Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2016., 14:16   #21
@spirou vraćali smo mi Špacu

Oćemo Liverpuul!
brban1950 is offline  
Old 21.11.2016., 14:18   #22
#22
brban1950 is offline  
Old 21.11.2016., 14:28   #23
Quote:
brban1950 kaže: Pogledaj post
#22


Dva bicikla i Euroliga, pozdrav




Evo i službeno smo unovačili još dva orjunaša
http://dalmatinskiportal.hr/sport/ol...peljuge-/16944


Quote:
Dvije ikone hrvatske glazbene scene - Gibonni i Oliver Dragojević danas su se priključili akciji 'Ili jesmo ili nismo'. Oni su donatorska sredstva uplatili na pultu Našeg Hajduka u City Centeru one i tako su osigurali ime i prezime utkano na Hajdukovom trećem dresu za iduću sezonu.
- Očito jesmo! Uobičajeno je na svijetu na su navijači i klub jedno uz drugo, a nadam se da će ovo Hajduku biti dodatni vjetar u leđa. Teško je reći kad će Hajduk biti prvi, trend je da tko ima više novca taj je bolji, to mi ide na živce - kazao je Oliver i dodao:
- U zadnje vrijeme malo idem na utakmice, pogotovo jer radim vikendom. Mislim da je Gibo bolji u trčanju, ja sam sigurno bolji tehničar.
Gibonni je kazao kako je Hajduk poput priče iz Pepeljuge.
- Hajduk nikad nije imao politiku iza sebe, bez velikog biznisa i kao takav bi uvijek briljirao. Ja pamtim priče iz svog djetinjstva. Moj ujak je igrao za sir - kazao je Gibonni i dodao:
- Danas mi strašno smeta da je Hajduk odskočna daska, igračima je Hajduk samo prolazna stanica do nekog boljeg kluba. Ja dušom i tijelom pripadam onim vremenima kad je naš klub bio prva i posljednja stanica u karijeri.
Uplate za mjesto na dresu Hajduka, dodajmo, primaju se do 30. studenog.
__________________
Krepat moredu svi kraji i carevi, ma Ajduk će ostat !!!
Boka Juniors is offline  
Old 21.11.2016., 14:49   #24
Kad pogledam postove s pocetka Kutka 22, ajme da nije Tudor onako lose pucao penal sto bi to bilo...
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 21.11.2016., 14:51   #25
Ili baren da je A-klasa ušla na vrime.
FanteDiBastoni is offline  
Old 21.11.2016., 15:54   #26
Quote:
il mago kaže: Pogledaj post
Zato će Maganto, kojeg su slikali na Braču, biti u kadru na proljeće/ljeto




Slijepci će održati svoj bal i veseliti se do poniženja na Ruglu
A neki ce navijat da se to dogodi pa da mogu onda: jesan van rekA
Georgi Kakalov is offline  
Old 21.11.2016., 17:25   #27
Quote:
Georgi Kakalov kaže: Pogledaj post
A neki ce navijat da se to dogodi pa da mogu onda: jesan van rekA
I opet ti ponavljam, ove nema takvih ljudi, uvjeravam te
Braneci klauna nista ne postizes, Hajduk je zasluzio puno boljeg trenera.Vrlo jednostavno.
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 21.11.2016., 17:31   #28
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
I opet ti ponavljam, ove nema takvih ljudi, uvjeravam te
Braneci klauna nista ne postizes, Hajduk je zasluzio puno boljeg trenera.Vrlo jednostavno.
i nadam se zbilja već jednom da ćemo dovest pravog trenera, to nemamo već 20 godina izuzev reje (kome se sviđa ili ne, jebe me se, najbolji je bio po znanju i reputaciji, a i nakon njegovih priprema gazili smo cilo proliće)
bijeli prah is offline  
Old 21.11.2016., 17:53   #29
Quote:
zagor1715 kaže: Pogledaj post
Nije te valjda i on skinija sa fejsa pa više niste dobri?
I on?
Fejs?
Nemam fejs uopce vec duze vrijeme, ali mi svejedno tvoja uobiicajeno duhovita posalica nije jasna
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 21.11.2016., 17:55   #30
I koji kurac je s Ismajlijem,jesu i njega poslali na biciklu?
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is offline  
Old 21.11.2016., 19:11   #31
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
I opet ti ponavljam, ove nema takvih ljudi, uvjeravam te
Braneci klauna nista ne postizes, Hajduk je zasluzio puno boljeg trenera.Vrlo jednostavno.
brban1950 is offline  
Old 21.11.2016., 19:25   #32
spirou odgovor za Paculta..

Mislim da je navijacima Rapida dosta pao u ocima kad je iza ledja klubu pregovarao s Mateschitzem ( redbull chef) o prelasku u RB Leipzig..On je to negirao, a na kraju se pokazalo kao istinito.

Kao trener je prosjecan, nit smrdi, nit mirise,nikakvom ekstra dobrom, prepoznatljivom igrom se nisu njegove ekipe isticale, pa mislim da to nije tip koji bi Hajduku donio kvalitetu vise. Ako vec moramo uzeti kojeg austrijskog trenera onda Stögera (Köln) ili Canadija (Rapid)

Pacult voli sazivati treninge iznenada, bez plana i najave, nazivajuci igrace da odmah od kuce dodju na trening
Maska is offline  
Old 21.11.2016., 20:01   #33
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
I on?
Fejs?
Nemam fejs uopce vec duze vrijeme, ali mi svejedno tvoja uobiicajeno duhovita posalica nije jasna
A sorry, ima san nekog likana fejsu koji mi je bija pisa da je Woodoo na forumu, pa sam bija uvjeren da si ti...

My fault! Lika san skinija s fejsa pa sam bija uvjeren da si počeja mene nešto napadat iz neke ljutnje... Ali valjda napadaš iz nekih samo tebi poznatih razloga... Who cares!

Doduše, taj lik je još na fejsu, pa to sigurno nisi ti!
zagor1715 is offline  
Old 21.11.2016., 20:13   #34
"nasmijao se Milić na našu konstataciju, kao i na pitanje zar više nije lijevi bek kao u Hajduku i U-21 reprezentaciji.

- To je gotova priča. U stvari, nije gotova, ako opet bude trebalo pomoći, ja sam tu.... Ali, prvenstveno sam stoper, to je moja prirodna pozicija u kojoj se najbolje osjećam i najbolje igram."
il mago is offline  
Old 21.11.2016., 20:34   #35
https://youtu.be/r4f2kXChm9o

Tottenham-Hajduk 1984
__________________
Alex Jones was right
mrtva pička is offline  
Old 21.11.2016., 21:47   #36
Quote:
il mago kaže: Pogledaj post
"nasmijao se Milić na našu konstataciju, kao i na pitanje zar više nije lijevi bek kao u Hajduku i U-21 reprezentaciji.

- To je gotova priča. U stvari, nije gotova, ako opet bude trebalo pomoći, ja sam tu.... Ali, prvenstveno sam stoper, to je moja prirodna pozicija u kojoj se najbolje osjećam i najbolje igram."
Da je glupi novinar odradio svoj posao do kraja znao bi da je Milić igrao lijevog beka i u Ostedeu.
vilenjak11 is offline  
Old 21.11.2016., 22:23   #37
Quote:
mrtva pička kaže: Pogledaj post
https://youtu./r4f2kXChm9o

Tottenham-Hajduk 1984
U dvi utakmice Gudelj 2 puta odigra rukon i primimo 2 gola... 2 2

ps
evo i originalni video
https://www.youtube.com/watch?v=kGSMa3TnLPk
DelmatST is offline  
Old 21.11.2016., 22:25   #38
Jeličić nas ogolio do kosti ��
jukinjo is offline  
Old 21.11.2016., 22:27   #39
solinski stručnjak izmasakrira A-klasu, u svari indirektno Janeza.

trči previše, to ga ubija
FanteDiBastoni is offline  
Old 21.11.2016., 22:31   #40
Nije rekao nista sta ne govori vec tjednima, isto misli i većina ovdje uključujući i mene
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.