Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2007., 09:27   #301
Quote:
barnie kaže: Pogledaj post

Nisam ni mislila da ću ovdje naći rješenje, nego eto - koristim mogućnost anonimnosti da istresem iz sebe stvari koje me muče.
Ja sam puno razmišljala o tome što je i kako dovelo do ove situacije. Bilo je objektivnih okolnosti - moja bolest, dijete, financije, prilično teška materijalna situacija koju je on doživljavao kao vlastiti neuspjeh, zahtjevni poslovi, nikakva pomoć sa strane... A bilo je i naših osobnih razlika, a kad su se pojavili prvi problemi, kad sam počela osjećati nezadovoljstvo manjkom seksa, ja sam pokušala razgovarati misleći da ću time riješiti problem, a ispalo je da ga razgovor samo produbljuje.

Ja znam brakove u kojima nema ni seksa ni razgovora ni nježnosti ni razumjevanja. I brakove u kojima ima seksa, ali ima i puno toga ružnog. Znam možda jednu vezu u kojoj stvari vidljivo klapaju. Kao da je seks mjerilo svega - čitam ovdje na forumu priču žene koja je pred razvodom i kojoj muž govori da ode, ali seksa i dalje ima. Da ne spominjem druge priče u kojima ljudi danima ne pričaju zbog beznačajne svađe, vrijeđaju se, ponižavaju, ne poštuju. Meni su to nepoznati pojmovi - iako smo imali i kriza, i svađa i teških razdoblja. Ali i kad sam najviše ljuta na njega i on na mene, uvijek se možemo primit za ruke. I ne otići spavati posvađani. A nismo baš tako malo zajedno.

potpisujem.nema se šta dodat ni oduzet.
__________________
"i tako,više od tri tisuće godina vjetar tka veliki pokrov nad ovom prijestolnicom kratkog vijeka koja je bila sramotna ljaga egipatskog carstva....i taj pokrov se zvao Zaborav, Napuštenost Praznina,Usamljenost."
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 14:12   #302
Quote:
m_milica kaže: Pogledaj post
Vjerujte, najradije bih da mi netko moze otkacit neki sklop u glavi pa da stvari budu kao nekad...
a zašto misliš i zašto sama sebe tjeraš da ti sex bude primarna stvar u životu cijeli tvoj život???
imaj lijepa sjećanja na to, ženo, promijenila si se i sigurno imaš nešto drugo što te trenutno ispunjuje kao nekad sex, samo nisi još toga svjesna. možda je došlo vrijeme da na svog partnera ne gledaš više samo kao sex-igračku, nego da ga doživiš na puno dubljoj razini, onako kako treba za cijel život. uzmi malo predaha, ne osuđuj se, život je dug i još će biti puno sexa i vremena za to. što si misla, da će cijeli život biti luda za sexom? koliko doista voliš sebe i svog partnera bez obzira na sex? ponekad je ljepše zaspati u toplom osjećajnom zagrljaju nego da ste zaspali umorni, "premoreni" od sexa.
__________________
PRODAJA ROBICE ZA BEBE vel. 56
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 10:53   #303
on ne želi sex???

U vezi sam 4 godine i živimo zajedno već 3 god. Posljednjih mjeseci on je sve manje zainteresiran za sex, a ja sam stalno napaljena. Frustracija je još veća jer sam puno puta bila ja ta koja se trudila da se situacija zagrije i bila odbijena. A odbijanje je najgore! No, on kaže da je sve u redu, voli me. Stalno je doma ili na poslu, ne izlazi, tako da nema nikoga sa strane.
Zašto mu se ne da sexati???
magija76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 11:38   #304
Quote:
magija76 kaže: Pogledaj post
U vezi sam 4 godine i živimo zajedno već 3 god. Posljednjih mjeseci on je sve manje zainteresiran za sex, a ja sam stalno napaljena. Frustracija je još veća jer sam puno puta bila ja ta koja se trudila da se situacija zagrije i bila odbijena. A odbijanje je najgore! No, on kaže da je sve u redu, voli me. Stalno je doma ili na poslu, ne izlazi, tako da nema nikoga sa strane.
Zašto mu se ne da sexati???
Dosadila si mu, po svoj prilici. To da li ima nekoga sa strane ne možeš nikad znati. Nemoj ga siliti na seks, napravit ćeš samo gore.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 12:37   #305
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
Dosadila si mu, po svoj prilici. To da li ima nekoga sa strane ne možeš nikad znati. Nemoj ga siliti na seks, napravit ćeš samo gore.
ne bu pomoglo ni ako bu sjedila skrštene pice
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 12:44   #306
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
ne bu pomoglo ni ako bu sjedila skrštene pice
__________________
Barbi
barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 13:37   #307
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
ne bu pomoglo ni ako bu sjedila skrštene pice
Da, ali što bi sad pomoglo? Jako je teško ugašenu vatru opet zapaliti.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 14:13   #308
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Da, ali što bi sad pomoglo? Jako je teško ugašenu vatru opet zapaliti.
Kvalitetno druženje, npr! Izlasci i sl. Mogli bi to biti zajednički, ali i odvojeni, Pošalješ ženu van s frendicama pa nek one klafraju o svemu i svačemu. Rasteretiš je malo, a ona se opusti u društvu. Opuštenost je najbolji afrodizijak.

Ili je pošalješ na striptiz bar s striperima.
Sjetim se jedne humorističke serije kad je žena pitala muža jel li bi imao što protiv, ako bi ona išla u takav bar, on je kulerski odgovorio da ne, jer da oni napune baterije, a on ih isprazni

Mislim ipak da su zajednički izlasci najbolji. Izvedeš ženu u kino npr. ili na večeru, ili u kazalište može biti definitivno poticaj. "quality time" je potreban.

Svi uzimamo sve zdravo za gotovo, pogotovo partnere, tako da na kraju i seks dođe kao tjedno par minutno mrdanje guzom prije spavanja Ali ne moguće je nakon dugo godišnje veze održavati istu žar s početka veze. Zato ne precjenjujmo seks, iako je on jedna od jako bitnih stvari između muškarca i žene, ali nije najbitnija.
Rebecca Guay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 15:57   #309
Quote:
Rebecca Guay kaže: Pogledaj post
Kvalitetno druženje, npr! Izlasci i sl. Mogli bi to biti zajednički, ali i odvojeni, Pošalješ ženu van s frendicama pa nek one klafraju o svemu i svačemu. Rasteretiš je malo, a ona se opusti u društvu. Opuštenost je najbolji afrodizijak.

Ili je pošalješ na striptiz bar s striperima.
Sjetim se jedne humorističke serije kad je žena pitala muža jel li bi imao što protiv, ako bi ona išla u takav bar, on je kulerski odgovorio da ne, jer da oni napune baterije, a on ih isprazni

Mislim ipak da su zajednički izlasci najbolji. Izvedeš ženu u kino npr. ili na večeru, ili u kazalište može biti definitivno poticaj. "quality time" je potreban.

Svi uzimamo sve zdravo za gotovo, pogotovo partnere, tako da na kraju i seks dođe kao tjedno par minutno mrdanje guzom prije spavanja Ali ne moguće je nakon dugo godišnje veze održavati istu žar s početka veze. Zato ne precjenjujmo seks, iako je on jedna od jako bitnih stvari između muškarca i žene, ali nije najbitnija.
Hmmm.... sorry; ja sam očito preskočio jednu stepenicu. Nekako sam unaprijed pretpostavio da je 'quality time' prisutan. Jer, ako toga nema, kako ima ičeg drugoga? Nekako mi nije palo napamet da će netko pitati što da radi ako mu krov prokišnjava ako mu kuća nema ni zidove.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 13:25   #310
S prvim mužem sam imala rijetko sex ,a kada ga je bilo bio je strastven i žestok i iscrpljujući, tako da sam bila "rasturena" a i on donekle danima poslije.

U drugom braku stil životni nam je tantra i tantra sex, pa se seksamo satima, danima i tjednima već više godina.

Nema zamora, nema rasturanja...

Dakle moj recept je promjena partnera i stila..pa se ti sad misli.....
__________________
Ljubav nije kada dvije osobe bulje jedna u drugu, već kada gledaju u istom smjeru..
AnamCara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 18:08   #311
Kakav je to tantra zivot i sex?
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 20:21   #312
Quote:
barnie kaže: Pogledaj post
Ma to i jest najveći problem: ja se ne osjećam željeno i poželjno, on se ne osjeća dovoljno muškarac za mene - tako nešto mi je rekao. I onda se vrtimo u krug.
I u biti - problem sam postavila ovdje jer me ovdje nitko ne poznaje pa mi neće držati štangu, nego mogu dobiti koliko-toliko objektivne odgovore. Da se on barem ponaša ravnodušno, rekla bih ok, ohladio se, više ga ne zanimam. Ali ne - taj naš seks je rijedak, ali i dalje meni najbolji.
I dalje se znamo ponašati kao dvoje zaljubljenih pubertetlija. Ali zašto to, dovraga i bestraga, moraju biti tako izolirani slučajevi?

No dobro. Odlučila sam ostaviti seks po strani. Pustiti neko vrijeme skroz bez seksa i bez mojih pokušaja iniciranja da se malo ti negativni osjećaji izvjetre. Jer sasvim objektivno - dobar dio njegove nezainteresiranosti proizlazi iz mojeg inzistiranja, ma kako ono pristojno i obazrivo bilo izvedeno.
Oprostite, ne mogu citati sve postove, pa je mozda netko vec spomenuo sto cu pitati:
sto je sa cudesima moderne farmacije, tj. Viagrom i slicnim preparatima? Ako stvari na emocionalnom planu stoje dobro, zar nije onda to moguce rjesenje? Ili rjesenje bar dijela problema? Jeste li bar pokusali s nekim od tih preparata?
Jeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 12:19   #313
Pročitala sam teke bezvezne odgovore..ispada da samo žene odbijaju seks. Ima slučajeva gdje muškarci odbijaju..npr. nemoj sad, umoran sam, onda legne u krevet, okrene leđa i čita knjigu, lijepo da poljubac u čelo prije spavanja ( što ne kažem da nije lijepo), ali bilo bi dobro malo uzbuđenja....ovako se osjećamo ko penzioneri...tijelo bi htjelo, a psihički njegovo ponašanje ubije svaku ludost u njenoj gavi....
Ne mogu vjerovati da manjak seksa može biti tako velik problem....da ona pomišlja na neka radikalna rješenja....
I da pripomenem....seks je toliko rijedak....a on ima volje satima promatrati fotke vrućih koka....pitam se da li je to nadomjestak njemu za seks?
Stanje je očajno....i ne boli samo žene glava..nego i muškarce....
Quote:
VIVA PIVA kaže: Pogledaj post
Fali mi sexa u braku i ozbiljno patim zbog tog,ja bih svaki dan a mila ženica jednom mjesečno i tako to već godinama,već pomišljam i na rastavu,help.
__________________
Always Look On The Bright Side Of Life
curka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 12:22   #314
Onda mi brak zvuči kao zatvor...ne oplemenjuje me, guši me, a ne mogu van...
__________________
Always Look On The Bright Side Of Life
curka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 12:31   #315
Ovo zvuči kao moja priča!
Quote:
magija76 kaže: Pogledaj post
U vezi sam 4 godine i živimo zajedno već 3 god. Posljednjih mjeseci on je sve manje zainteresiran za sex, a ja sam stalno napaljena. Frustracija je još veća jer sam puno puta bila ja ta koja se trudila da se situacija zagrije i bila odbijena. A odbijanje je najgore! No, on kaže da je sve u redu, voli me. Stalno je doma ili na poslu, ne izlazi, tako da nema nikoga sa strane.
Zašto mu se ne da sexati???
__________________
Always Look On The Bright Side Of Life
curka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 14:01   #316
Quote:
magija76 kaže: Pogledaj post
Stalno je doma ili na poslu, ne izlazi, tako da nema nikoga sa strane.
Zašto mu se ne da sexati???

JEr je stalno doma


Covjek od stana , zidova i rutine otupio
asterija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 23:06   #317
nismo se seksali 20 dana i uopće mi ne fali....on je već poludio
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 16:54   #318
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
nismo se seksali 20 dana i uopće mi ne fali....on je već poludio
Super kad možeš tako!
__________________
Always Look On The Bright Side Of Life
curka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 16:22   #319
Vidim da svi savjetuju opustanje,atmosferu i tako..da je to najbolji afrodizijak.Ok,ja to slozim i zena dobije volju i sex bude ok alo onda je ona mirna tjednima ali ja bi opet za dan -dva! I sta onda?Pa ne moze se svaki puta kad hoces sex provoditi takava organizacija!
a da ne spominjem da je odbija pomisao na bilo kakve igrice koje odskacu od "normalnog" iako ponekad uspijem takvo nesta i provesti pa ona cak bude i zadovoljna sa time ali poslje kao da zaboravi da joj je to pasalo pa opet sve ispocetka.
Resident is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 21:09   #320
iznenađenja i promjene

Quote:
Resident kaže: Pogledaj post
Vidim da svi savjetuju opustanje,atmosferu i tako..da je to najbolji afrodizijak.Ok,ja to slozim i zena dobije volju i sex bude ok alo onda je ona mirna tjednima ali ja bi opet za dan -dva! I sta onda?Pa ne moze se svaki puta kad hoces sex provoditi takava organizacija!
a da ne spominjem da je odbija pomisao na bilo kakve igrice koje odskacu od "normalnog" iako ponekad uspijem takvo nesta i provesti pa ona cak bude i zadovoljna sa time ali poslje kao da zaboravi da joj je to pasalo pa opet sve ispocetka.


E da, nešto slično sam ti već napisala na ovoj drugoj sličnoj temi ovdje, o količini sexa u braku: ne mora svaki put biti ista ili neka opsežna organizacija... ne mora biti nekih specijalnih priprema, ali neka priprema ipak bude u tvojoj glavi. Mislim da bi je svakako trebao zaintrigirati s nečim novim
- da se osjeća, recimo, kao da je dobila drugog muškarca koji vodi ljubav nekim drugim stilom...da se zapita "vau, pa šta je sad ovo?"...Pokušaj odgonetnuti što joj se od tih igrica "koje odskaču" najviše sviđa - pa to možeš skužiti što ju posebno pali, pa ubaci recimo dosta normalnog, "regularnog" sexa, onda prijeđi na nešto iznenađujuće "što odskače od norm." (kako ti to kažeš), napali ju s tim, a onda prijeđi još na nešto maštovitije što pali, recimo, tebe...jednostavno vam proširi sexualni repertoar i ponekad napravi za nju nešto vrlo iznenađujuće...Vjerujem da će tada poželjeti sex puno češće.
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.