Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2010., 21:35   #1
Plavo-bili mućak

Nikad u životu nisam otvorio topic na ovom forumu,ali mislim da baš ovaj nedostaje.

Naziv je namjerno inspiriran već postojećom temom samo ovdje možemo bez straha od off topica o vječnom srazu juga i sjevera,Kung-fu Pandži, Sammiru ninji kornjači,Jurici Buljatu i Ivici Vrdoljaku, o tome kako je moj frend jači od tvog prike ,o skidanju gaća,dišpetu i svemu što tuđi čovik nikad neće znat,shvatit i razumit....
pynko is offline  
Old 01.03.2010., 21:47   #2
Kaj je ovo, Dinamo - Hajduk chat topic?

Ideja nije loša, bilo je i na modrom lavu i plavom ponosu i na bilom kutku dosta spike koja bi zapravo ovdje najviše pasala. Samo da sve ostane u granicama zdravog razuma.

A možemo se i oko oklade ovdje dogovorit...
sr-bistabil is offline  
Old 01.03.2010., 21:53   #3
Quote:
Playlife_ kaže: Pogledaj post
Ne.


Bacit ćemo opasne papiriće da pobjegnete.
Opet ćete zatrpati pola terena s tim papirima i čekati pola sata da ih bura otpuše


I bilo bi dobro da topic ostane, jer su bez njega su ionako tovari u prednosti s prostorom za pisanje o Hajduku. Mi imamo Mamić topic koji se zapravo tiče samo spomenutog luđaka, a oni na onom bilom kutku mogu pisat o čem ih je volja o Hajduku
Proud to be is offline  
Old 01.03.2010., 21:55   #4
Čekamo moderatore,ali mislim da topic ima potencijala...

Kaj se oklade tiče,ja sam uvijek za.
pynko is offline  
Old 01.03.2010., 22:05   #5
Sad je to prava preslika.
Vas dvoje tu, ostatak lige negdje sa strane.
6ar is offline  
Old 01.03.2010., 22:58   #6
Evo, našao sam vam i maskotu topica

__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 01.03.2010., 23:34   #7
Ovo bi čak trebalo odgovarati onima koji se žale da se na HNLu previše piše o Dinamu i Hajduku
Proud to be is offline  
Old 01.03.2010., 23:55   #8
Jel ovo kopija Garbagea s navijača...

Kaj se mene tiče pustim vam ga na probni rok, al se onda klonite prejebavanja na temu DInamo-Hajduk po ostalim topicima...to će reći da ako nemate kaj pametno reći, ne idete provocirati na "Bili kutak" ili vice versa na topic o Mamiću...

Isto tako molim vas da lišite i HNL, HNL transfere, pripreme i ostale topice koji se tiču našeg nogometa pizdarija poput "mi smo imali prosjek od 20 000", a vi niste" ili "koje ste godine osnovani"...

To također ne znači da se ovdje možete vrijeđati ili trollati bez sankcija...s tim da, ako je već ovo topic za prejebvanje na temu "Dinamo-Hajduk" na ostalim topicima koje sam spomenuo je zero tolerance za bilo kakve ispade...

Eto, ja bih tako, tj. pustio bih ovo neko određeno vrijeme da vidmo kako će se razvijati, a ostali kolege neka kažu što misle...

P.S. Malo sam vam ga počistio odmah u startu da ne steknete krivi dojam što se ovdje smije...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 02.03.2010., 00:12   #9
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post
Jel ovo kopija Garbagea s navijača...

Ne zalazim tamo pa ne znam ni kaj je to.

Ali ideja je da se drugi topici ne zatrpavaju našim nadjebavanjima dok će razina komunikacije kao i na svakom drugom topicu ovisiti o nama samima.
pynko is offline  
Old 02.03.2010., 00:15   #10
al se vamo ne dogovara oklada
qkac is offline  
Old 02.03.2010., 00:18   #11
Quote:
qkac kaže: Pogledaj post
al se vamo ne dogovara oklada
pa trebala bi. bit će da su pobrisani postovi

čeka se da svaki tabor skupi svoje članove pa da se dogovore i konačni uvjeti

Imat će cijeli forum Dinamo avatare
Proud to be is offline  
Old 02.03.2010., 00:19   #12
Quote:
pynko kaže: Pogledaj post
Ne zalazim tamo pa ne znam ni kaj je to.

Ali ideja je da se drugi topici ne zatrpavaju našim nadjebavanjima dok će razina komunikacije kao i na svakom drugom topicu ovisiti o nama samima.
To je ono šta mu samo ime govori. Topic u koji se trpa svo smeće da ostale teme ne pate.

Samo šta smo mi suviše konstruktivni, tako da će ovaj topic biti takav.


Imamo topic.



I da, okladu možemo dogovoriti tu.
Playlife_ is offline  
Old 02.03.2010., 00:25   #13
Quote:
pynko kaže: Pogledaj post
Ne zalazim tamo pa ne znam ni kaj je to.

Ali ideja je da se drugi topici ne zatrpavaju našim nadjebavanjima dok će razina komunikacije kao i na svakom drugom topicu ovisiti o nama samima.
Ma otprilike je postavljeno kao što si ti to ovdje postavio...

A razina komunikacije će ovisiti o tome što će administracija dozvoliti...kažem to iz razloga što se na spomenutom Garbageu često dopušta malo slobodniji izričaj što ja ovdje ipak ne bih prakticirao......kažem to iz razloga da ne bi sad netko išao čitati garbage pa pokušao sličnu retoriku koristiti ovdje i onda reći da se to na Navijačima smije...

Znat će Playlife o čemu govorim...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 02.03.2010., 00:27   #14
Quote:
Tijs Verwest kaže: Pogledaj post
ae, a di se treba potpisat?

Neka se ovdje potpišu svi zainteresirani, pa će se sutra il kad već sastaviti konačan popis forumaša, uvjeta i sl.

edit: Sad vidim da je pobrisano. Nek se i ovo briše onda, al bi bilo dobro da se ostavi pa da se dogovori ta famozna oklada bolje ovdje neg na HNLu


A i ne bih se složio da je ovo naš Garbage, oni tamo bacaju sve što je trolanje ili offtopic u drugim temama, i tamo mogu trollat i prepucavat se do besvjesti Ovo bi trebalo poslužiti baš kao što ste i rekli, tema za 'uljuđeno' prepucavanje između sjevera i juga, a toga fala Bogu ima po svim okolnim topicima, evo nedavno na pripremama, ovdje bi se moglo to sve koncentrirat i pročistit ostael topice. Nisu se mali broj puta na HNLu žalili da se sve vrti oko DInama i Hajduka, a premalo oko ostalih klubova..

Zadnje uređivanje Proud to be : 02.03.2010. at 00:35.
Proud to be is offline  
Old 02.03.2010., 00:27   #15
Quote:
qkac kaže: Pogledaj post
ko je zasad u biloj ekipi

play je kapetan




Ja, ti i Godfather zasad. Ionako nema broja koliko ljudi mora biti. Koliko bude, bit će, svejedno je. Bar nama.
Playlife_ is offline  
Old 02.03.2010., 00:31   #16
evo i ja cu, iako nisan bas selebrity forumas

naravno za bile
__________________
Učlani se!
:п
lišina is offline  
Old 02.03.2010., 00:32   #17
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post
Ma otprilike je postavljeno kao što si ti to ovdje postavio...

A razina komunikacije će ovisiti o tome što će administracija dozvoliti...kažem to iz razloga što se na spomenutom Garbageu često dopušta malo slobodniji izričaj što ja ovdje ipak ne bih prakticirao......kažem to iz razloga da ne bi sad netko išao čitati garbage pa pokušao sličnu retoriku koristiti ovdje i onda reći da se to na Navijačima smije...

Znat će Playlife o čemu govorim...
Ne brini, ovo neće biti ni blizu onoga.


Ali da će biti kamilica, neće.
Playlife_ is offline  
Old 02.03.2010., 00:36   #18
Quote:
lišina kaže: Pogledaj post
evo i ja cu, iako nisan bas selebrity forumas

naravno za bile

također al ja za plave
dinamoprecko is offline  
Old 02.03.2010., 00:37   #19
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Ovaj topic popularno mozete zvati lista za odstrjel.


triba i past oklada koliko će banova bit na kraju zbog ovog topica
qkac is offline  
Old 02.03.2010., 00:39   #20
aj evo i mene
DPMM is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.