Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2009., 21:47   #1
Zrakoplovna škola

zanima me dal ima netko tko ide ili je išao u tu školu
fcjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 21:53   #2
Quote:
fcjan kaže: Pogledaj post
zanima me dal ima netko tko ide ili je išao u tu školu
Čula sam da su se sad u Zp upisale neke trebe koje su sve do jednog gabori..Ima čak jedna gora i od Lepe
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 21:55   #3
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Čula sam da su se sad u Zp upisale neke trebe koje su sve do jednog gabori..Ima čak jedna gora i od Lepe
ja sam baš obratno čuo.. da su sad u ZP-u sve zgodne.. ma to ja Šarić rekao, pa.. kužiš?
fcjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 21:57   #4
Quote:
fcjan kaže: Pogledaj post
ja sam baš obratno čuo.. da su sad u ZP-u sve zgodne.. ma to ja Šarić rekao, pa.. kužiš?
Kužim...briem da e Šriću i Lepa zgodne
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 21:57   #5
heheeh..xD al stvarno jesu..i to si čula od mene.. :P gore od grbavih barbika..
..M@L@ Migy.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 21:58   #6
hahaha..a on ne vidi dobro.. to bar svi znaju.. ani nema neki ukus tak da.. xD sve su fkt terrible..ima jedna slatkica.. al ta je od mog bratića...hehe..
..M@L@ Migy.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 21:59   #7
Quote:
..M@L@ Migy.. kaže: Pogledaj post
hahaha..a on ne vidi dobro.. to bar svi znaju.. ani nema neki ukus tak da.. xD sve su fkt terrible..ima jedna slatkica.. al ta je od mog bratića...hehe..
da.. nema neki ukus, sjećaš se kad je bio zaljubljen u tebe?
fcjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 22:01   #8
hahahha..pa da.. mujoo zato sam to i rekla!!! Duuh.. i nisi me skurio jer sam na to i mislila... xD
..M@L@ Migy.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 22:02   #9
ma nećemo više o Šariću.. nije on kriv što je slijep
fcjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 23:40   #10
o kojoj zrakoplovnoj školi pričate?????
predlažem vam onu u Velikoj Gorici, samo si nemojte uzet smjer ZiM (zrakoplov i motor) jer nebute mogli naći posao, a i fakulteti vas neće baš primati...
lord_nerko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 11:19   #11
Quote:
lord_nerko kaže: Pogledaj post
o kojoj zrakoplovnoj školi pričate?????
predlažem vam onu u Velikoj Gorici, samo si nemojte uzet smjer ZiM (zrakoplov i motor) jer nebute mogli naći posao, a i fakulteti vas neće baš primati...
je, u Gorici je. i ja jesam ZIM, sada 3 rezred.. kolko sam čuo od mojih frendova koji su već završili školu, a od profesora zimovci najlakše pronalaze posao.. a jesi li ti išao u tu školi ili?
fcjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 00:51   #12
Quote:
lord_nerko kaže: Pogledaj post
o kojoj zrakoplovnoj školi pričate?????
predlažem vam onu u Velikoj Gorici, samo si nemojte uzet smjer ZiM (zrakoplov i motor) jer nebute mogli naći posao, a i fakulteti vas neće baš primati...
Da,samo u Gorici ima Zrakoplovna..jedina škola u Hrv i slažem se sa navedenim-ZIM je najteži smjer što se svega tiče,3. razred je najteži...Zp rules
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 00:52   #13
l
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 00:55   #14
Quote:
Slavuj kaže: Pogledaj post
l
Kaj I?
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 00:56   #15
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Kaj I?
to nije I to je l,slucajno sam pritisnuo poslati,bez ljutnje
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 00:59   #16
Quote:
Slavuj kaže: Pogledaj post
to nije I to je l,slucajno sam pritisnuo poslati,bez ljutnje
Nema beda.. a nešto si htio pitati ili?
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 01:02   #17
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Nema beda.. a nešto si htio pitati ili?
ma samo da istina da je treci razred najteži. prije je bila černa sad nam je i vernik otisla,ko znao ko ce sad doc. i švabo je otisao,hana ma pola skole. sad ce doc svi neki novi nadobudni koji misle da su pobrali pamet svijeta ali brzo cemo ih mi neki spustit na zemlju...
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 02:00   #18
Švabo je super?? ženo ti si pukla.. xD previše si na forumu.. O_o Nije super.. on je egzorcist..iako je znao bit ok..al rijetko..xD
..M@L@ Migy.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 02:22   #19
Quote:
..M@L@ Migy.. kaže: Pogledaj post
Švabo je super?? ženo ti si pukla.. xD previše si na forumu.. O_o Nije super.. on je egzorcist..iako je znao bit ok..al rijetko..xD
Pa kad pogledaš bio je ok bez obzira na to kj je imao svoje žute minute,mogao je biti i gori kakvih je sve situacija bilo
Zato,Švabo je bio super
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 11:18   #20
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Pa kad pogledaš bio je ok bez obzira na to kj je imao svoje žute minute,mogao je biti i gori kakvih je sve situacija bilo
Zato,Švabo je bio super
Ma Hans je car kakvog nema. Najviše mi je žao sto bas on odlazi. jedan od najboljih profesora u skoli a stvarno je li obrazovan i zna puno o svacemu sto nije vezano za njegov premet. A one njegove izjave necu nikad zaboravit. svaku tu izjavu sam zapisivao i imam na 4 stranice u biljeznici toga. evo npr:

Pa jel to španjolsko selo?
Netko ce platiti ceh za sve

jedna od najboljih:
psa naučiš da pije vodu,konja da hoda,kravu di se veže a vas ne mgu naučiti da šutite

zar te nije Boga stid!?
Krstiš vuka a vuk u šumu
valjas se po tom tekstu ko pile po svili

hahahahah to su samo od nekih. Hans je bio i ostao car!
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.