Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 08.08.2009., 23:17   #11
I onda na A13 prema Dresdenu....prvi izlaz i tu smo...začudo i ovdje odmah na rampu!....papire i gas dalje....do slijedećeg istovara ima 140km....i onda zna se.....jedna firma 2 adrese i na ni jednoj te firme nema!.....a treba izbacit par paleta sa hranom za piceke....2 puta se na rikija vrtim....i tražim....i onda nazovem borj kaj sam slučajno našel na dostavnici....veli da dojde po mene ....i dođe sa nekim T5 ....i za njom ...u pa kud ona to mene vodi?

Obično seosko dvorišče! Iskrcaj na ulici ....a kud onda .....do sim sam već motal prvo 90 desno...i odmah zatim na jedvite jade 90 levo! ............a kak bum nazaj? Ma nema frke, veli tu se na livadi obrneš! Ma ja .............kak je to zgodno sa kojih 30 tona ukupno koliko sad imam se okretat na livadi pogotovo si mogu mislit kad je mokro ...

Nema veze slijedeće je firma Fleigeno u Dresdenu....oni su veleprodaja za mesare...nema kaj nema...od lonci pa na dalje...kaj mesari imaju sa loncima neznam....i ja im trebam iskrcat 3 palete gorive paste!!!!!! Kaj mažeju ražnjiće s time da bolje gore ili koji kxxxx? I vidim obzirom REWE prima med do 21h....da bum stigel još i Rewe obavit....samo 7 paleta
Ova arhitektura je jako poznata u Dresdenu...to su standardi bivših Jugo firmi....koliko je naših građevinara radilo te spavaonice pi istočnoj Njemačkoj sam bog dragi zna....

....dolazim kod Rewe....prijavim se i čekam.....pored mene Ossi u stralisu....spikamo o Stralisu..veli ide ko lud ali onda odjednom počne LIGHT SHOW....sve moguče lampice se zapale i krepa...i nebi dalje da ga ubiješ! Nekad kaže nakon 2 ure kresne opet i ide ko da niš nije bilo a nekad mora doć servisno vozilo i drkat po njemu i niš ne nađi ali opet počne radit! Znamo Stralisa kaj ne?

Oni su ti koji prestižu Actrose....i to pouzdano hah hahhahhahah! Dok ne krepa ....svi konji pred smrt najbolje trče! I tak prođe ura vremena....ja zovem Andreu....veli ok sad ih zovem ....ovaj do mene u Stralisu se smije...misliš da bu to kaj pomoglo?

Buš videl ...odgovaram....i ni prošlo ni 5 minuta počinje moj pager cijukat.....ovome oči iskočile! Slijedeći je istovar Aldi ali tek ujutro 22 km odavde....a ovdje je na puškomet autohof....MAXI24, najbolji autohofi u Njemačkoj, i na zapadu su jefitiniji a ovdje posebno....još nisam ni stal a već dolazi onaj kaj ubire parking....ma to bum karticom rešil na blagajni velim...i uzimam svoju torbicu za kupanje...pored mene kolega koji je prije bus vozil.....puno po Hrvatskoj, čak i za rata je išel za Split ( Touring) ..nakon kupanja gremo jest....zajebfrkavam se konobaricom koja samo kaj ne piša od smeha...kaj da zemem? Pečeni buncek? To već kolega ima na tanjuru ...daj mi to velim! ...nema više on je zel zadnji ! A jebate kaj imaš s roštilja negdje sam mirišal vani da se dimi nekaj ....veli nema kod nas ....to su sigurno poljaci ili česi sami rokali nekaj .....i odlučim se za „spare ribbs“ do mile volje

....znači 9€ i jedi rebrica sa kuhinjskog roštilja do mile volje! Uz to crna Kostritzer pivuša.....i spika, poslije smo kad je zvidan zašel za brda izašli na terasu...i lupali po pivuši dalje.....u 22:00 idem spat....ujutro u 6:30 pokret...platiti molim! ......jebate sva klopa i pivuše par rundi za mene i kolegu 20€ samo! Ala volim istočnu Njemačkuuuuuuuuuuuuu!
Četvrtak, 6.08.2009.
Pokret po planu....iskrcaj isto...ajmo dalje ...zadnji istovar uf....230km! i to skoro kod Kassela opet!

Nagađam gdje bu me poslal poslije? Vlotho opet šampone? Ili u našu poslovnicu u Gera? Ako bu Gera onda za Pfaffenhofen kod Ulma garant...ili? Ako bu Vlotho onda bu na Hamburg garant! >Dolazim u Uthleben....10 paleta dodatka hrani za pajceke.........joj tu sam skoro umrl! .....no dobro ...do tamo moram dio puta po A4 prema Chemnitzu ( bivši Karl Marxstadt) pa po 14ici skoro do Leipziga da bi prešel na A38 kaj ide na Gottingen i Kassel....i onda slikice dnevni rudokop.....


I rafinerija Leuna koja je prešla u privatno vlasništvo po HDZ receptu.....samo kaj je ovde bil na djelu gospon Kohl i maznul lovu za svoju partiju koja ima sličnosti sa našom ZNA SE ...po tome kako su žmukljali lovu iz privatizacije! Iuglavnom cela je afera bila oko kompanije ELF –Aquitaine kompanija koja ekspandira uz masu afera vezanih uz korupciju političara i vlada....skor pa ko kod nas kaj ne?

I onda ....sva sreća da sam imal zaprte prozore i klima bila na „ zatvoreni sistem“ jer nebi ni došel na tu svinjgojsku farmu....ovak sam ušel u bivši DDR pogon koji je privatiziran, i sad u „kaubojskim“ uvjetima i derutnim zgradama tove jeftine pajceke za Eu tržište....farma zgleda ko da je sad izašla iz 30 godišnjeg rata....otvorim vrata kabine da izađem i skoro se onesvestim!
Ovdje na farmi vozač pere ovaj putujući svinjac ....e ovo nebi vozil ni za 10.000€ mjesečno!Da ovo preživiš moraš imat skafander koji oni kaj su na mjesec išli pred 40 godina!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:15.