Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2010., 01:07   #61
Ja negde u knjigama pročitah da je 15cm prosek kod belaca. Sve preko toga je natprosečno. Debljina je važnija ali i dužina nije za potcenjivanje. Zapravo, veličina je funkcionalno bitna.

Mada, meni je najbitnije da je dečko potetantan, izdržljiv i može često. A ako ćemo o idealnim uslovima, na sve to i 20cm u paketu.
Trans4macija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 01:09   #62
jako bitan...isto ako lik ima ispod 17, 18 ....odbojan mi je
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 01:27   #63
Quote:
zuzu24 kaže: Pogledaj post
pa mislim da je ljes krivo mjesto za postavit ovo pitanje, ovdje svi imaju 20+
nemaju... ja kad sam se zadnji put mjerio(još dok sam bio nevin, daaavno) imao sam 19... a ako ona formula sa kilama i centimetrima jest točna... bemu
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 01:44   #64
18-19 to je pravi kurac

sve ispod mi nije dovoljno, sve iznad mi je previse
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 02:34   #65
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
18-19 to je pravi kurac

sve ispod mi nije dovoljno, sve iznad mi je previse
Al' si ti precizna u mjerama, ja jedva navukao preko 20+ i priblizavam se 25+ a sad treba smanjivati vidim sve vise navija za te mjere, nista onda evo

OGLAS: imam 3-4 cm kite viska ako netkom treba nek se javi
__________________
Jos bez potpisa
Mexican is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 03:47   #66
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
18-19 to je pravi kurac

sve ispod mi nije dovoljno, sve iznad mi je previse
potpis
__________________
But I'm still right here, giving blood and keeping faith. and I'm still right here
aine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 10:34   #67
najbitnije da kurac ima karakter....da se zna postaviti a ne da ga se ignorira

Zadnje uređivanje suv : 24.01.2010. at 10:45.
suv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 10:37   #68
Quote:
Mexican kaže: Pogledaj post
Otkad cekam ovakvu temu a neugodno mi bilo pokrenuti da mislite da se hvalim, eto kaze mi cura da je zadovoljna s mojim iako je samo 19cm ali ne brinem se, nedavno mi preporucila neke vjezbe za povecanje, kaze jos malo bit ce savrsen, pa joj ugadjam i u ovo doba ga razvlacim
Molim admina da zabrani onima sa manje od 20...pisanje vamo.....u pravilima jasno stoji da pisat mogu samo oni sa 20+ ....
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 12:04   #69
Quote:
vanessaella kaže: Pogledaj post
Jako bitan,ispod 17 ne dolazi u obzir...
Jbt kaj ti imaš pi... ko jamu? dajte ne serite, ako vam je veličina bitna onda očito nemate tehniku... Nego sve na silu.... ;Malo pakovanje veliki otrov.....

http://www.youtube.com/watch?v=IPcwh...eature=related
Gromce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 12:33   #70
Veličina alata je prije svega bitna majstoru. On odokativno procjenjuje koliki mu štemajzl za koju rupu treba.
Po nekim saznanjima najbolje je pri njenoj toploj ruci uvijek imati neki univerzalni ključ koji svaku bravku veselo otvara.
Za pičku je svaka kvaka dobra. Stvar je vrlo rastezljive prirode s važnom napomenom da je od viška glava sigurno ne boli.
Kao što od manjka u blagajni sigurno da.

Pritužbe koje su mi stizale na lažnu adresu uglavnom su se odnosile na to kako ga nema ko ni plina u ruskim ugljenokopima, a ne da je premali ili prevelik.
Svaka kita bit će ubojita!....mekoća je već sasvim neki drugi problem

Septembar? kako stoje stvari na tržištu
Hawkeyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 13:11   #71
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
18-19 to je pravi kurac

sve ispod mi nije dovoljno, sve iznad mi je previse
nama je ovo idealno sve ostalo je jadni prosjek i ''moze proci''

[LINK NA SLIKU OBRISAN]
__________________
Jos bez potpisa
Mexican is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 13:36   #72
ja kad jebem moram svoju kurcinu vezat rucnikom da nebi zabio do jaja
♥ boner ♥ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 13:41   #73
baš me briga, ionak ga je uvijek puna rupa...


__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 13:43   #74
Sad ću malo zaoftopičarit, no valjda neće moderatori zamjeriti.

Naime, kad cure pokreću temu, uvijek se radi o dimenzijama penisa. Mi muškarci smo ipak ponešto maštovitiji; ima tema o guzi, nogama, sisama, vagini...

Znači li to da žene zanima samo kurac?

Ne sjećam se ni jedne teme (u dogledno vrijeme) o muškim mišićima, pločicama, guzi ili nekom drugom dijelu tijela.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 13:49   #75
da se nadovezem imam pitanje za zenke, kakve grudi i bradavice volite na muskarcu?
suv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 16:18   #76
Quote:
pixie camulus kaže: Pogledaj post
a sad me zanima koliko je curama bitan alat?
Alat mi je jako bitan.
Jebeš kuću u kojoj nemaš dobar set križnih odvijača, čekić i kliješta...

Inače.. alat su mi jako važan... eh da mi je ogromna garaža u koju bi stalo puno alata...
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 18:24   #77
Bila sam s tipom, sportašem, savršeno tijelo, visok, zgodan, obdaren (20 +). Bio je katastrofalan u krevetu, osim izdržljivosti i dosadnog trosatnog seksa ništa drugo nije pokazao. Mislila sam, ajd loš mu je dan, dat ću mu još jednu priliku, ali... Treću priliku nije dobio.... A s prosjećnim tipom, 14 cm, seks mi je bio savršen. Zato mislim da je tehnika ipak presudna. Naravno, nije na odmet ako s tehnikom u paketu dobiješ i centimetre.... Ali tehnici definitivno dajem prednost!!!
petrakronberger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 18:32   #78
Exclamation

Quote:
buen_chico kaže: Pogledaj post
ovdje se okuplja hrvatska elita...svaki muškarac ima minimum 20 cm i jako je iskusan, a svaka cura je isto jako iskusna i jednostavno ne može bit zadovoljena manjim od 20cm ...svi ostali luzeri nemaju pravo pisat ovdje...
a u pič_u(k) mat_rinu(e), ja sam ispod,debelo ispod...
nadam se da imate razumijevanja za iznimke


EDIT:

iako mi se cini da svi dosta serete ovdi,a tu bi svi trebali bit fini i s manirima,dajte da je preformuliram ovo pitanjce o velikim tj. malim penisima-zasto je vecini cura ovdje potrebna velika duzina i/ili debljina?jel je moguce da su se nase Rvatice i doseljenice toliko fukarale u djetinjstvu pa ih normalni kunić jednostavno ne nadrazi dovoljno?zar su ima rupice vlazne toliko rasirene da i auto moze da stane(pozeljno bburago model u 1:100 omjeru)?

ili su nam nasi dječaci toliko nezainteresirani za seks s nasim djevojkama pa su one,u dosadi u kojoj su se nasli,poceli stvarati internet klan u kojem raspravljaju o duzini,visini i obujmu kurca savrsenoga i toliko nedostiznoga?

eto to je par pitanjca koja bih postavio i na koja ne ocekujem razumna objasnjenja razumnih ljudi,jer napokon-da smo normalni sad bi se jebavali s kuracima od 50 cm,a ne trosili vrijeme dragocijeno(koje mi nitko nece vratiti) na pisanje tu na nasem vrlom forumceku.

Zadnje uređivanje flečer : 24.01.2010. at 18:49.
flečer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 18:54   #79
Ovako iz neba pa u rebra..naravno da ću reći da je bitan..ali..jedno veliko ali..kada nekog voliš....2-3 cm postaje nevažno..
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 19:07   #80
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Ovako iz neba pa u rebra..naravno da ću reći da je bitan..ali..jedno veliko ali..kada nekog voliš....2-3 cm postaje nevažno..
Slažem se
Trans4macija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger