Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2019., 15:03   #1
Časopis "Košarka" i " Super košarka"

Pozdrav svima

Vidim da ove teme još nema, a sigurno je puno NBA fanova skupljalo časopis Košarka koji je izlazio 90-tih i početkom 2000-tih godina. Te " Super Košarka " 08-10.

Pošto sam fan Vincea Cartera, zanima me ima li netko za prodati brojeve sa njim na naslovnici ili brojeve u kojima ima njegov poster?

airalex is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2020., 16:06   #2
Lijepo je pogledati stari post sa još starijim vijestima jer takvih vijesti danas kronično nedostaje.
Kennmarre is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2020., 11:43   #3
Quote:
airalex kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Vidim da ove teme još nema, a sigurno je puno NBA fanova skupljalo časopis Košarka koji je izlazio 90-tih i početkom 2000-tih godina. Te " Super Košarka " 08-10.

Pošto sam fan Vincea Cartera, zanima me ima li netko za prodati brojeve sa njim na naslovnici ili brojeve u kojima ima njegov poster?

Imam pune kutije Košarka časopisa jer dobivali u klubu besplatno... pogledam pa javim
Btw to vise ne izlazi ili? Nismo dobili već par sezona
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2020., 18:57   #4
Mislim da više ne izlazi..
Kennmarre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2020., 22:45   #5
Izlistal sam sve kaj imam doma a ima tog 3 kutije u fakat nebrem vjerovati da nist o Carteru nisam nasel..... sori jbg, ak koji drugi igrac te zanima reci... ili ak skupljas mozda mogu ti sve kaj imam poslati hehe
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2022., 20:03   #6
Ima li netko neki broj časopisa košarke iz cca 2001.g.?
dobri muž is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2022., 23:06   #7
Kakve lijepe uspomene budi taj časopis.
OhPavao is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2023., 08:12   #8
Pozdrav Svima. Bio sam citac Kosarke od pocetka 2000-2001. Meni je bila ona rubrika Semafor najbolja, kao neki news feed na dvije stranice, plus cijela statistika svih igraca. Svaka cast za trud na tome.

I naravno strip od 5ruse (Petruša) na zadjoj stranici. Btw jel zna netko sta je sa tim covijekom?
mkmarko is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2023., 08:18   #9
Quote:
airalex kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Vidim da ove teme još nema, a sigurno je puno NBA fanova skupljalo časopis Košarka koji je izlazio 90-tih i početkom 2000-tih godina. Te " Super Košarka " 08-10.

Pošto sam fan Vincea Cartera, zanima me ima li netko za prodati brojeve sa njim na naslovnici ili brojeve u kojima ima njegov poster?

Biti ce tesko naci ali vidjet cu. Znam da sam imao od Cartera poster iz 2003 i to u onom Crvenom dresu ide na reversed dunk protiv Bullsa. Ako nadem javim ti
mkmarko is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.