta ako se derao, bome derao se i na svaku interovu sansu, s obzirom da se zna da prasicko voli mancester bio je objektivan i korektan jucer, objektivniji od vas sta ste se dosli tu prosipati bez vlatitog misljenja

ps, dajte karton slobodno
gospon prasićko je tamo na HRT-u u službi komentatora, to mu je posao a na poslu se treba ponašat dosta profesionalnije, drugo je ono trekeljanje u studiju di objašnjavaju situacije, tamo razgovaraju sa "stručnim"/stručnim gostima i to se može tolerirat ak stalno "navlači" za neku stranu (kako to znaju Vela, prasićko, Štimac, Zajec i još podosta njih u slučajevima bilo šta englesko vs ostali)


edit:
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
ja sam bas jucer pratio kako covjek komentira iako se inace ne obazirem previse na to, ono pratim utakmicu i skuzim komentatora jedino ako napravi neki veci gaf a ne ako se dere jedan ton vise nego sta bi po nekakvom juventinu trebao

bas zbog puno upisa na ovoj i ostalim temama protiv prasicka sam isao za tim i nisam primjetio nikakvo pretjerivanje, stovise smatram da je komentiranje bilo ok i fer

ustalom neka interovci kazu kakvo im je komentiranje bilo jucer, je to bilo katastrofa ili se blazicko i nije pretjerano dao primjetiti?
bravo, ti se ne slažeš s nekim Juventinom i iz tog proizlazi direktno da imaš pravo

stvar je u objektivnosti, nebitno koji je klub kome više drag
__________________
STORIA DI UN GRANDE AMORE

Zadnje uređivanje juventino_vk : 12.03.2009. at 15:45.
juventino_vk is offline  
Old 12.03.2009., 15:38   #86
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
bojim se da nije tako kak si rekao, jer kad je čini mi se Cambiasso pucao prema golu Manchestera Blažičko je to komentirao dosta mirno, a bila je jebena prilika za gol. Još i komentiranje prekršaja na igračima Intera onako hladno, kao da i nije bio prekršaj, lik treba biti nepristran, a ne forsirat svojeg favorita i veličat ga...
ja sam bas jucer pratio kako covjek komentira iako se inace ne obazirem previse na to, ono pratim utakmicu i skuzim komentatora jedino ako napravi neki veci gaf a ne ako se dere jedan ton vise nego sta bi po nekakvom juventinu trebao

bas zbog puno upisa na ovoj i ostalim temama protiv prasicka sam isao za tim i nisam primjetio nikakvo pretjerivanje, stovise smatram da je komentiranje bilo ok i fer

ustalom neka interovci kazu kakvo im je komentiranje bilo jucer, je to bilo katastrofa ili se blazicko i nije pretjerano dao primjetiti?
Bankina is offline  
Old 12.03.2009., 15:39   #87
Ma jučer je dobro komentirao(tj. ne toliko nepristrano), ali se previše uživio kao i obično kada je Ronaldo imao loptu i osobito kad je zabio gol.
Lux is offline  
Old 12.03.2009., 15:41   #88
Ja sam prasička odjebao još prije 10 godina kada je bjesomučno masturbirao na gol Colea u Juventus-manchester 2:3 i urlao iz svega glasa "i dva dvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, i dva dvaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, i dva dvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhkkkk!".

Prasičko: jebem ti mater.
Fallacy is offline  
Old 12.03.2009., 15:48   #89
Quote:
Fallacy kaže: Pogledaj post
Ja sam prasička odjebao još prije 10 godina kada je bjesomučno masturbirao na gol Colea u Juventus-manchester 2:3 i urlao iz svega glasa "i dva dvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, i dva dvaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, i dva dvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhkkkk!".

Prasičko: jebem ti mater.
A jebi ga ipak je Yawnitedovac u duši......i primijeti se, ma koliko god on to nastojao sakriti...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 12.03.2009., 15:48   #90
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
Ma jučer je dobro komentirao(tj. ne toliko nepristrano), ali se previše uživio kao i obično kada je Ronaldo imao loptu i osobito kad je zabio gol.
pa dobro, to je razumljivo s obzirom da je navijac mancestera, bar se tako prica

no neki ovdje izmisljaju i kad nema potrebe za tim, jebote da nisam gledao po nekim upisima bi pomislio da inter i njegove sanse nije spominjao i da je izvadio kurac i drkao na kristiana i ostale mancesterove igrace, sto je daleko od istine

ok, nebi trebao komentirat utakmice mancestera ali kad je vec tamo i kad vec komentira nemojte izmisljat jer ga nevolite da se preseravao i da nije odradio koliko toliko dobar prijenos
Bankina is offline  
Old 12.03.2009., 15:49   #91
prasičko je odvratan i ljigavi smrad.i pijandura.mogu samo zamislit kako je sinoć nakon tekme u manchesteru kasnije zavirivao u čašice.fuuuj
SEPTIC JAM is offline  
Old 12.03.2009., 15:51   #92
Quote:
SEPTIC JAM kaže: Pogledaj post
prasičko je odvratan i ljigavi smrad.i pijandura.mogu samo zamislit kako je sinoć nakon tekme u manchesteru kasnije zavirivao u čašice.fuuuj
zato si ti sigurno oličenje morala.
zvonzi is offline  
Old 12.03.2009., 15:52   #93
Quote:
SEPTIC JAM kaže: Pogledaj post
prasičko je odvratan i ljigavi smrad.i pijandura.mogu samo zamislit kako je sinoć nakon tekme u manchesteru kasnije zavirivao u čašice.fuuuj
evo ga, a znao sam da je onim svim upisima pilio naopako, nemozes sakriti pravo lice...

ma necu nista ni komentirati, nema smisla
Bankina is offline  
Old 12.03.2009., 15:53   #94
Quote:
Fallacy kaže: Pogledaj post
Situacija neodoljivo podsjeća na penalčinu muntari-Marchionni samo je neusporedivo manje očita.
penalčina.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 12.03.2009., 15:59   #95
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
ok, nebi trebao komentirat utakmice mancestera ali kad je vec tamo i kad vec komentira nemojte izmisljat jer ga nevolite da se preseravao i da nije odradio koliko toliko dobar prijenos
nije on tamo bezveze otišao, zna se već dugi niz godina da je on pristalica ManUtd-a. a i recimo nevezano za nogomet, al vezano uz Blažička. Ako si imalo gledao F1 na HRT-u, vidio bi kako je lik stalno za onog seronju Alonsa i kako Alonso uvijek maestralno odveze utrku i naravno da se dere na svaki njegov potez. Al dok je Schumacher vozio, stalno govorkanje kako je prljavo odvozio utrku, a i sjećam se kad je Schumacher osvojio naslov prvaka da je Blažičko to komentirao tako mirno, al kad je Alosno osvojio naslov, on je klicao njegovo ime i veličao ga kao da je kralj F1...
expressivo is offline  
Received Warning
Old 12.03.2009., 16:12   #96
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
nije on tamo bezveze otišao, zna se već dugi niz godina da je on pristalica ManUtd-a. a i recimo nevezano za nogomet, al vezano uz Blažička. Ako si imalo gledao F1 na HRT-u, vidio bi kako je lik stalno za onog seronju Alonsa i kako Alonso uvijek maestralno odveze utrku i naravno da se dere na svaki njegov potez. Al dok je Schumacher vozio, stalno govorkanje kako je prljavo odvozio utrku, a i sjećam se kad je Schumacher osvojio naslov prvaka da je Blažičko to komentirao tako mirno, al kad je Alosno osvojio naslov, on je klicao njegovo ime i veličao ga kao da je kralj F1...
Ne plačaju državnu televiziju samo navijači manchestera.zato se serem na htv..osim blažićka,u studio dovode uvijek onog nogometnog nepismenjaka zajeca,kao i ostale pobornike premiershipa.mislim,čemu sve to?šta oni stvarno misle da svi u hrvatskoj samo navijaju za engleske klubove.zato mi se gade te stvari oko blažićka,nije to u redu..sinoć je komentirao u svom stilu,potpuno pristrano

Zadnje uređivanje SEPTIC JAM : 12.03.2009. at 16:22.
SEPTIC JAM is offline  
Old 12.03.2009., 16:15   #97
Quote:
Fallacy kaže: Pogledaj post
Prasičko: jebem ti mater.
 
Old 12.03.2009., 18:31   #98
Quote:
moza(i)k kaže: Pogledaj post
Enzo je Zdravko Mamić
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 12.03.2009., 20:08   #99
Quote:
Fallacy kaže: Pogledaj post
Ja sam prasička odjebao još prije 10 godina kada je bjesomučno masturbirao na gol Colea u Juventus-manchester 2:3 i urlao iz svega glasa "i dva dvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, i dva dvaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, i dva dvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhkkkk!".

Prasičko: jebem ti mater.
Stvarno je odvratan lik.Ja sam sinoć bio jako umoran,i taman kad sam počeo lagano tonuti u san,čujem njega kako svršava na Kristijanu
Njemu bi stvarno trebalo zabraniti prenošenje ako ne nogometa,a ono samo utakmica ManUtda.
Chiro is offline  
Old 12.03.2009., 23:32   #100
Ma cosic je najbolji komentator...
ne svidja mi se kako Prasicko(blazicko) komentira.... covjek previse subjektivno komentira(svi znaju da navija za man utd, ferrari itd).
tako da sad na utakmici man utd-inter covjek je skakao od srece kad je ronaldo zabio... uzas...
Zelimo cosica na svakoj utakmici lige prvaka...
Doduse vela-bogdan su ubojita kombinacija... kolko njih dvoje moze bombi izbacit tjekom tekme to je predobro
__________________
Simplicity is Your Key to Brilliance!
jerdna is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.